Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

stolik i krzesełko

edytowano grudzień 2010 w Pomagajmy sobie
poszukuję do pożyczenia (albo za bardzo niewielką kasę do odkupienia) taki zestaw stolik i krzesełko. taki że można postawić osobno, albo stolik bokiem i na to krzesełko.
Tosia jest bardzo samodzielna, do dużego stołu nie sięga a podwyższany fotelik do karmienia nie wytrzymała próby czasu :)
poszukuję na jakiś czas, ona urośnie :)

gdyby ktoś miał i mu zawadzało, to chętnie pożyczę
:bigsmile:

P.S. zaczęłam nowa dyskusję, bo jak żywo nie znalazłam watku pożyczaniu:)
były tylko o oddawaniu :wink:
«1

Komentarz

  • Skad jesteście?

    Bo mogłabym pozyczyć na 6 mies... Z tym, ze ceratka na siedzisku przetargana i dośc niedomyte drewno, spróbuje domyć, ale nie wiem z jakim skutkiem...
    Po jednej mojej córci (bardzo samodzielne dziecko, dlatego taki brudny ten komplet).
    Jak był nowy to był śliczny.

    Ela zanim siądzie to minie troche

    Mniej wiecej taki komplet, tylko siedzisko seledynowe (zielonkawe)
    http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-stolik-2w1-i1383568151.html#gallery
  • Tego typu krzesełko mam do oddania, zielone z materiałową tapicerką. Używane w dobrym stanie. W Gdańsku :)
  • @Becia: Ja też mam takie krzesełko do oddania. Może to to samo? :tongue:
  • Mam nadzieję ;) Jedno działa mi na nerwy przy dwóch bym się brzydko wyrażała :tongue:


    Edit: Znaczy się krzesełko jest bardzo fajne, ale stoi na zamrażarce i miejsce zajmuje:)
    Żeby nie było, że złom oddaje :wink:
  • Skąd ja to znam? :wink: 4 lata blokowania kuchni, oczywiście użytkowane grubo ponad rok krócej. Niedawno przypomnieliśmy sobie, że mamy piwnicę...
  • U nas ciężko z piwnicą. Tzn jest, ale mała zawalona i wilgotna. Do tego słabo zabezpieczona.
  • dlatego my kupiliśmy takie, na którym może i dorosły siedzieć, i małe dziecko i większe. przy małej kuchni te typowe dziecinne krzesełka z szerokim rozstawem nóg, to zawalidroga, a i miejsce jak nieużywane zajmuje.
  • [cite] Becia:[/cite]Mam nadzieję ;) Jedno działa mi na nerwy przy dwóch bym się brzydko wyrażała :tongue:


    Edit: Znaczy się krzesełko jest bardzo fajne, ale stoi na zamrażarce i miejsce zajmuje:)
    Żeby nie było, że złom oddaje :wink:



    Beciu - napisałam do Ciebie priv. :)
  • Olesiu odpisałam :)
  • [cite] szczurzysko:[/cite]dlatego my kupiliśmy takie, na którym może i dorosły siedzieć, i małe dziecko i większe. przy małej kuchni te typowe dziecinne krzesełka z szerokim rozstawem nóg, to zawalidroga, a i miejsce jak nieużywane zajmuje.

    A gdzie kupiliście?
  • a my po dwóch normalnych krzesełkach dla dzieci, które nam zajmowały duzo miejsca dla naszego piątego zakupiliśmy takie cuś. Kupiliśmy na allegro, uzywane za jakieś śmieszne pieniądze.
    Wg mnie do małych mieszkań to rewelacja, i można zabrac ze sobą. MAły sam się pakował tam mając rok, teraz ma dwa i kawałek i jest to jego ulubione miejsce w kuchni.
    Jeżeli chodzi o wytrzymałość - to jest testowane przez starszych jako dobre miejsce do wieszania się...
  • Dzięki za all :D


    czekam na odpowiedź od jednych lokalnych znajomych :wink: , a jesli nie będą mieli- Monia napiszę priva:bigsmile:

    mi szczególnie zależy na rozdzielonych mebelkach :D
    krzesełko zintegrowane ze stolikiem (blacikiem) mamy i się już nie sprawdza. ona chce wszystko sama, sama, sama i samodzielne wchodzenie do tej konstrukcji sto razy dziennie przyprawia mnie o drżenie :bigsmile::bigsmile:
  • Ja moge oddać takie,plastikowe







