Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pańska skórka

edytowano listopad 2007 w Ogólna
image

Kupujecie? Bo my tak :shamed:

A może są jakieś inne regionalne świństewka cmentarne?

Komentarz

  • Całe dzieciństwo marzyłam, żeby mi to kupowano, ale moi rodzice są z tych, co to się naciągać nie dali. W końcu, jak troszkę podrosłam, kupiłam sobie sama. Pamiętam, że niezbyt mi smakowało, ale właściwie nie jestem w stanie teraz powiedzieć, czemu. Chyba muszę sobie kupić, bo smaku nie pamiętam. :wink:
    Póki co na cmentarze się nie wybraliśmy, bo też leczymy jakiegoś rota-nie-rota. (Karolina zdrowa, więc raczej nie ze szkoły :wink:)
  • W Poznaniu pod cmentarzami można kupić tzw. rury (bardzo słodkie i twarde "niby wafle" ponoć piecze się je - przyklejając ciasto do rury... takiej grubej, jak do komina...). Rury to również rarytas z Bożego Ciała. Pokolenie naszych rodziców objada się tym, my nie, a nasze dzieci patrzą na rarytas z niechęcią.
  • Jako Warszawiak pańskiej skórki w ustach nie miałem ani razu.
  • Pańska skórka warszawską jest.
    Od kiedy szczęki pozwoliły na jej przerabianie od wtedy zawsze przy każdym cmentarzu, na Powązkach, Woli, Czerniakowie, Bródnie, na Czerniakowie i pomniejsztch był to najwspanialszy smakołyk dla malucha.
  • okropna:shocked:reklama
    u nas na ołtarzu w kościele jest fajne hasło to my umieramy, a oni żyją.
  • Czy to nie ta sama firma, która sprzedawała czekoladki z robakami? To by się wpisywało jakoś w ich koncepcję marketingową.
    [cite] kropka:[/cite]
    u nas na ołtarzu w kościele jest fajne hasło to my umieramy, a oni żyją.

    W Palermo na bramie cmentarnej jest napis: "Byliśmy jak wy, będziecie jak my"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.