Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gofry

2

Komentarz

  • to może i ja rusze d...? Zwłaszcza, że podjeliśmy męską decyzję o wywaleniu wszystkiego co pszeniczne i dzieci tęsknią za jedzeniem ;)
    Chcoiaż wczoraj dwa chlebki popełnilam.
  • edytowano styczeń 2014
    @uJa - to sobie strzel jakieś gofry jaglane.
    @juka - z różnej. Dziś z owsianej akurat. Częściej z mieszanki bezglutenowej. Z gryczanej też wychodzą i z orkiszowej też. Ja podejrzewam, ze one by ze wszystkiego wyszły. No, w każdym razie, moje dzieci ze wszystkiego by zjadły... ;-)
  • nie mam gofrownicy :/

    ale dziękuję :)
  • edytowano styczeń 2014
    Ale z gryczanej tak, o, po prostu? Dodaję jajka, drożdże wodę i wyjdą tak normalnie?
    Nie śmiejcie się ze mnie, ja w tych bezglutenach poruszam się po omacku całkiem. :\">
  • edytowano styczeń 2014
    Nie. Lepiej mieć przepis na gofry gryczane. W necie na pewno coś jest. Chyba, że masz dzieci takie, jak moje, to możesz mieszać wedle woli, coś zawsze z tego wyjdzie ;-)
  • też mi leci ślinka
    i też nie mam gofrownicy
    ale mam za to dietkę
    i płaczące niemowlę...


    ...oj, gofrów to z tego nie będzie...
  • Jutro robię gofry.... spróbuje te z drożdżami bo te na proszku mi "kapcieją"
  • Chyba jutro zrobię gofry  :D
  • w biedronce jest gofrownica mpm produkt o mocy 1000 za 50 zł myślicie że na coś się nada?
  • Chyba pójdę kupić...
  • już doczytałam opinie na necie i nie są sprzyjające
    to chyba model mpm s633g

    część opini pozytywnych ale więcej negatywnych
    chyba trzeba jeszcze dozbierać i kupić coś porządniejszego
  • Przed Świętami się skusiłem na biedronkową (bo tania i miałem ochotę na gofry) i mogę powiedzieć że upiec się da. Niestety w pośpiechu źle zrobiłem ciasto i wyszły gumowe, ale mnie smakowały nawet na zimno. Piekło się jednak trochę dłużej niż według instrukcji i przy maksymalnej temperaturze. Dlatego nie polecam dla większej liczby oczekujących łakomczuchów.

    Według mnie jest to produkt dla kogoś kto będzie robił gofry kilka razy w roku, lub niewielkie ich ilości. Zwłaszcza większe ilości wymagają jednak czegoś lepszego o większej mocy.
  • To 50 zł za gofrownicę to żaden cud świata, w carefourze to cena średnia, są i po 40.

    Jedną kupiłam i dziś wypróbuję, to Wam opowiem.
  • Umowiłam się wczoraj z dzieciami, że dzisiaj robimy gofry. Wchodzę ci ja na foruma i co widzę? :))
    Gofrownicę mam jakiś cud Philipsa, 3 w 1 za dwie i pół setki. Ani to dobry toster, ani gofrownica, grilla nigdy nie używałam, a mam parę lat. Nie dajcie się nabrać, ze jak coś droższe to lepsze. Ja tam tęsknię za moim starym no-namem.
  • Nie chcę robić jawnej reklamy, ale jest pewna polska firma, która robi dobre mocne gofrownice.
  • edytowano grudzień 2014
    Mam z Biedronki, robi jadalnez przepisu z piana z białek i Muszynianką, takie piankowe. Wystepowala tylko w wersji bez zamknięcia wiec wiąże ja sznurowka jak piekę.
    Będę chciała kiedyś nabyć żeliwną, wychodzą w tym z byle jakiego nalesnikowego ciasta. Tata ma taka, poniemiecka, cala czarna.. Jest też do nabycia w necie nowa żeliwna za 160 chyba, ciekawe czy to to samo.
  • http://dezal.com.pl/

    Można też poszukać opinii użytkowników.
  • Ja mam gofrownice dezala i jestem nią zachwycona.
  • Taką kupiłam. Zadowolona jestem średnio z pierwszych gofrów. Ale może to kwestia ciasta?

    image
  • raczej sprzętu, niestety, nasza też jest, hmm, taka se!
  • Dziś dotarła nowa gofrownica Dezal, świetna jest, ma tylko jedną wadę ;) 2 tosty na raz, nie sześć!
  • edytowano styczeń 2015
    Ludzie nastawieni negatywnie piszą, że gofrownica musi mieć dużą moc (np. 1300 W), bo inaczej wychodzą bardziej naleśniki niż gofry. Należy jednak odrzucić defetystyczne i negatywistyczne uprzedzenia i krytykanctwo i cieszyć się samym faktem, że ma się prąd elektryczny, gofrownicę, a przecież i kształt jest ciekawszy niż naleśników, no i przecież jeśli się dało dobre surowce, to i całość jest dobra.
  • No właśnie. W mojej starej marketowej wychodzą naleśniki. Muszę nabyć inną
  • Z tej gofry są GOFRAMI, w końcu. :)
  • Małgorzata mojemu m. też zawsze wychodziły naleśniki i myślałam że mam słabą gofrownicę (taką 3 w 1) - aż znalazłam właściwy przepis i wychodzą super lekkie i chrupiące
    ten przepis, powiedziałam sobie że to ostatnia próba, ale trzeba studzić na kratce

    http://www.mojewypieki.com/przepis/gofry---lekkie-i-chrupiace
  • Też robiłam na podstawie tego przepisu, tylko zamiast mleka woda gazowana, a zamiast pszennej mąki - orkiszowa. Nie studziliśmy na kratce, bo były pożerane na gorąco.
  • ja mam tej firmy unold 1200w
    a ta tutaj ma 1600w246,00 zł brutto
    http://unoldagd.pl/produkty/gofrownice/karat-48201/
  • up czy z gofrownicy 800 w da się coś wycisnąc? zrobiłam z moich wypieków i pomijam już kształt i chrupkośc ale smak jest bleee
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.