Zrób to sam/a

12467126

Komentarz

• pomyślałam że fajnie by było ozdobić tą techniką pudełka-puszki po herbatkach Hipp :)
  • można, można, znalazłam miejsce z instrukcją co zrobić z puszką po mleku i zbieram te puszki po Bebilonie emilkowym i mam parę pomysłów na różne drobiazgi; a i słoiczków tez troche mam już sprawdziłam że mieszczą się do nich takie małe świeczuszki tea-lighty czy jak je zwał, a właśnie przyszły do mnie farby do szkłą więc tez coś wymodzę
    jak ładnie wyjdzie to się pochwalę
    a stad czerpię wiedzę co i jak: http://www.cafeart.pl/decoupage/ bardzo pożyteczna strona z instrukcjami :wink:

Joanno - czapeczka przeurocza :bigsmile: nic dziwnego, że modelka uwielbia czapeczki :)
  • A palmy na jutro robicie sami? My w tym roku popełniliśmy po raz pierwszy...
  • ja robię co roku. :D
    tegoroczna już gotowa:D
  • gdzie fotki własoneręcznych palemek ? ;)
  • Sylwuniu, wkleisz fotkę? please!
  • zrobilam lampionki ze sloiczkow

image

Uploaded with ImageShack.us
  • korzystając z metody decupage wymalowalam i ozdobilam stoliczek dla dzieci

http://img822.imageshack.us/img822/3391/ce16af79c5.jpg
  • bardzo ładnie :) Mama, nie dość, że ładna, to jeszcze zdolna :)
  • Potwierdzam, męskim okiem. :bigsmile:
  • Anna:
    http://images49.fotosik.pl/264/e1ed955020a460f8med.jpg

a takie jajko mój Mąż zrobił:bigsmile:
    przesliczne
  • Mój Mąż czasem robi ( innym )jaja:bigsmile:
  • Mikuś:
    I piec umiecie... A ja to tylko umie sama kupic i sie chwale,ze sama kupiłam.Albo robie "sernik na zimno" Znaczy sie do jogurtu dodaje zelatyne...A jak sie ciesza!!
    a moja jedna znajoma starsza pani świetnie gotująca, szyjąca prześliczne rzeczy mawiała że "I misia można nauczyć tańczyć na piłce" a mądrość ludowa mówi że "trening czyni mistrza" także kobieto próbuj i za 101 razem ci się uda. więcej wiary w siebie :heartsabove::rainbow:
  • Biokominek.

Otwieramy puszkę.
    image

Wywalamy szproty, ewentualnie zjadamy.
    image

Wkładamy upleciony przez małżonkę knot.
    image

Zamykamy pokrywke i odpalamy.
    image

Efekt końcowy... albo początkowy- zależy co działo się przed kominkiem...
    image
  • Rewelacja. :bm::bm::bm:
  • Też bym tak zrobiła, ale nie mam małżonki:cry:
  • Bo ja nie mam kota, a i nie wszystkim kotom ich państwo daje takie rarytasy.
    Jak ostatnio w sklepie mięsnym facet do ekspedientki.
    -Słyszałem że Pani jest ekspertem od boczku.
    Ta się obraca i ogląda siebie po bokach mówiąc.
    -A po czym to niby poznac?
    [no i ble ble ble hahaha aż doszło że facet chce jeszcze wołowiny, ona mu pokazuje taką ciemną, a on że czarna, ona że taka jest na drugi dzień, a on że nie chce, ona dalej że jest dobra na co on wtedy z oburzeniem]
    -No co Pani? To nie dla mnie to dla mojego kota.
  • A jak si wkleja zdjęcia bo ja różne takie rzeczy robię kartki, kolczyki, ramki, deseczki itp. Mogę się pochwalić, ale nie wiem jak to wkleić
  • ale w sumie to aparat nam się spsuł, więc mam tylko zdjecia kartek, ale zawsze coś :bigsmile:
  • dość skomplikowanie brzmi, ale jak widzę radzicie sobie więc muszę spróbować :bigsmile:
  • Sylwunia, mam do Ciebie pytanie. Zdawało mi się widziałam zakładkę do Twojego bloga z prawej strony, tam gdzie reklamy, czy masz bloga za swoimi pracami??? Raz widziałam i poźniej już nie chciala sie ta reklama pokazac.

Odwiedziłam bloga Joanny i jestem pełna podziwu dla entuzjazmu i twórczego wysiłku, który tam zobaczyłam:ih:
  • No i dziekuje za inspiracje,ostatnio spedzam mnostwo czasu w domu w oczekiwaniu na dzieciątko i mam sporo wolnego czasu:wink:
  • blog Sylwuni

:bigsmile:

Marleństwo, dzięki za miłe słowa, mam nadzieję, że też założysz bloga ze swoimi pracami :wink:
  • dorzuciłam dziś kilka zdjęć biżuterii :D wiem, że to nie kwiaty,ale jakoś mnie wzięło :D
  • Sylwunia, nie przestajesz mnie zadziwiać kobieto!

Bardzo ładne te komplety!
    :clap::clap::clap:
  • te z koralem piękne, jak Ty to robisz? ktoś już kupił?
  • :ct:

nie, jeszcze nikt :wink:

mam też z nocą kairu(czarne błyszczące), z tygrysim okiem, bursztynami itd...długie, krótkie,... bransoletki, zawieszki, kolczyki...:wink::wink:
  • powklejaj zdjęcia ;)
  • WOW! dzieki:jumping:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.