Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mam pytanie do prawdziwych mężczyzn

edytowano styczeń 2010 w Pomagajmy sobie
W związku z tym że padł mi programator w zmywarce Amica ZIS 2450, mam pytanie: czy da się samodzielnie wymontować uszkodzony programator z tego urządzenia i dać do naprawy. W internecie jest sporo firm którym można podesłać programator i naprawiają go za 50 zł z roczną gwarancją.
Pan serwisant zaproponował kupno nowego za 550 zł (czas oczekiwania 3 tygodnie).

Jeśli dobrze pamiętam któryś z Panów forumowiczów naprawia sprzęt AGD, może by coś doradził w tej materii, byłbym wdzięczny. Moje umiejętności są takie jak w kreskówce "Pat & Mat" (czyli "Sąsiedzi" - ulubiona bajka moich dzieci)

Komentarz

  • mój znajomy mawia "człowiek to składał i człowiek rozmontuje" odpowiedni zestaw narzędzi i da radę ja rozkładałem pralkę na części pierwsze i złożyłem i o dziwo działała
  • [cite] Rafał:[/cite]mój znajomy mawia "człowiek to składał i człowiek rozmontuje"

    nie dotyczy chińczyków:angry:
  • :ih::ih::ih::ay::ay::ay::br::br::br::ay::ay::ay::ih::ih::ih:
  • po pracy zadzwonię do sąsiada i bierzemy się do dzieła:bigsmile:
  • z sąsiadem to już Galaxa kupowałeś...

    :gx:
  • [cite] magg:[/cite]z sąsiadem to już Galaxa kupowałeś...

    :gx:

    :ie::rolling:
  • [ Na stronie: Muszę go jakoś powstrzymać do jutra i rano się za to wezmę sama]
  • cholera zapomniałem:cv:

    ale on się zna ma mokrej robocie, rozkręcał swoją, zmywarka to nie samochód.
    A sprzęt i tak do wyrzucenia w razie jakby coś nie poszło mała strata.
    Już dzwoniłem, obiecał że rzuci okiem jak wpadnie dzisiaj.
  • Magg, nie pękaj...
    Dobry sąsiad nie jest zły. Ciesz się, że poprosił sąsiada, nie sąsiadkę.:wink:
  • wszystko dobrze się skończyło
    lcFBgag8HNo
  • Niech robią, co chcą.
    Ta zmywarka właściwie już mi się znudziła...:eb:
  • a ty się żono nie denerwuj, będzie git, zaoszczędzimy pieniążki na nową - przydadzą się na paliwo do Krynicy - jedziemy - będziesz mogła zobaczyć skąd Aga M czerpała natchnienie do płyty:shades:
  • a, no to w takim razie :kissing:
  • szacun dla męża!
  • Prayboy - świetne tytuły wątków. :bigsmile:
  • a dziękuję, lubię zabawy słowem
  • Majka.
    Usiądź spokojnie. Zrelaksuj się. Przetrzyj oczy. Weź głęboki wdech i wtedy przeczytaj jego nick jeszcze raz. Najlepiej po literce.

    A potem ewentualnie sprawdź w słowniku angielsko- polskim znaczenie słowa "pray".

    Następnie wróć i przeproś kolegę.
  • pray-od modlić sie! znaczy sie,Prayboy-Modlący sie chłopak! Jeden z najfajniejszych nicków na tym Forum. Oczywiscie oprócz Mikusi...( od imienia,Mika,Mikuś-tak na mnie mówi mój mąż).
    majka,zreszta,co ja będę tłumaczyć kobieto...
    Wątek powitalny ominęłaś,trochę mi tu trollem zalatujesz... No nie wiem...:confused:
  • Moja córcia to Mikuś
    pozdrawiam Mikusiu:kissing:
  • Najlepiej po literce.

    :gv:

    tak jest, po literce a nie po literku
  • Wiem,Magg pisala na NK.Ja tez pozdrawiam.
  • bez imion pliis (skasuj)
  • tak myslalam i miałam od razu skaasować. Przepraszam!
  • sobie też
  • [cite] Prayboy:[/cite]po literce a nie po literku
    No, chyba, że rozmawiamy z rodowitym Krakusem. Taki to litrą nie pogardzi.:wink:
  • plejboj ..ładnie..mi sie podoba :bigsmile:
  • Fantastyczne, hehe :bigsmile: Swoją drogą, faktycznie nick jest doskonały :wink: Ale to dobrze o koleżance świadczy, że się tak przejęła :bigsmile:
  • Mąż szuka informacji na forum dla serwisantów i sam naprawia sprzęt (pralka, zmywarka).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.