Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

CHOROBY NOWOTWOROWE W RODZINIE

edytowano luty 2010 w Pomagajmy sobie
Chciałam zapytac się,czy ktoś z taką chorobą jak drobnokomórkowy rak płuc.Nie chodzi mi o wiedzę medyczną czy też encyklopedyczną ,bo na ten temat wiem niemalże wszystko,ale raczej o jakieś osobiste doświadczenia. To co mówią lekarze nie zawsze pokrywa się a rzeczywistością.A przecież cuda się zdarzają ,czyż nie?

Komentarz

  • [cite] ania49:[/cite]Chciałam zapytac się,czy ktoś <spotkał się>z taką chorobą jak drobnokomórkowy rak płuc.Nie chodzi mi o wiedzę medyczną czy też encyklopedyczną ,bo na ten temat wiem niemalże wszystko,ale raczej o jakieś osobiste doświadczenia. To co mówią lekarze nie zawsze pokrywa się a rzeczywistością.A przecież cuda się zdarzają ,czyż nie?
  • Przepraszam za ten podwójny wpis,ale jeszcze nie opanowałam wszystkich opcji a chciałam tylko poprawic bład.Pisanie na papierze idzie mi lepiej!
  • Jak każdemu na początku.:wink:
    Aniu, nad swoim wpisem masz opcję "zmień". Tam możesz kliknąć i wyświetli Ci się Twój wpis, który możesz zmienić, lub skasować.
  • juz do tego doszłam ale pózniej , teraz wiem!Jak to się mówi -człowiek uczy się na błędach
  • Aniu, to jest bardzo trudny moment...
    wiem z doświadczenia...

    Jeśli masz możliwość, przeczytaj proszę 'Rozważania o wierze' ks.Dajczera.
    Myślę, że ta książka może pomóc...

    Dużo siły życzę.. i otwarcia się na wolę Pana Boga..

    +++
  • Dziewczyny patrzcie na datę wyciąganych wątków...
    Czasem można niechcący sprawić komuś przykrość.

    Aniu +
  • frurieuj ddi dkd dj dmxs ws ksdk kdkd dkjkd d skskwwkwqiwei fkdf dmdfc dkf ffk fkdidddold diddd
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.