Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

8 grudnia - godzina łaski

135

Komentarz

  • Promamo, to piękne.

    Chciałam napisać, że tez pamiętałam.. o forumowych intencjach, i o niektórych, którym ostatnio zawracam głowę.
  • Ja spóźniłam się z modlitwą i tak prosiłam o łaski dla Was, najbliższych i wszystkich niewierzących. W tym czasie umyłam wielka misę-szklaną, położyłam do osuszenia, osunęła się i pobiła.W tym czasie demon chciał zniszczyć jedność w naszym małżeństwie.Nie udało mu się, choć mieliśmy obsuwę byliśmy w jedności modlitewnej
  • KOchani!
    Nie często tu zaglądam, ale zawsze modlę się w Waszych intencjach
    Właśnie doczytałam Wasze prośby...a w Godzinie Łaski modliłam się za wszystkich forumowiczów, zwłaszcza za tych, którzy przedstawiają tu swoje prośby...
    @Promamo!
    Ja też chcę takiego syna! , mój Konradek będzie miał dobry przykład:smile:
    @Aniu49
    Dziękuję Ci za całego serca za modlitwę...zapewniam o modlitwie ( jeszcze dziś ) w intencji wnusi...Modliłam się w intencjach forumowiczów w Godzinie Łaski...zapewne i Was łaska dosięgnie:ba:
    Dziękuję za pamieć:iq:
  • hurra!


    Są już owoce modlitwy!! :cheer:

    Przed chwilą rozmawiałam z dobrą znajomą, która od lat, z tego co wiem, nie była u spowiedzi, a dziś postanowiła w końcu pójść!


    Boi się jednak jak zostanie odebrana, dlatego proszę Was o modlitwę... o siłę dl a niej i o światło dla spowiednika!
  • zostanie odebrana jak owca która się zgubiła, niech się nie przejmuje, spytaj czy gdyby jej się dziecko zgubiło toby je zbiła jakby się odnalazło?
  • I mi się udało dziś o 10tej być na Mszy i Komunii -a potem od 12tej (z przygodami dotarłam)do 13tej być w Kościele...

    także o wszystkich pamiętałam
    o Agasce....
    :bigsmile:
  • Drodzy, pamiętałam o Was w godzinie łaski i wspomniałam w forumowych intencjach na Mszy św. wieczornej tym razem :smile:

    PS. Widziałam Duke w kościele :smile:
  • O godzinie łaski tego dnia dowiedziałam się dokładnie rok temu i właśnie z wielodzietnych.:wink:

    Dziś po raz pierwszy uczestniczyłam na
    Mszy św.właśnie w takie święto i przyznam ,że było przesympatycznie.W naszej parafii ksiądz nigdy nie
    wspominał w niedzielę czy przy ogłoszeniach o pięknej łasce danej przez Maryję tego dnia.Dziś to zrobił i podejrzewam że pierwszy raz .Tak czy siak cieszę żę o
    tym się mówi coraz więcej:bx:
  • Udało mi się dziś być na Mszy, ale byłam taka zmęczona, że nic nie pamiętam prawie. ył akt oddania się Matce Bożej:da:
  • Na Domaniewskiej pełny full, wystawiony Najświętszy Sakrament, modlitwy prowadził nasz ukochany proboszcz Jan, na koniec wszystkich pobłogosławił, a w zakrystii przytulił mańkę, dając jej otuchę.
  • Po modlitwach było ciasto i kawa, w końcu to imieniny naszej zakrystianki
  • Już niedługo...
    I do tego w sobotę!
    Podziękowali 2Bridget madzikg
  • O ! Nawet nie pamiętałam, że taki wątek założyłam :)
    Podziękowali 1In Spe
  • Dziękuję za przypomnienie:)
  • To się nie modl. Każdy robi jak uważa, że tak zacytuję ciebie.  :s 
    Podziękowali 3E.milia Bridget Agnieszka82
  • Ktoś zmusza do uznania jakichkolwiek objawień przed odmówieniem różańca?
    Podziękowali 1AleksandraB
  • Poza tym to wątek modlitewny, a nie malkontencki. Bez odbioru.
    Podziękowali 1Bridget
  • Polecam... 

    Dwa lata temu modliłam się w tej godzinie o zdrowie dla siebie i Bóg mnie uwolnił od nałogu cukrowego.
    Dwa lata mijają jak cukru wcale nie spożywam
    Podziękowali 1Elżunia
  • Już niedługo...
  •  Ja rowniez czekam... 
  • J2017 powiedział(a):
    Ale to jest z objawień , ktòrych Watykan nie uznał, z tego co pamiętam.
    Kościół je jednak obchodzi jako uroczystość.
  • Boże mój dziękuję że jesteś ze mną zawsze gdy na to pozwolę i zawsze gdy o to poproszę. 
    Dziękuję za wszysypie laski i wysluchane modlitwy ... i za te niewysluchane też, bo bylo to objawieniem Twojej woli.

    Dziękuję za ufność Tobie bo bez tego moje życie nie byłoby tak szczęsliwe. 

    Proszę o wszelkie łaski dla moich dzieci, Tobie je powierzam. 

    Wynagradzaj proszę tym którzy mi pomagali i pomagają
    Podziękowali 1mamababcia
  • Amen.
    Podziękowali 1Nika76
  • Zapomniałam:(:( dzieci głowę zawróciły:(.....
    Pierwszy raz od 6 lat zapomniałam...
    Ale odmowie różaniec.
  • Ja tez zapomniałam.. bom w pracy... ale się chwilka nadarzyła by zerknąć do orga i wątek mi się nawinał dzięki Bogu  :)
  • Pomyliłam godziny. 
  • My pierwszy raz od wielu lat pomodliliśmy się w tę godzinę razem. Krótko, bo z pięcioletnim nadpobudliwcem.
    Podziękowali 3Bridget Mle Felicyta
  • My byliśmy w Warszawie na Mszy odprawianej akurat specjalnie o 12. Było pełno ludzi, aż się zdziwiłam. Kościół na Saskiej Kępie, a sporo młodych, rodzin i w ogóle ludzie w każdym wieku, a nie tylko dyżurne babcie.
    Podziękowali 1Mle
  • Nie martw się Bea!
    Przecież Maryja nas bez opieki nie zostawi! Będę pamiętać o Tobie w modlitwie! 

  • Bea powiedział(a):
     :'( :'( :'(
    Czemu ptzeoczyłam godzinę. Czemu  :'(  
    @Bea to nie czarodziejski rytuał,że trzeba teraz albo nigdy.
    Szczera,pełna wiary modlitwa zadziała ZAWSZE i o  KAŻDEJ GODZINIE.
    Bez ograniczeń czasowych.
    Mt 7
    "7 Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. 8 Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. 9 Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? 10 Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? 11 Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą".



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.