Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zerowka dla pieciolatkow. Kto da mniej?

edytowano wrzesień 2007 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Niech się komuchy odchrzanią od mojego Melchiora. Zerówka w wieku 5 lat po moim trupie. Amen.
  • Mój Melchior jest po drugim z Trzech Króli i imieniny obchodzi ze swoim bratem Kacprem 6 stycznia.

    Baltazara na razie jednak nie będzie, bo trzecie wygląda na dziewczynkę - Różę Hildegardę.
  • [cite] Maciek:[/cite]Zaraz, zaraz... A czy św. Róża z Limy nie została aby skasowana przez Pawła VI? Natomiast co do bł. Hildegardy z Bingen - bo pewnie o nią chodzi - mamy anglojęzyczne wydanie jej pism. Kiedyś kupione, ale w końcu nieprzeczytane. Daj znać, jak będziecie chrzcić córeczkę, to Wam przyślę z dedykacją "Od admina" :wink:

    Nie, Róża z limy nie została "skasowana". Natomiast nasza Róża będzie od św. Róży z Viterbo.

    Co do bł. Hildegardy z Bingen - miała być główną patronką, niestety nie miałem wystarczającej siły przebicia by przekonać do tego pomysłu żonę, więc jest na drugie imię. Za książkę zaś oczywiście Róża będzie wdzięczna :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.