Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

trzecie dziecko

12346»

Komentarz

  • Katarzyna powiedział(a):
     No, coś jak ciąża urojona...
    No dla nich sladu po ciazy nie ma to rzeczywiscie jak urojona, u nas lekarze w ogole nie wiedza ze cos takiego istnieje dopiero w Lublinie mnie uswiadomili
  • Lekarze nie wiedzą o wczesnych poronieniach? To chyba spali na wykładach! Raczej podejrzewam, że udają głupich, bo tak wygodniej.
    Podziękowali 2Agmar Vraska
  • @Katarzyna nie wiem - u naszych lekarzy nic mnie nie zdziwi, lekarz twierdzil ze on mial pacjentki z beta (hcg) po kilka tys i nie byly w ciazy takze w ogole nie powinnam sugerowac sie tym badaniem :(
  • A potrafił wyjaśnić skąd to beta-hCG w takim razie, skoro pacjentka nie w ciąży? (nowotwór produkujący beta-hCG? to do bardzo pilnej diagnostyki i leczenia trzeba pacjentkę kierować!) I skoro nie należy się sugerować wynikami badania beta-hCG, to na podstawie czego rozpoznaje wczesną ciążę?
    Podziękowali 3Agmar MAFJa AgaMaria
  • @Katarzyna wlasnie nie umial ale jak mowilam nasi lekarze niczym mnie nie zdziwia... 
  • Katarzyna powiedział(a):
    Raczej podejrzewam, że udają głupich, bo tak wygodniej.
    Oczywiście że tak wygodniej. Mi przez telefon położna powiedziała że termin miesiączki a test musiał być wadliwy.
  • To ja cos Wam opowiem o mojej trzecjej ciazy.na druga czekalismy 5lat.juz mawe stracilismy Nadzieja
    Ale na trzecia to czekalismy tylko 15miesiecy..cieszylismy sie bardzoooo. Ale tez Balismy sami z daleka od rodziny z 3 dzieci jak sobie damy rade..ale wiedzielismy tez ze tam na gorze ktos nam  cos zaplanowal i ze niemmozemy go zawiesc....i po dlugiej modlitwie piwiedzielismy koniec zamartwian i zaczelismy czekac na te nasze 3dziecko mial byc synek Mateuszek.ale w dniu narodzin Mateuszek okazal sie Alice dzis ma juz prawie 26lati robi specyjalizacje zostalo jej jeszcze 3lata i bedzie Pediatra.tyle o mojej trzeciej ciazy
    Podziękowali 1mamababcia
  • Moje 3 dziecko właśnie jest przy mojej piersi, noworodek :) i okaże się jaka będzie, niech nam rośnie :)
  • Nasze trzecie dziecko to wyjątkowy i cudowny dar, wniosło tak wiele dobra w życie nas rodziców i rodzeństwa, że mogłabym napisać całą książkę.
    Podziękowali 2Ona64 Agmar
  • Nasze trzecie dziecko wymodliło nam dom:). Będąc na początku ciąży( nie wiedząc o tym) poszliśmy na pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pomocnej. W modlitwie powiedziałam, że jak Bóg chce byśmy mieli kolejne dzieciątko to niech nam da też dom, bo w mieście nie wytrzymam. No i dostaliśmy w pakiecie trzecie dziecko + dom :)
    Podziękowali 1kluska
  • Za darmo? A my z trzecim tylko 500+... :wink: 
  • Ja tam jestem miło zdziwiona że nazwano ciążą stan przed zagnieżdżeniem zarodka.
    Wszak medycyna twierdzi że przed zagniezdzeniem to nie ciąża
    Podziękowali 1Vraska
  • @Nika76 dziecko owszem, ale ciąża faktycznie ztcw przed zagniezdzeniem- nie.
  • Ciąże urojona też nazywają ciążą...
    Podziękowali 1weronika85
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.