Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrzebna pomoc do rodziny, może być z mieszkaniem

edytowano październik 2010 w Pomagajmy sobie
Czy nie znacie kogoś rozsądnego i uczciwego z bliższej lub nawet dalszej okolicy Warszawy, kto chciałby pomagać mojej Żonie w prowadzeniu domu? W grę wchodzi wariant dochodzący, stacjonarny lub jakaś forma mieszana (np. nocowanie przez dwa dni w tygodniu). Sprawa niestety dosyć pilna.

Komentarz

  • A gdzie w tej W - wie mieszkacie? Mam kogoś na Esperanto . Na razie się nie pytałam ale mogę.
  • A i co miałoby wchodzić w zakres zajęć/usług?
  • Nie w Warszawie, koło Otwocka, na miejsce dojeżdża autobus ZTM. Chodzi przede wszystkim o sprzątanie i pomoc w przygotowaniu posiłków. Przy dochodzeniu (trochę mało opłacalnym, bo daleko) potrzeba ok. 3-4 h dziennie lub 5-6 co dwa dni.
  • No... Witek... ja bym pojechał. Jestem rozsądny, uczciwy i co najważniejsze bardzo uczuciowy.
  • Może razem byśmy się wybrali...? Tylko musisz pozbyc się Renaty.
  • Małgorzata, Ty uważaj, bo zaraz Tawowa zabierze Tawowi internet. :cool:
  • Lapka mu zostawi, żeby wiedział, co traci.:wink:
    Ciachnie tylko internet.
  • Witek, czy nie daj Boże coś złego ze zdrowiem Renaty? Bo piszesz "niestety..."
  • Wolałbym nie odpowiadać publicznie. Napisałem maila.
  • Dziękuję, odpisałam.
  • [cite] Taw:[/cite]No... Witek... ja bym pojechał. Jestem rozsądny, uczciwy i co najważniejsze bardzo uczuciowy.

    Kolega by porządek w chałupie od razu zrobił, pralka koło kominka ma stać!:crazy:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.