    Ikeowe



    ale fajne,bezpieczne i lekkie
  • a ja widziałam ostatnio u znajomej takie krzesełko przyczepiane do normalnego krzesła - wiecie gdzie można coś takiego kupić? chyba francuskie było, ale kupiła w Pl
  • [cite] Lila:[/cite]ja miałam takie cóś, fajne, praktyczne, takie wiszące krzesełko przyczepiane do blatu stołu, mała (pierworodna) mogła z nami jeść normalnie przy stole, fikając nóżkami pod stołem

    raz się tak zaparła nóżkami, odepchnęła od blatu stołu (od spodu) i tak fiknęła razem z tym krzesełkiem, że ją cuciliśmy...

    wywaliłam toto zaraz następnego dnia
    Już chciałem pisać, że to może być niebezpieczna konstrukcja.
  • [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] szczurzysko:[/cite]dlatego my kupiliśmy takie, na którym może i dorosły siedzieć, i małe dziecko i większe. przy małej kuchni te typowe dziecinne krzesełka z szerokim rozstawem nóg, to zawalidroga, a i miejsce jak nieużywane zajmuje.

    A gdzie kupiliście?

    taki

    http://www.youtube.com/watch?v=TjVyK_34Gmw
  • Krzesełko ma swoja nową właścicielkę. Jupi :))))
  • tak, dzięki :whorship:
  • My mamy takie
    Tylko bez tych bawidełek. Fajne, łatwo się myje, można przyczepić blacik, a można przysunąć do stołu.
  • A my mamy takie:
    http://sklepberbec.pl/p/pl/303/rosnace+krzeselko+danchair.html
    Bylismy zmuszeni z powodu obnizonego napięcia synka (krzeselko sprawdza się rewelacyjnie- daje podparcie dla stop i stabilizuje postawę). Regulacja az do wzrostu dorosłego (tylko nie wiem, czy to nie bedzie obciachowe dla nastolatka...;) )
    Parę lat temu było nieco tańsze, ale może używane gdzies są, albo jakis stolarz zaprzyjaźniony....
    Sylwunia! Priva puściłam na kwiaty...
  • znajomi lokalni pożyczyli mi stolik , a jak odgruzują piwnicę dostanę do kompletu krzesełko. na razie ratujemy się plastikami :D

    dziękuję all :bigsmile::bigsmile::bigsmile:


    @Bogusia - fajne jest, ale nie mam pomysłu na transport
  • [cite] Becia:[/cite]Krzesełko ma swoja nową właścicielkę. Jupi :))))



    Becia - krzesełko nie tylko bardzo fajne, ale rewelacja!!! Zuzia wniebowzięta po prostu, a my z nią!
    Bardzo dziękujemy!!!
    :ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih::ih:
  • Wanda, to ten?
    Geuther-KidHit_krzeselko2.jpg
  • Może znajdzie sie kolejne krzesełko do ofiarowania? :wink:
  • Zielarko złota potrzebujesz?
    Bo mam jeszcze jedno do oddania :)
    Tylko ma ceratkę pękniętą. U mojej siostry stoi do wzięcia :)
    Tylko z transportem może być kłopot ;)
    Daj znać to zadzwonię do siostry :)

    tego typu, tylko bardziej kolorowe
  • @Becia - Ty jakiś sklep krzesełkami masz i rozdajesz, czy co...?:bigsmile:
    Moje spisuje się świetnie i powoli już czeka na Zośkę... :bigsmile:
  • He he, mojej siostrze dzieci urosły i się pytała czy ktoś z moich licznych znajomych nie potrzebuje ;)
  • 1-2-3 biorę! :bigsmile: odezwę się wkrótce na priv, teraz mnie dzieci oblegają!
  • ja moge pozyczyc ikeowa antilope
  • A ja właśnie dziś rozmontowałam takie krzesełko, jak pokazała Becia, bo mnie już wnerwiało swoimi gabarytami w mojej kuchni i tylko samo siedzisko przywiązałam do krzesła normalnego przy stole. Teraz Antek siedzi odpowiednio wysoko i mogę go przypiąć, więc nie wyłazi, a miejsca jakby więcej :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.