Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób to sam/a

12357100

Komentarz

  • Można prosić o schemat? Ja od 2 tygodni ścibolę gwiazdki, aniołki do kompletu byłyby super!
  • Schematy do aniołków tudzież innych rzeczy trzymam na chomikuj.pl. Nazwa chomika: odrobinka.
    Bloga nie mam. Przymierzam się. Miałam ale poszedł w nieco inna stronę niż miał. Teraz szykuję mężowsko-żonowego.
    Agroturystyka nadal mi się marzy ale najpierw musimy spłacić wszystkie długi, stanąć na nogi i znaleźć dom na razie do wynajęcia:)
  • Nie martwcie się VATem ja zapłacę.
  • Ja mam takie plany "urodziny z rękodziełem" ale nie wiem czy wypali:confused:
  • Rękodzięło to moze za dużo powiedziane ale jakiś mały haft matematyczny, filcowanie kolezankom naszej Weroniki to się podoba:bigsmile:
  • No to jak będziesz robiła w srebrze/złocie to przynajmniej nie mów głośno bo w tedy z ustawy musisz byc VATowcem i kasa na dzień dobry.
  • [cite] majki6:[/cite]Rękodzięło to moze za dużo powiedziane ale jakiś mały haft matematyczny, filcowanie kolezankom naszej Weroniki to się podoba:bigsmile:

    Co to haft matematyczny?
  • pewnie inaczej mówiąc liczony, czyli krzyżykowy (nie drukowany na kanwie, tylko odpatrywany, liczony z wzoru drukowanego)
    tak myślę:wink:
  • @Joanno - chciałam dodać komentarz do wpisu o niezadowoleniu z pana oprawiacza, ale coś nie mogę.
    dodam więc tu - jeśli pozwolisz

    :)
    kiedyś też niezadowolona z oprawienia postanowiłam sama coś zaradzić.
    teraz przed oprawieniem (nawet w tekturową ramkę) pracę piorę, suszę (rozłożoną) i prasuję na lewej stronie.
    Nie ma wtedy kłopotu z nierównym rozłożeniem materiału.





    ATSD - bo od tego powinnam zacząć - baranki świetne! Kuszą mnie ;)


    tamten polecany blog Pani M. jest niedostępny. czy możesz jakoś podesłać schemat owieczek lub namiary na niego?
  • haft matematyczny, to raczej coś takiego:
    kwiatek_400x400.jpg

    Sylwunia, szukam :wink:
  • Oj... przepiękne rzeczy tu pokazujecie... a ja... nie potrafię:cry: mogę tylko podziwiać:thumbup:
    K
  • Ja też ...
  • [cite] _Joanna _:[/cite]haft matematyczny, to raczej coś takiego:
    kwiatek_400x400.jpg

    Sylwunia, szukam :wink:


    faktycznie:shamed: przepraszam za wprowadzanie w błąd:shamed::shamed:
  • Już jestem
    Haft matematyczny to taki właśnie na papierze.
    Mam wzory na takie proste kartki świąteczne dzieci które umieją trzymać igłę mogą robić.
    Jak ktoś chce mogę podesłać na maila. Nie dałam rady jeszcze nauczyć się klejać :shamed:
  • Sylwunia, niestety nie mogę znaleźć tych baranków :sad: w dodatku odkryłam, że chyba skasowałam kiedyś cały folder z szablonami, bo nigdzie nie mogę go znaleźć :cry:

    pozostaje szukać w sieci, ale to będzie trudne, bo pamiętam, że znalazłam te szablony na jakiejś chińskiej stronie - przypadkowo się do niej doklikałam...
  • dziękuję za chęci. mam taki pomysł , zrób mi zdjęcie tych baranków w dobrej rozdzielczości. ja wrzucę to do haftixa,moze on przerobi na wzór. jesli to nie kłopot, oczywiście
  • ok, jutro spróbuję:bigsmile:
  • szukam schematu do tego obrazka


    ???????? ? ?????´????????????°???¸


    mam zniszczoną gazetę i trudno mi się rozeznać w kolorach, a praca zaczęta
    :wink:
  • Majki6 - ja bardzo poproszę. trzeba w końcu się rozwijać, nie?:wink:

    wyślij na blogowy, jeśli to nie kłopot
  • Sylwunia wysłałam dwa wzory i zdjęcia kartek
    Życzę powodzenia
  • Próbuję z wklejaniem zdjęć

    http://a.imageshack.us/img52/2994/p1030208z.jpg

    tylko tak mi wyszło :cry:
  • <script src='http://img52.imageshack.us/shareable/?i=p1030208z.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>p1030208z.jpg</noscript>
  • o coś jest, obcięte ale zawsze postęp :di:

    ta choinka i gwiazda to właśnie haft matematyczny (gwiazdę słabo widać)
  • Dzięki, a wrzucisz jeszcze to drugie zdjęcie?
  • ale ja wrzuciłam tylko to co podałaś w pierwszym poście :bigsmile:
    zrób tak samo z drugim zdjęciem i pod okienkiem komentarza zaznacz html.
  • Wielkie dzięki Sylwunia to jednak nie takie skomplikowane jak się wydawało:bigsmile:
  • dzielna dziewczynka :bigsmile::bigsmile::bigsmile::wink:

    ATSD zdolna bardzo. fajny ten haft:D i kartki piękne
  • Odwiedziłam konto Odrobinki na chomiku - i jestem pod wrażeniem wzorów haftów :bigsmile:

    ja zapalona hafciarka krzyżykowa jestem, ale wiecznie cierpię na brak ciekawych, oryginalnych wzorów, a u Odrobinki znalazłam piękne wzory na jednokolorowe hafty, i wiele innych

    fajnie Odrobinka, ze się ujawniłaś! :thumbup:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.