Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PAVLA

24

Komentarz

  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]nie wiedziałam, że zmarła... kojarzę jej wpisy i nawet zastanawiałam się, dlaczego już nie pisze.

    Ja również...

    Pokój jej duszy... +++
  • Pamiętam wpisy Pavli +++
  • bardzo ją lubiłem...
    +++
  • Pamiętam prywatną wymianę e-maili...
  • ...czas leci
    ale pamiętam +++
  • +++ czas ucieka...
  • Poplakalam sie strasznie Was czytając ...Baaardzo mi Jej brak ...Maz Pavli nie zna polskiego,trochę rozumiał,troszeczkę mówił,ale już nie czytał i nie pisał w j.polskim.Nie można przyjaciela kimś zastąpić ...Ale dzięki Niej mam Was:-)Sama bym nie wpadła mając wiadome problemy by rejestrować sie na forum dla wielodzietnych ;-)A ona tak ciepło o Was zawsze mówiła i bardzo chciała spotkać sie w realu...
  • I ja ją pamiętam. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
  • Pamiętacie Pavlę?

    Wczoraj pięc lat minęło od jej śmierci.

    +++
  • Już pięć lat?
    Pamiętam ja bardzo dobrze. Czas szybko leci. Mam nadzieję, że jest tam szczęśliwa u góry.
  • Właśnie niedawno o niej myślałam. Nie znałam jej, ale przeczytałam jej historię.

  • Gdzie można przeczytać Jej historię.+
  • Zawsze. Nie wiem, czy to możliwe, żebym zapomniała. Za Pavlę i jej bliskich +++
  • Pamiętam
    Teraz nie ma tego ogienka , co się palił w kąciku zielonego forum
    Ja tam czasem zaglądałam
    I ja zaglądałam,choć byłam dużo później na forum .
  • PaxPax
    edytowano luty 2013
    Ważne by sie za nią modlić, pamietam ilekroć przejeżdzam koło ich dawnego domu...Jej Maz i dzieci sa szczęśliwi w Australii- Sean ożenił sie w kościele katolickim,sa zaangażowani w parafii.Wymieniamy sie mailami z okazji Świat i wtedy zawsze pisze trochę wiecej.
  • Pamiętam w modlitwie, choć nie poznałam...+
  • edytowano luty 2013
    Gdzie można przeczytać Jej historię.+
    Witajcie, znalazlam Was przypadkiem, moja mama byla Polka,zmarla jak mialam 16 lat.Tato byl Jugoslowianinem,ale urodzilam sie we Francji.Obecnie mieszkam od 5 lat w Irlandii,ale mamy sie z mezem(Irlandczykiem) i dziecmi przeniesc do Australii.Pracuje jako psychoterapeuta i tez naukowo- od niedawna jest mi dane juz byc doktorem,pracuje na tutejszym Universytecie.Moj maz jest inzynierem.Czy moge sie przylaczyc?:wink:


    Mamy 3 dzieci jak na razie, Ruth 10 lat, Simon 8 lat i Rachel 3 lata, jestesmy w kosciele protestanckim,ale mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie pomimo to,ze jak czytalam w wiekszosci jestescie katolikami.My czesto chodzimy na spotkania ekumeniczne tutaj i mamy przyjaciol katolikow,takze 2 ksiezy.Czesto tez u mnie na psychoterapie przychodza osoby zakonne,jakos moje spojrzenie chrzescijanskie im sie chyba podoba bo sami przelozeni nawiazali ze mna wspolprace.Ku jednak zdziweniu Wam napisze,ze moje dzieci chodza do katolickich szkol bo jest tam po peostu wyzszy poziom i maja tez zajecia z pastorem bo w klasach jest pol na pol protestantow i katolikow(a oni maja zajecia z ksiedzem katolickim).Ciesze sie,ze Was znalazlam bo dawno nie pisalam po polsku,tylko zawsze duzo czyatalm,najczesciej Jana Pawla II ostatnio.


    Tu można znaleźć profil Pavlii:

    I jej wpisy:


  • pamiętam... +++
  • pamiętamy...
    +++
  • edytowano listopad 2014
    Została wspomniana w innym wątku.
    Nie chcąc zaśmiecać tamtego odkopuję ten...
    Pamiętacie ją?

    http://wielodzietni.org/discussion/comment/27980#Comment_27980
    http://wielodzietni.org/discussion/comment/28546#Comment_28546



    @Pax, masz kontakt z jej mężem i dziećmi?
  • Kolejna rocznica jej śmierci...
    To już 8 lat.
  • Przyszłam na forum później, ale też pamiętam...
    +
  • Bardzo sie z nia zarzyjaźniłam. Pisalysmy troche na privie.
    A pamietac bede, bo odeszła w dniu urodzin mojego męża.
    Pamietam jej marzenia o kolejnym dziecku. Plany na starość.
    Ale to były jej plany. Bóg miał inny plan.
    Odeszła tak nagle...
    +++
  • edytowano luty 2016
    Doświadczam teraz na własnej skórze, jak kruche jest życie...
    I jak cenna jest każda zwyczajna chwila...
    Pavla o tym przypomina.
    +
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Pamiętam Pavlę
    ciekawa jestem, jak sobie radzi jej rodzina
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.