Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rozeznawanie woli Bożej w kwestii liczby potomstwa

1575859606163»

Komentarz

  • Da się :-) 
    Podziękowali 2Zuzapola sylwia1974
  • Ja ilekricprobowalam to tylko fona do mnie docierala. Przecież przy prasowaniu trzeba paczec
  • Malgorzata powiedział(a):
    Stać przy desce 2 godziny to jak npr z samego rana 
    Przrca npr to zuo.
    Prasowanie chociaż moralnie ok  B)
  • Mąz tez moze prasowac :p
    Podziękowali 1Monika73
  • Niektóre żony też ;)
  • Niektóre żony powinny mieć żony.
    Podziękowali 1aqq
  • Mi by się żona ogromnie przydała !
    Podziękowali 1Milagro
  • Malgorzata powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    Mąz tez moze prasowac :p
    Mężowie są zawsze w pracy  :p
    A żony mają tendencje do brania wszystkiego na siebie 
    Niektóre żony  B)
    Nie wszystkie
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Wystarczylo by zaplecze sprzatajaco gotujące 
    Podziękowali 1Rien
  • Ojeny życie byłoby wogole prostsze :-) często tak myślę. 
  • edytowano czerwiec 2018
    Uważam, że prasować da się słuchając muzyki poważnej. Natomiast nie wyobrażam sobie prasowania z jednoczesnym oglądaniem filmu...

    Mój mąż: ale to mąż prasuje
  • Monika73 powiedział(a):
    Mi by się żona ogromnie przydała !
    Mi też 
  • Ale ja bym chciałą też wsparcia duchowego i emocjonalnego ;) Do tego za darmo ;)
  • Ktoś na forum pisał że są dotacje na psa jak ktoś sobie przygarnie ..coś jak 500plus?
    Podziękowali 1nowa
  • O jeśli tak to dobrze. Ja zawsze byłam obrońcą zwierząt :)
  • Ja pisałam że w Szwajcarii jest swiadczenie na psa ale to dla tych co na socjalu siedzą. 500chf miesięczne 
    Podziękowali 1asiao
  • edytowano czerwiec 2018
    Nie mam zwierzęcia ale cieszę się jeśli ktoś je kocha. Nie można wysmiewac no chyba że komuś totalnie na głowę padło i szyneczke najlepszą pieskowi daje. Dobrzy ludzie zazwyczaj pomagają porzuconym zwierzętom lub innym ludziom. Mnie to zawsze rozczula staruszka która koty dokarmia. Tacy też są potrzebni. Wszak zwierzęta to nasi bracia mniejsi.
  • Nic nie jest złego w przygarnięciu zwierzaka, złe jest adoptowanie zwierzaka złe jest stawianie zwierzaka na równi z człowiekiem , złe jest traktowanie zwierząt lepiej niż ludzi, złe jest to że jak ktoś kto ma zwierzę i z jakiegoś powodu nie może mieć go dłużej trzymać zwierzaka nie może go oddać do schroniska - bo zwierzak nie jest bezdomny, nie może go uspac - bo nie jest chory śmiertelnie , a starszego psa czy kota nikt wziąć nie chce 
    Dalej wyliczać co jest złe? 
  • Złe jest to że zwierzę ma więcej praw niż człowiek ,na jednego mojego psa trzeba kojec o powierzchni 16 m kw , i zgodnie z przepisami należy mi się mandat bo kundlica jest w domu jest nas 5 ludzi i dwa kundle na 30 m kw czyli pies ma za małą przestrzeń 
  • Mam nadzieję że może nie ....
    Podziękowali 2MamaWeroni ewaklara
  • Agmar powiedział(a):
    @sylwia1974 nie wiem jak da sie prasowac na siedzaco? Wysoka jestes? Bo ja jakbym siadla to jednak prasulec za wysoko, poza tym strasznie mi niewygodnie operowac zelazkiem tak 
    niska jestem :) deska regulowana, wygodne krzesełko i luzik
    prędzej mam posegregowane osobami ( nie prasuję starszym dzieciom)
    siadam blisko miejsca odkładczego - relaksik :)
    Podziękowali 1Agmar
  • Nie tam. Zwierzęta są rzadko traktowane lepiej niż ludzie. 
     Niestety często to źli ludzie znecaja się nad zwierzętami. Znów ktoś małe pieski wsadził do worka, jeden  się udusil. To straszna śmierć. Cóż zwierzę jest winne. Chce żyć. Trzeba sterylizowac żeby nie było później problemów. Sterylizacja powinna być darmowa. Ale zwierzę jest zwierzatkiem, wystarczy mu buda, lub kawałek poslania w domu, jedzonko po domownikach, trochę serca. Dla mnie tacy właściciele są bardzo bdobrzy. Nie musi być luksusow, żeby zwierzak czuł się dobrze.
    Podziękowali 3kociara Coralgol Stokrotka
  • A mi sie trafil pies alergik - wydaje duzo na karme wiec mogliby dodatki na psy dawac:p choc ja sie smieje ze Jarek u wladzy to predzej na koty sie doczekam :joy: 
  • U nas w domu jest kotek, bardzo przez nas lubiany.
  • Parę stron wcześniej było o łóżkach dla wielo.... Patrzcie, jak ładnie zrobione:

  • Całkiem fajne nie tylko dla wielodzietnych
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.