Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej / Post Daniela

2456715

Komentarz

  • [cite] DwudzietnyTata:[/cite]A ja już 4 dzień jestem na tej diecie... na razie jakoś wytrzymuję. Wspomaga mnie moja dzielna żona :smile:
    Jak?
  • Najgorsze jest pierwsze 39 dni, później jakoś leci.
  • Cart, jestem już po 150 brzuszkach:bigsmile:

    A co do kochanego ciałka to troszkę mit. Oczywiście fajne są kobiety apetyczne, ale one wcale nie mają opony, albo zwisów ciała, po prostu są pełniejsze. Nie mówiąc o tym, że dla mnie najważniejsze to być sprawną, chuda nie muszę być - szczególnie, że w pewnym wieku wcale to dobrze nie wygląda. A mój mąż akurat lubi szczupłe, wsysportowane kobiety, oczywiście jak narzekam na swoją wagę, to coś tam też gada o tym kochanym ciałku - ale i tak mu nie wierzę:bigsmile::cool:
  • [cite] maniek:[/cite]Najgorsze jest pierwsze 39 dni, później jakoś leci.
    Właśnie mnie przekonałeś.
    Nie będę się katować żadną dietą. :cool:
  • Ja od trzech miesiecy chudne dzieki odwrotnosci diety Dabrowskiej, czyli diecie Dukana. Nie katuje sie, a schudlam juz okolo 15 kg.

    Pozdraiwma - ula
  • [cite] maniek:[/cite]
    [cite] DwudzietnyTata:[/cite]A ja już 4 dzień jestem na tej diecie... na razie jakoś wytrzymuję. Wspomaga mnie moja dzielna żona :smile:
    Jak?

    Wbrew pozorom nie czuję za bardzo głodu. A jak już czuję to zjadam pomidora albo jabłko, albro grapefruita. Poza tym zupki są calkiem niezłe. Myślałem, że będzie gorzej bo jestem mięsożercą, ale nie jest źle.

    Ważne żeby ktoś nie robił kreciej roboty i nie nakłaniał do jedzenia niezgodnego z dietą.

    Ja chyba jestem uzależniony od mięsa w praktycznie każdej postaci - m.in. dlatego sie zdecydowałem.
  • [cite] Anka:[/cite]Cart, jestem już po 150 brzuszkach:bigsmile:

    A co do kochanego ciałka to troszkę mit. Oczywiście fajne są kobiety apetyczne, ale one wcale nie mają opony, albo zwisów ciała, po prostu są pełniejsze. Nie mówiąc o tym, że dla mnie najważniejsze to być sprawną, chuda nie muszę być - szczególnie, że w pewnym wieku wcale to dobrze nie wygląda. A mój mąż akurat lubi szczupłe, wsysportowane kobiety, oczywiście jak narzekam na swoją wagę, to coś tam też gada o tym kochanym ciałku - ale i tak mu nie wierzę:bigsmile::cool:
    Nie twierdzę że kobieta musi mieć 130 kilo ale te 70+ ( z wzrostem wzrasta) jest ok. Do tego odpowiednie ubranie ( czytaj nie drogie a ładne) i można podbijać świat. Odchudzanie w moim przypadku (plus tablety przeciw bólowe) rozwalilo mi żołądek. Fakt odchudzałam się drastycznie. :sad::shamed:
  • Ja tą dietę stosuję często, pytanie "jak?" dotyczyło wsparcia żony, bo moja ma duże zasługi i cierpliwość
  • Po prostu przygotowuje mi surówki i zupki. No i zniechęca do mięsa :)
  • Za nim stosowałam dietę Dr. Ewy wyeliminowałam z diety cukier pod każdą postacią,białe pieczywo na konto razowych wyrobów i zdecydowanie mięso wp. czasami jadłam drobiowe i dużo ryb.Jedząc to chudłam bardzo szybko aż doszłam do swojej wagi i jest te raz OK.

    W czasie diety owocowo warzywnej mi w 2 tygodniu marzyło się zjedzenie kromeczki chleba.Podniebienie jest tak wyczulone na zapachy wówczas ,że z daleka wszystko pachnie.

