Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trzymajmy kciuki za Jolę

edytowano październik 2007 w Ogólna
Dziś o 10 ma obronę doktoratu. Powodzenia :bigsmile:

Komentarz

  • I ja się przyłączam:thumbup:
  • Trzymałam, a jakże. Są juz jakies doniesienia?
  • :cheer::cheer::cheer:

    Jeszcze raz jak od kogos usłysze, jak to dzieci ograniczają... Doktorat z szóstką dzieci, naprawdę jestem pod wrażeniem...
  • [cite] RudaAnka:[/cite]:cheer::cheer::cheer:

    Jeszcze raz jak od kogos usłysze, jak to dzieci ograniczają... Doktorat z szóstką dzieci, naprawdę jestem pod wrażeniem...

    I ja !
    Jolu, gratuluję!:flowers:
  • dr Jola, welcome to club!
  • ojej, ale miło, wielkie dzięki:)
    Maćku wzruszyłam się naprawdę
    wszystkim ogromnie dziekuję za dobre słowo
    udało mi się, miałam totalny kryzys wczoraj, wydawało mi sie, że nic nie pamietam. Dzisiaj poszło dobrze. Recenzenci skrócili recenzje i nie czytali krytycznych uwag, więc bojowy nastrój mi przeszedł, a swoje odpowiedzi (już napisane) musiałam poskracac na bieżąco. Więc oni tak dobrze o pracy, a ja, że dziękuje za uwagi, które tak wiele wnoszą i tak sie przerzucaliśmy uśmiechami (promotor jak to ma w zwyczaju znowu pomylił liczbe moich dzieci - 5 powiedział).
    9 lat mnie kosztowało to wszystko, udało mi sie zamknąć te 9 lat. W imieniu matek wielodzietnych mi się udało niech nikt nie gada, że my nie damy rady;))- Yenno, Ewo, Jadwigo, Małgosiu jedna i druga, Anko, Quatromamo, zusko

    wielkie dzieki raz jeszcze
  • [cite] Teofil:[/cite]dr Jola, welcome to club!
    wykształciuchów;))
  • coś Ty Jolu, teraz już nie jesteś zwykły wykształciuch ale VIP- wykształciuch!:flowers:
  • Jolu, naprawdę Cię podziwiam! Przywracasz mi wiarę w to, że można zrobić wiele jeśli tylko się chce. Niezależnie od liczby dzieci. Kiedy mó mąz przygotowywał doktorat mieliśmy zaledwie jedno dziecko. Ale wiem ile to kosztowało wszystkich. Tego,co ty dokonałaś nie jestem sobie w stanie wyobrazić. A jednak jest to możliwe. Jeszcze raz z serca Ci gratuluję :clap:

    P.S. Przy jakiej liczbie dzieci zaczynałaś?
  • Gratulacje i uściski :flowers:
  • Jolu gratulacje:cheer:
  • :flowers::flowers::flowers:- podziwiam i serdeczne gratulacje!!!
    K
  • [cite] Pavla:[/cite]Gratulacje Jolu!!!!Mi sie wydawalo,ze jak bede doktorem to bee madrzejsza,a tu nic z tego:cry:

    Normalne uczucie - ale szybko przechodzi :)

    I postanowiłem sobie poznać
    mądrość i wiedzę, szaleństwo i głupotę.
    Poznałem, że również i to jest pogonią za wiatrem,
    bo w wielkiej mądrości - wiele utrapienia,
    a kto przysparza wiedzy - przysparza i cierpień.

    Kohelet 1, 17-18




    a ha - Dziś Kościół czyta taki tekst z Ewangeli Łukaszowej:

    Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą.
  • kochani jestescie
    swoją drogą to bardzo wykształciuchowe forum, jak sie okazuje;)

    ja o habilitacjach i takich tam nie myslę, bo przede mna zadanie zaczepienia si.e gdziekolwie, byłam na studium dokt, nie mam etatu, nie jestem zatrudniona
    ten tytuł ułatwi mi to byc moze, a moze utrudni - na pewno poza uczelnią tak, ale będe próbowała jakies zajęcia załapac na jakimkolwiek "przytułku (w sensie przytulenia się) dla wykształciuchów" - uczelni państwowej, albo prywatnej. Ale to w przyszłym roku, teraz uporządkuję różne sprawy (dom na ten przykład;)

    Małgosiu miałam trójkę, pukałam na studium dwa razy, za pierwszym razem nie wyszło, za drugim razem miałam 3 dzieci (ale wpisałam w podaniu dwoje).

    A teraz jeszcze refleksja - po 9 latach ciagniecia kilku srok za ogon, stwierdzam, że najtrudniejsza jest PRACA W DOMU, monotonny , codzienny trud. W pracach na zewnątrz tez nie jest czasami lekko, ale są gratyfikacje, dla mnie ten wczorajszy egzamin byl czyms takim. Mądrzy panowie mówili, że im się podobało, zjadłam obiad w ich madrym towarzystwie;), dostanę dyplomik;)
    a praca w domu ciężka, bo nie ma od niej odpoczynku, bo na tej osobie co jest w domu, cały porządek się opiera, bo tak RZADKO DOCENIANA
    dlatego przy okazji wąteczku uśmiecham sie do charakternej Małgośki i Jadwigi szczególnie - drogie panie Wy macie kilka doktoratów
    a reszta dziewczyn, odpowiednio mniej, ale także czujcie się docenione:))
    panowie takoż

    olala - ależ szlejecie na wątku politycznym, panowie, ojcowie wielodzietni (oprócz Zibiego i Michała - oni widać mają bardziej konotacje kobiece;), gdyby Tusk był mądry, powinien Was zatrudnić jako speców od PR, dzięki Wam tutaj jeszcze trochę jak w IV RP, a tu już nowe rządy, ale charakterki macie, może faktycznie coś z tego jest, że net i gazeta spokojniejsze, bo bardziej kobiece, tutaj dominuje męski testosteron;))
  • Małgosiu32, ogromnie wazne dla mnie to co napisałas, w rozgłaszaniu faktu o obronie chyba o to mi najbardziej chodziło
  • Ja też gorąco gratuluję!!!!!!!!:heartsabove: Jestem pełna podziwu:whorship:
  • Jolu, i jeszcze ode mnie przyjmij gratulacje i szacuneczek:flowers:

    Mnie to czeka w marcu, mam nadzieję, że pójdzie równie gładko. Na razie jednak orka na ugorze:confused:
  • Lila tak trzymac:)
    Kinga, będę oczywiście trzymać kciuki:)
    wielkie dzięki raz jeszcze wszystkim
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.