Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warto zapuszczać córkom włosy :)

24

Komentarz

  • image


    Znacie tę szczotkę? Tangle teezer? podobno żaden kołtun jej nie straszny... koleżnka kupiła swoim córkom i zachwala pod niebiosa :)
  • image


    Znacie tę szczotkę? Tangle teezer? podobno żaden kołtun jej nie straszny... koleżnka kupiła swoim córkom i zachwala pod niebiosa :)
    od ponad roku ta i żadna inna!
  • jednak... gdyby ona była choć trochę tańsza? No ale! Ł. nie chce czesać włosów za żadne skarby! coś trzeba pomyśleć :D
  • w grudniu córki dostaną osobiste, bo zbyt chętnie korzystają z mojej ;)
  • Rozumiem, że fryzjerom taki sprzęt jest potrzebny, żeby poradzić sobie z każdą klientką. Ale dziewczynkom w zupełności wystarcza, jak sobie codziennie rozczeszą zwykłą szczotką włosy przed snem. Przy okazji wyrabiają nawyk systematyczności :)
  • My obcięłyśmy- syskie tsy. :D
    @skatarzyna- TY też?



    Piekne te dobierance.
    ja uwielbiam pozaplatane róznorako włosy.


    Tez obcięłam właśnie:(


    ale w sumie nadal są długie;-)
  • Świetne te fryzury, ale nie dość, że włos lichy to jeszcze leń ze mnie i śpioch na dodatek, więc musiałby mnie kto tak poczesać ;)

    A szczotka ponoć rewelacyjna, jak będzie kiedyś tańsza to sobie taką sprawię :)
  • @Daga, któregoś dnia po prostu wzięłam nożyczki i ciachnełam, zbyt bolała i drętwiała ręka przy zaplataniu. 
    Tzn, warkocz ciachnełam, choć miałam pomysł, by rękę! 
  • A propos kołtunów, kto słyszał o plica polonica i dlaczego tak niechlubnie zostaliśmy wyróżnieni łacińską nazwą? :/
  • @Ergo - a jakże nie słyszeć o tym chwalebnym wpływie polskiego chłopstwa na światowe trendy fryzjerskie? Toż współczesne dredy, to nic innego, jak pochodna tradycyjnego polskiego kołtuna!
    ;-)
  • edytowano wrzesień 2013
    @Kalinosia  obejrzyj sobie na youtube jak się robi dobieranego, to naprawdę nie jest trudne:) 

  • Właśnie rozmyślam czy aby nie obciąć.
  • Kołtuństwo się szerzy? @Haku?
  • @Haku - a nad czym tu rozmyślać? Jak Ci dokucza, to tnij. A jak lubisz i Ci nie dokucza, to zostaw.
  • Właśnie rozmyślam czy aby nie obciąć.
    Poki jesteś jeszcze małolatą;-)    noś tego warkoczyka:)


    ktos kiedyś powiedział,ze im wiecej lat -tym krótsze włosy ale


    na razie sie nie stosuję;-)
  • a Ty @Katarzyna ; krótkie masz teraz/?
  • miałam zapuścić do dołu podkolanowego ;)
    ale nie wiem czy mi cierpliwości (i życia) starczy
  • Główny problem przy takim zaawansowanym zapuszczaniu, to długość życia włosa. Moje sprawdziłam - nie dorastają dłuższe niż do bioder. Nie tykałam ich nożyczkami z 10 lat i jakie były po 5 takie i zostały - po prostu, te najstarsze i najdłuższe wypadały, a kolejne rosły sobie w ich miejsce.
  • @Haku, pamiętaj, że im dłuzsze włosy, tym ciężej nosić głowę wysoko. Nie są nieważkie.
  • @Skatarzyna - coś Ty! Im cięższy warkocz, tym bardziej się nosa zadziera, bo warkocz bardziej do tyłu ciągnie.
    ;-)
  • Pewnie masz rację, jak zwykle, to tylko mój był kulawy i na boki ściągał.
  • Może Ty go sobie jakoś niesymetrycznie plotłaś? Albo na przód zamiast na tył? ;-)
  • edytowano wrzesień 2013
    Nie wiem, nie wiem, zanim odrośnie, może uda się rękę naprawić. W każdym razie brakuje mi warkocza! nawet jak ciąży na.....  lewo!
  • Na lewo? Oj, to bardzo niepolitycznie!
    ;-)
  • edytowano wrzesień 2013
    My mamy tylko dwie córki, ale włosy obcięły, gdy z mokrymi z basenu wracały. żeby wysuszyć bardzo gęste włosy Zosi trzeba dużo czasu, a autobus nie czekał, wracała mokra i zaraz chora. :(
    Miała wybór, włosy albo basen, po stoczonej walce z sobą wybrała pływanie. Takie włosy obcięliśmy wtedy.
  • Kupiłam chyba 5 czepków, z żadnym sobie nie radziła. Z krótkimi też Zosi dobrze.
  • Kiedyś nie wchodziłabym do tego wątka,ale teraz ...



    Niech no się tylko Jagódka urodzi))
  • image


    Znacie tę szczotkę? Tangle teezer? podobno żaden kołtun jej nie straszny... koleżnka kupiła swoim córkom i zachwala pod niebiosa :)
    a ileż to cudo kosztuje?
    ciekawe czy z lokami a raczej dredami Mili by sobie poradziła
    na razie muszę rozczesywać palcami gdy się bawi, w tempie jeden lok na dzień
  • uJa, poradziła by sobie ta szczotka, najlepsza jest! ale droga, ja zwykle jestem oszczędna, a kupiłam i nie żałuję
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.