Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

8 grudnia - godzina łaski

245

Komentarz

  • Z dniem 8 grudnia, w którym czcimy Niepokalane Poczęcie Maryi, wiąże się też objawienie, które miało miejsce przed 50 laty we Włoszech.
    W latach 1947-76 pielęgniarka Pierina Gilli doświadczała objawień w Montichiari-Fontanelle, w okolicach Brescii.
    Matka Boża przedstawiłasię jej jako Róża Duchowna oraz jako Matka Kościoła.
    Główne Jej wezwanie streszczało się w błaganiu: â?žmodlitwy, zadośćuczynienia, pokutyâ?!
    Jej największą troską była modlitwa za kapłanów tracących wiarę, dopuszczających się zdrady powołania.
    Pragnęła rozwoju szczególnego nabożeństwa do Niepokalanego Serca i czczenia Jej pod wezwaniem Róży Duchownej w instytutach religijnych i zakonach.
    W roku 1947, zapowiadając Swe zjawienie się na dzień 8 grudnia, ogłosiła, iż czas ten, pomiędzy 12 a 13-tą, wyznaczy godzinę szczególnej łaski dla świata.





    Tymczasem nie jest uznane przez Kościół, o ile się orientuję.
  • to dziś, przypominam!
  • Prosze, jak ktos ma mozliwosc i czas, niech wspomni za nami, wlasnie maz mi zorganizowal Godzine - zpelnie anty modlitewna.
  • [cite] ProMama:[/cite]Prosze, jak ktos ma mozliwosc i czas, niech wspomni za nami, wlasnie maz mi zorganizowal Godzine - zpelnie anty modlitewna.
    Będę pamiętać
  • [cite] ProMama:[/cite]zpelnie anty modlitewna.
    :shocked:? Ejże, co to jest godzina antymodlitewna? Rozumiem, że w wielu okolicznościach trudno o skupienie, ale Bogu przez ręce Niepokalanej można ofiarować każdy czas, może właśnie szczególnie to, że nasze plany ktoś poprzestawiał...
  • Wiem, Baska nerwa mam jak ........ wiec :wink:
  • ...więc skuteczniejsza ofiara z tego wyjdzie. :bigsmile:
  • Abato Francesco Rossi, który był wikariuszem w Montichiari w latach 1949 r. i 1971 r. jest całkowicie przekonany o autentyczności tych wizji. Papież Pius XII udzielił Pierinie osobistej audirncji i pobłogosławił ją. On przerywając jej mowę powiedział "Proszę, módl się za nas także".

    http://www.marypages.com/MontichiariPolish.htm


    Piszą także o zachętach ze strony Jana XIII oraz Pawła VI powołując się na Listy Apostolskie i przemówienia wraz z konkretnymi datami.
    Nasz Dziennik zamieścił kiedyś na temat tych objawień fajny artykuł.
    Myślę że to jest uznane przez Kościół Katolicki, jak najbardziej.

    :bigsmile:
  • Ja też przypominam.
  • Rozeslalam do znajomych sms'y. Potwierdzaja ! Czyli modlitwa zaleje Polske!
  • A ja proszę o modlitwę też za mnie. Nie jestem w stanie łaski uświęcającej :cry: (małe dziecko, ja przeziębiona i nie dotarłam do księdza) i mam takie wrażenie, że bez łaski uświęcającej to tak głupio wołać do Nieba o łąski:shamed:
  • Taja, zawsze możesz wołać o Miłosierdzie -w przeciwnym razie żaden grzesznik zatwardziały by nie miał szans się nawrócić.

