Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • OKROPNE!!!!!! Na szczęście u nas nikt nie pali.
  • Na szczęście nie palę śmierdzących szlugów, a jeśli chodzi o tytoń uzywam wyłącznie fajki oraz tabaki, które jak powszechnie wiadomo są nieszkodliwe.
  • Torquemada: uzywam wyłącznie fajki oraz tabaki, które jak powszechnie wiadomo są nieszkodliwe.


    :rolling::rolling::rolling:
  • na szczescie ja pale tylko pachnące papirosy... smierdzacych szlugów tez nie lubie. jak powszechnie wiadomo pachnace papierosy sa nieszkodliwe :)

    pamietaj! palenie raka powoduje smród i choroby serca!!!
  • :smoking::smoking::smoking::devil:
  • :jumping::jumping::jumping:
  • [cite] Honorata:[/cite]na szczescie ja pale tylko pachnące papirosy... smierdzacych szlugów tez nie lubie.
    Ależ nie ma czegoś takiego jak "pachnące papierosy". Pachnie tytoń fajkowy, a nie żałosne trociny ładowane do papierochów.
  • Tytoń jest darem Bożym i stosowany z umiarem nie jest niczym złym. A przy mojej częstotliwości palenia ryzyko nowotworu jest naprawdę minimalne.

    Nota bene, bł. Piotr Frassati palił fajkę, a św. Pius X - cygara i zażywał tabakę.
  • [cite] Torquemada:[/cite]Tytoń jest darem Bożym i stosowany z umiarem nie jest niczym złym. A przy mojej częstotliwości palenia ryzyko nowotworu jest naprawdę minimalne.

    Nota bene, bł. Piotr Frassati palił fajkę, a św. Pius X - cygara i zażywał tabakę.

    To nazywa się racjonalizacją:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.