Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dom - jak to zrobić?

1789101113»

Komentarz

  • Jak ostatnio przeszłam się po znanym sklepie meblowym w ekspozycjami to też bym wszystko wymieniła... No cóż ... Najlepiej mieć dom letni i zimowy hehe 
  • In Spe powiedział(a):

    Taaaa..... kilka lat temu zrobiłam lawendową  łazienkę, kremowe meble w większości pomieszczeń, a teraz to się nie mogę doczekać remontu i czasu kiedy WSZYSTKO zmienię na ciemne  :D
    Na ciemnym  też  wszystko  znać  najlepsze  to takie  ni ciemne  ni jasne kolory 
  • Ja właśnie planuję przemalować kuchenne kremowe meble na jakiś jaśniejszy brąz. Nie mogę dać rady z dolnymi szafkami, ciągle brudne i niestety kilka razy jagody jakimś cudem je  opryskały, a tego już się nie da doczyścić.
  • A jak z myciem tych kafli po malowaniu @ominika ?
  • edytowano maj 2020
    Moja mama malowała w kuchni płytki,  wyszło świetnie, jak nowe, myje się bardzo dobrze. 
  • Też malowałam płytki kuchenne, wcześniej miały salcesonowy rzucik. Użyłam farby 3V3. Do tego mały wałek z gąbki. Wyczyściłam i odtłuściłam powierzchnię płytek i pomalowałam na biało. Wygląda ładnie, myję gąbką z płynem. Przez rok nic nie odprysło. Tą samą farbą pomalowałam fronty szafy z mdf. Teraz przymierzam się do malowania podłogi w szachownicę w kuchni i przedpokoju.
    Podziękowali 1Basja
  • Popatrzyłam trochę w necie i się teraz zastanawiam czy całej ( poplamionej) kremowej kuchni nie machnąć na jakiś kolor..
    Tylko gdzie takich farb szukać? Benjamin Moore?

    Łeeee, teraz to nie umiem zdjęć wstawić, a fajne aranżacje znalazłam.
  • Ja kupowałam z Leroy Merlin.
    Podziękowali 1In Spe
  • Czy ma znaczenie kształt, rozmiar płytek pod prysznicem, gdy płytki na podłodze będą z wzorem? Czy będzie się kłócić?
    Płytki pod prysznicem chce białe.
  • Bralabym jak największe i cieniutka fuga. Takie przemyślenia w rok po robieniu łazienki
  • I przy myciu tejże łazienki, też myślę. Po co mi tak gruba fuga, dlaczego ona jest taka żółta jak miała byc szara i takie tam. Jakbym dała 2 razy większe płytki byłoby 2 razy mniej fug czy jakieś takie przeliczenia.
  • edytowano czerwiec 2021
    Pytanie w kwestii domku ogrodowego nieocieplonego drewnianego.

    Szukam farby do wewnątrz.

    Znalazłam ale drogą  i nie made in Poland więc szukam lepszej alternatywy.
  • ewaklara powiedział(a):
    Pytanie w kwestii domku ogrodowego nieocieplonego drewnianego.

    Szukam farby do wewnątrz.

    Znalazłam ale drogą  i nie made in Poland więc szukam lepszej alternatywy.
    Nie ma polskich dobrych farb do drewna :(
    Podziękowali 1ewaklara
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.