    Przecież Bo wie, że masz dziecko i jesteś chora ... myślisz, ze dając Ci dziecko odbiera Ci swą Łaskę? Na pewno nie! Teraz masz po prostu inny sposób na poświęcanie Mu czasu - cały czas pochylasz się nad Jego Wspaniałym Darem - jak w adoracji i On to widzi i przyjmuje taka modlitwę.:heartbounce:
  • @Iśka fakt: patrze na Łucję i mogę tylko dziękować Bogu za taki skarb!

    aż się wzruszyłam.. dziękuję za to co napisałaś!
  • [cite] Taja:[/cite]A ja proszę o modlitwę też za mnie. Nie jestem w stanie łaski uświęcającej :cry: (małe dziecko, ja przeziębiona i nie dotarłam do księdza) i mam takie wrażenie, że bez łaski uświęcającej to tak głupio wołać do Nieba o łąski:shamed:

    Chrystus przyszedł do grzeszników, zdrowi nie potrzebują lekarza. Wołaj o łaski! Przynajmniej masz świadomość swojej grzeszności. Ja niby też, ale z rachunkiem sumienia zawsze mam problemy. Chyba u mnie jeszcze bardzo daleka droga do nawrócenia.

    Mam jechać do kościoła na Godzinę Łaski i po drodzę wziąć Mańkową, a tu jak na złość mięso wciąż twarde jak podeszwa od buta (będę wracać do domu z głodnymi jak wilki chłopakami). No cóż, dziś będą jeść podeszwę. Jak Chaplin w filmie :bigsmile:
  • I ja polecam Waszej modlitwie mnie i mojego męza.

    I sama obiecuję pamiętać o wszytskich forumowych intencjach! :)
  • Westchnijcie tez za moja rodzine prosze.
  • Też mam nerwa, że się z dziećmi ta moja modlitwa nie uda, ale , 2 dni robłam próby i wychodziło, qięc....

    pamiętam o was!
  • Będę o Was wszystkich pamiętać podczas modlitwy, bo jesteście mi bliscy sercu.
  • Pamiętajcie o nas.
  • Nie mogę iść do Kościoła, ale...

    Modlitwa za osoby chwiejące się w wierze

    Niech cię uleczy Bóg Ojciec, który ciebie stworzył, niech cię uleczy Syn Boży, który dla ciebie był umęczony, niech cię uleczy Duch Święty, który w ciebie został wlany, niech cię uleczy wiara twoja, która cię uwolniła od wszelkiej nieprawości.
    Niech cię pobłogosławi Bóg Ojciec, i strzeże cię Syn Boży, oświeca cię Duch Święty, abyś miał życie wieczne na wieki wieków. Amen.
    Niech cię pobłogosławi Ojciec Wszechmogący z nieba, który na początku wszystko stworzył Słowem. Niech cię pobłogosławi Syn Boży, który z siedziby ojcowskiej dla naszego odkupienia łaskawy był przyjść. Niech cię pobłogosławi Duch Święty, który w postaci gołębicy nad rzeką Jordan spoczął na Jezusie Chrystusie Panu naszym. Święta Trójca i niepodzielna jedność niech cię pobłogosławi i strzeże duszy twojej na wieki wieków. Amen.
  • Pamiętałam o was w modlitwie.
  • Ja też o Was pamiętałam :bigsmile:
  • I ja modliłam się za Was.
  • udało się, hurrra, aż uspiłam swą modlitwą trójke moich obecnych w domu dzieci, tak słuchali, słuchali aż zasnęli:):)
  • Ja też pamiętałam o Was .
  • Udało mi się skupić na modlitwie. ' imiennie' prosiłam o łaski dla AgiMari i Agaśki+7 oraz za wszystkich potrzebujących z tego forum. Nie wiem, czy zostałam wysłuchana, ale bardzo próbowałam.
    Nie wiem, czy to jakiś znak, ale właśnie w tej godzinie dostałam wiadomość od corki. Bardzo złą wiadomość. Zamie ktore wnuczka ma od urodzenia, przebarwia się, może być czarniak. Zdążyłam wybłagać Maryję, o potrzebne łaski dla mojej maleńkiej wnusi. Ale jestem strasznie załamana.
  • Może być ale nie musi - trzeba zbadać i ufać Panu Bogu, że będzie dobrze.
    Aniu +++
  • ja tez o Was pamiętałam.

    Aniu +++
  • Modlilam sie z dziecmi na rozancu za Was.

    |Modlitwe prowadzil 4 letni syn.
  • jeju, ProMamo, ale to niesamowite...


    ja też pamiętałam o Was Forumowicze Drodzy! :)

    Miałam w tym czasie praktykę w poradni, więc tylko przez moment się pomodliłam. Ale pokój był wspaniały...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.