    Zyczę dużo cierpliwości w diecie
  • Ale dieta Ewy Dąbrowskiej to przede wszystkim dieta mająca wpłynąć pozytywnie na zdrowie, a nie dieta odchudzająca! Chudnięcie to tylko miły efekt uboczny.
  • Tylko dlaczego nie mozna jej w ciazy oraz karmiac?
  • Najprościej ujmując, to jest dieta składająca się TYLKO z warzyw i owoców. Nie sposób na zdrowe odżywianie. Więc w ciąży i przy karmieniu odpada.
  • Ja też chciałam spróbować diety warzywnej lub Ducana. Jednak karmiąc zdecydowałam się poczekać. Narazie odstawiłam cukier i słodycze i zastąpiłam białe pieczywo bardziej dietetycznym. Zobaczymy...
    Latem zdecydowanie łatwiej jest stosować dietę warzywną - ogrom wyboru , wszystko pachnie, można miec sporo urozmaicenia. Jesienią i zimą chyba łatwiej stosować Ducana.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Ja nie chcę martwić tych w rozmiarze "zero" z oponką- tu żadna dieta nie pomoże, tylko ćwiczenia.:tongue:

    Wiem, wiem, świnia jestem.:dw:

    oczywiście, że z oponki pociążowej się nie chudnie, tylko ćwiczenia! :gg:


    ja się o tym przekonałam po 3 dziecku, jak schudłam okropnie, wszystko pięknie - a flaczek na brzuchu jak wisiał tak wisiał :cry:
  • jak to fajnie Cię poczytać, Małgorzato :) i dzięki za rady :) Bezcenne :) i tak 12 stka dzieci i ta figura :):):)

  • Qrde: "Wydawca: Centrala Usługowo-Wytwórcza "Różdżkarz"," - delikatnie pisząc - nie budzi to mego zaufania
  • Jak to jest, ze jedna kobieta po 1 ciazy ma 25 kg nadwagi, a inna urodzi 4 dzieci i jej nic, a nawet schudnie... to niesprawiedliwa:cry:
  • Dukan w ciazy nie jest zakazany, a Post Daniela np przez 6 dni a 7duszone miesko - samo zdrowie
  • [cite] ProMama:[/cite]Jak to jest, ze jedna kobieta po 1 ciazy ma 25 kg nadwagi, a inna urodzi 4 dzieci i jej nic, a nawet schudnie... to niesprawiedliwa:cry:

    "Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się"
  • Pro Mama,
    w 90% przypadkach to kwestia nieprawidłowej diety, a nie pech.
  • [cite] Gregorius:[/cite]

    Qrde: "Wydawca: Centrala Usługowo-Wytwórcza "Różdżkarz"," - delikatnie pisząc - nie budzi to mego zaufania

    o żesz, nie zauważyłam, dzięki
  • Kawę prydałoby się rzucić,tylko raz próbowałam ale nieprzytomna chodziłam no i się złamałam.
  • Małogorzata szacun, też jestem zdania, że odrobina sportu w steresie pomaga jak nic innego. Fajnie, że sie w ogóle odzywasz po długiej przerwie.:wink:
  • [cite] Iza a:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]

    Qrde: "Wydawca: Centrala Usługowo-Wytwórcza "Różdżkarz"," - delikatnie pisząc - nie budzi to mego zaufania

    o żesz, nie zauważyłam, dzięki

    napisałem, ale skasowałem :) sorki

    w każdym razie Dąbrowska też chyba pierwszą książkę wydała w owym Różczkarzu, bo nikt innych nie chciał jej książki wydać... jak dla mnie to trochę rozmyte tłumaczenie, ale np. jak się jej posłucha to mówi raczej z sensem.
  • [cite] Kerima:[/cite]Pro Mama,
    w 90% przypadkach to kwestia nieprawidłowej diety, a nie pech.

    Hmmm kiedys tak myslalam, ale posiadam doswiadczenie zupelnie inne - niestety nie jedno.
  • A tarczyca?
  • Dokladnie!
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] ProMama:[/cite]Jak to jest, ze jedna kobieta po 1 ciazy ma 25 kg nadwagi, a inna urodzi 4 dzieci i jej nic, a nawet schudnie... to niesprawiedliwa:cry:

    "Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się"

    Prawie sie posikalam ze smiechu:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.