Dom - jak to zrobić?

1789101113»

Komentarz

• Moja kolezanka ma mieszkanie 100 m i ciagle narzeka ze dzieci caly czas siedza i bawia sie w salonie chociaz kazde ma swoj 20 m pokoj. Dzieci jej maja 8 i 6 lat. Zreszta u mnie tak samo. Tylko moje maja maly pokoj, zaledwie 8 m.
    Podziękowali 1J2017
  • U mnie też wszyscy byli w pokoju dziennym z nami tak gdzieś do 10-11 lat, potem stopniowo znikali w swoich pokojach... Teraz (nastolatki) muszą byc wzywane na dół do salonu imiennie... I tak było źle i tak nie jest dobrze... no matce nie dogodzisz... jak mówi osiemnastolatek.
    Podziękowali 6J2017 Agax4 Bea Karolinka kiwi isza
  • Ja lubię jak są na dole .. one lubią się bawic i na dole i u siebie. Dla mnie salon tzw jest troszkę mały ale wiem ze grzeszę tu szczególnie wobec tych którzy maja  po 50 na cała rodzine.. 
  • Z pewnoscia duzo latwiej przezyc w ciasnocie jak jest jakas blizsza lub dalsza perspektywa na większe.
    Podziękowali 2Kasik J2017
  • Poproszę @Pola ; namiar na instalatora od fv
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Ok, zapytam mojego Kolegę. I prześlę Ci.
    Podziękowali 2Bea AgaMaria
  • o, to ja też poproszę :)
    Podziękowali 1Bea
  • Instalator fotowoltaiki, o którym pisałam wyżej firma Columbus z Krakowa. Konkretną jego instalację realizował oddział z Kwidzyna.
    Podziękowali 4Bea Pioszo54 Agax4 AgaMaria
  • Dzięki.
    Skontaktujemy się z nimi
  • Ale dokonalam odkrycia. Córka własciciela domu o ktorym.pisalam.i zalowalam ze nie kupilam- kupila segment na moim nowym osiedlu. Nawet przypadkiem z nia rozmawialam tydzien temu nie wiedzac czyja jest corka.
    ...szok. Byli wlasciciele dworku maja w sumie 5 dzieci i zadne z nich nie chcialo tam zamieszkac? Musialo byc to mieszkanie jakies felerne. To ze ja to odkrylam to pewnie sprawa sw.Jozefa bo juz mnie wykanczaly te rozterki podecyzyjne.

• Albo b kosztowne w utrzymaniu
  • Coś jest nie tak tam bo mimo ze swietna lokalizacja i przesliczna architektura to sporo tych domow na sprzedaz.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.