Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mundurek zuchowy

edytowano październik 2010 w Pomagajmy sobie
moja córcia zaczęła karierę zuchową :):)
szczęśliwa bardzo i niezmiernie przejęta.:bigsmile:

może ktoś ma na zbyciu (za nie ogromnie wielkie pieniądze :wink: ) mundurek i pas dla dziewczynki

postanowiłam Was zapytać, zanim poszukam w sieci :wink:

Komentarz

  • Ja mam :bigsmile:
    nie wiem, czy Twoja córka jest zuchem w ZHP, czy w ZHR, bo to inne mundurki są, chyba mam i taki i taki, poszukam, tylko napisz, który Ci potrzebny.
  • Nie wiem jak z chłopcami, ale moja córka w ZHR miała sukieneczkę, a dwie w ZHP miały mundury zuchowe z dwóch części, koszula i spódniczka, chłopcy spodnie. Najlepiej zapytać prowadzących, zanim się wyda kasę.
  • Sylwunia, Moje córki już skończyły karierę harcerską , napisz na priva, może coś wybierzemy
  • właściwie sama nie wiem czy to zhr czy zhp
    tak, wiem, sierota jestem

    ale napewno mają takie jednoczęściowe mundurki. takie "sukienki"

    @Maniek - napisałam
  • Rano poszukam tej sukienki :bigsmile:
  • moja średnia też "zuchenka" :bigsmile:
    od września w ZHR, mundurki są jednoczęściowe, harcerskie są dwuczęściowe
    też na jesteśmy na etapie zakupu mundurka, ale wybierzemy się do składnicy harcerskiej, będzie prezent imieninowy :smile:
  • Sylwuniu, mam sukieneczkę mundurek z pasem, nie znalazłam rozmiaru, ale moja córka to nosiła w drugiej klasie, tyle, że na kołnierzyku wyszyty znak drużyny, ale da się wypruć, jest też plakietka nad kieszonkę ZHR, oraz na rękawie z nazwą miasta, ale tą bym odpruła, pisz na priv gdzie wysłać. :bigsmile:
  • ....ale moja córka to nosiła w drugiej klasie...
    ----------------
    Marysia ma dopiero 4 lata :D ,ale jest z tych "dobrze utrzymanych", więc teraz nosi nawet 110.
    ale taka sukieneczka może być długa, nie?
  • i to jest ZHP, sprawdziłam :D

    Magda - napisałam priv
  • Ojej, to niestety będzie dużo za duży, moja 5 latka nosi 116 i utonęłaby w tym mundurku, cóż, na dobrych chęciach się skończy :confused:
  • Niestety, wszystko jest za duże i ZHR:neutral:
  • szkoda, ale dzięki za dobre chęci :)
  • podbijam wątek sprowokowana rozmową z naszymi druhenkami .
    u nas na wsi, i w bliskiej okolicy, sa cztery gromady. I nieustannie przybywa chętnych :)
    gdyby ktoś był chętny do odsprzedania zapasów mundurków (fartuszków, sukienek :):) ), to bardzo się ucieszymy
  • taka dyskusja z Józkiem, że się mi wątek zgubi na drugą stronę :)
    odświeżam więc :bigsmile:
  • podbijam

    :bigsmile:


    ale obiecuję że ostatni raz :wink:
  • Moje już oddane, niestety :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.