Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oddamy komputer

edytowano czerwiec 2010 w Pomagajmy sobie
Mamy do oddania komputer stacjonarny, 22-calowy, profesjonalny monitor do grafiki kineskopowy z kalibracją kolorów, 2-rdzeniowy procesor Pentium D, 3 Ghz, 4 Gb RAM. Możemy do niego dorzucić biurko (takie proste, podstawowe z IKEA). Mąż pracował na nim przez kilka lat, robiąc grafiki, strony itp., teraz ma nowy sprzęt, a tamten się kurzy i zajmuje miejsce.
Może być dla dzieci, ale nadaje się też do pracy.
Gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę o kontakt najchętniej na maila (jest w profilu). Mieszkamy w Wawie, ale pewnie dałoby się wykombinować transport poza Wawę.

Komentarz

  • ja bardzo chętnie skorzystałabym z tej oferty,nasz komputer zaczyna fiksować,a wiadomo,że przy tylu dzieciach jest niezbędny,Teraz po śmierci męża raczej nie będzie mnie stać na zakup nawet używanego sprzętu.Jeżeli oferta jest aktualna,to proszę o kontakt ,moze być na maila.
  • Aniu,
    to mój mail: hatchalit malpa gmail.com. Napisz, proszę, gdzie mieszkasz (gdzieś na północy z tego, co widzę?). Trzeba by przesłać kurierem - dogadamy co i jak :)
  • Jakby ktoś miał jeszcze jaikś to też proszę. Bo nasz nie obsługuje uSb i nie mogę wstawiać zdjęć. A w przypadku wystawiania na allegro to ważna sprawa. A na nowy mnie zwyczajnie nie stać.
  • tylko szkoda takiego sprzętu do zabawy dla dzieci, najlepiej gdyby komuś przydał się do pracy, z tego co piszesz to jest bardzo profesjonalny komputer.
    4 gb pamięci to gigant, ja mam w pracy 1.5 gb i śmiga jak strzała
    U mnie kurzy się stary Apple, też mogę oddać potrzebujący
  • Prayboy, to ja Cię proszę. Bo nam potrzebny do pracy. Mail w profilu.
  • okej, ale to jest G3 szary power PC nie ma USB tylko SCSII, więc raczej na tym nie poszalejesz...
  • @Prayboy,
    Obiecaliśmy już komputer Ani. U nich na pewno się przyda. Może z czasem także do pracy.
  • @Prayboy ja się na tym nie znam. Czy są na tym jakieś przełączki?
  • [cite] Odrobinka Leśna:[/cite]@Prayboy ja się na tym nie znam. Czy są na tym jakieś przełączki?
    Można kupić kartę PCI z portami USB, która kosztuje raczej niewiele (~30 zł), tyle że najlepiej niech założą w sklepie i przetestują, czy działa. Sam sprzęcik OK, tylko wolny już trochę... Ale na starszym systemie powinien pochodzić.
  • Mnie chodzi o to żeby móc zdjęcia przesyłać na allegro i w ogóle o internet. Komputer który mam obecnie ma jakąś wadę techniczną i wiesza się za każdym razem jak cokolwiek podłączam pod port USB. Mam go od znajomego i on twierdzi ze tak było od początku. Szkoda bo jest szybki i dobry poza tym. Niestety nasza działalność wiąże się z pakowaniem zdjęć na Internecie, wysyłaniem szkiców itp. Szukam jeszcze w miarę sprawnej zwykłej atramentowej drukarki, Jakby kto sie pozbywał to proszę...
  • [cite] Odrobinka Leśna:[/cite]wiesza się za każdym razem jak cokolwiek podłączam pod port USB.
    Może kontroler USB na płycie jest zepsuty... Można spróbować tej samej sztuczki, czyli kupić kartę PCI z portami USB. Idź z kompem do sklepu (małego jakiegoś, nie Media Marktu) i niech Ci od razu założą i uruchomią. Może zadziała.
  • Już to przerabialiśmy, Odrobinka ma coś z zasilaniem głównej płyty. najprawdopodobniej. Miała mi napisać na priwa, to bym jej zdalnie sprawdził (internet czyni cuda)
  • [cite] Gregorius:[/cite]Już to przerabialiśmy
    A tak, pamiętam. A nie prościej zmienić płytę? Używana płyta będzie kosztować mniej niż weźmie serwis za dojście, co i jak.
  • [cite] Prayboy:[/cite]tylko szkoda takiego sprzętu do zabawy dla dzieci, najlepiej gdyby komuś przydał się do pracy, z tego co piszesz to jest bardzo profesjonalny komputer.
    4 gb pamięci to gigant, ja mam w pracy 1.5 gb i śmiga jak strzała
    U mnie kurzy się stary Apple, też mogę oddać potrzebujący
    No i teraz mam wyrzuty sumienia,że zgłosiłam się pierwsza.Tak wypadło.nocami nie mogę spać i czytam wpisy na forum.Nie chodzi mi o zabawkę dla dzieci,a głownie o pomoc naukową.Jak mieszka się na wsi,gdzie nie ma nawet komunikacji ,to jest on po prostu niezbędny.Teraz ,kiedy zostałam sama z 8 dzieci muszę też szukać jakiegoś pomysłu na dalsze życie.Na razie zapisałam się na kurs prawa jazdy,bo bez tego nie ruszę się z domu.Całe życie zajmowałam się domem i dziećmi,a teraz muszę zaczynać wszystko od początku.Nie będzie to łatwe,ale mam dla kogo się starać.Nie miejcie do mnie żalu,ale raczej nie zrezygnuję z tej oferty,być może ten sprzęt jest dla mnie za dobry,w końcu jestem w tej dziedzinie laikiem,ale kto wie,możliwe że z czasem posłuży mi do pracy.
  • @ania nie miej wyrzutów sumienia.
    @Gregorius napiszę, jak znajdę trochę czasu żeby posiedzieć przy kompie bo na razie siedzę dorywczo, albo jak mój mąż będzie siedział to napisze. Dziękuję.:bigsmile:
  • Wracając do pytań, czy ktoś m iałby zbędną drukarkę na chodzie?
  • Taką strasznie starą igłówkę, ale działała ostatnio to mam.
  • Bo nam byłaby strasznie potrzebna. To bardzo prosze, mail w profilu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.