Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gofry

13»

Komentarz

  • A my też myślimy o gofrownicy, ale takiej turbo. Byliśmy kiedyś z przyjaciółmi (też wielodzietnymi) na campingu z budką gofrową. Policzyliśmy koszt zakupu gofra dla wszystkich i polecieliśmy kupić gofrownicę. Niestety pech chciał, ze trafiliśmy na jakąś dla jedynaków. Cała ekipa stała dookoła i toczyła ślinę a dziadostwo działało najwolniej, jak potrafiło. Koniec końców tata z drugiej rodziny pobiegł po inny model...
    PS> Piszę o gofrach, bo sprzątamy gruntownie pokój czterech dziewczynek i czuję, że mi depresja rośnie. Tylko gofry mogą mnie uratować, ale takie z bitą śmietaną i truskawkami najlepiej... 
  • W Lidlu teraz są gofrownicze i sandiwcznice.

    Nie wiem czy dobre, nie znam się.
    My mamy jakas starą, dostaną, najpierw córka dala matce, potem matka synowi ;).
    A my wzięliśmy i super smaczne gofry wychodzą. Chrupiace :).
  • O jeżu!
    przypomnialyscie mi o gofrownicy, a ja jestem przeciez u rodziców, którzy mają najlepszą gofrownicę na świecie!
    Stara, chyba żeliwna, bo ciężka jak piorun, ale robi chrupiące gofery w kształcie serc ;)
    I robi je z normalnego ciasta nalesnikowego a nie - jak moja- z ciasta z dodatkie drożdży.
  • Podasz przepis?
  • Ja ostatnio takie robiłam: http://www.mojewypieki.com/przepis/gofry---lekkie-i-chrupiace
    Mam gofrownicę 1000W, podobno to minimum, żeby wyszły dobre gofry. Piekłam 7 minut, potem wkładałam do piekarnika i jak już miała 8 sztuk, to podałam do stołu. Były chrupkie, ale te, co zostały i ostygły - gumowate, niestety :(

  • Jeśli chodzi o gofry, ostatnio przypadła mi do gustu wersja wytrawna: z łososiem, serem ricotta, jajkiem poszetowym i guacamole. 
  • ja mam koniczynke i smaczne wychodza.. troche miekkie z przepisu ksiega wypiekow dr otkera.. tylko tam ze slodka smietanka. nie sa to gofry na ktore mozna ladowac smierane o wsztstko inne ale same w sobie niezle sa
  • Kiedys kupilam jakąs tanią chyba miała z 700 W no niestety nie dało się. Teraz mam lidlową i robię głownie bezglutenowe. Daje radę bardzo przywoicie choc na pewno sa lepsze. No i nie ma zamknięcia. Ale dla mnie zalicza...klucz to moc... Chciałabym mieć jeszcze jedną zeby skrocic czas karmienia:)Podobno rzadzą Dezale jadlam supergofry u @AB ale nie wiem czy to gofrownica  czy złote raczki gospodyni. Mniam...
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Pewnie i jedno, i drugie.
  • edytowano czerwiec 2017
    https://www.olx.pl/oferta/gofrownica-silvercrest-CID628-IDh3Lj9.html#3032dbddf0
    wygląda jak ta z linka powyżej. 1200W ma napisane z tyłu.

    Podziękowali 1Aga85
  • @AB przyznaj się jaką masz gofrownicę?
  • Tez bym dobrą gofrownice kupiła.
    A polecacie te z grubą czy drobną kratką?
  • Ma Dezala...
  • Myślę też o tej, tylko zastanawiam się czy gofry nie wychodzą zbyt cienkie, tak mi się wydawało na zdjęciach...
  • są idealne!
  • Ja mam lidlowska gofrownice SilverCrest taka jak z linka @Aga85 tylko bez tego minutnika na wierzchu. Robimy pyszne gofry w ksztalcie serduszek, z przepisu z ksiazeczki dolaczonej do gofrownicy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.