Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jak zwalczyć suchy, duszący kaszel?

24

Komentarz

  • Bo nie jest sterydem.
    Maaagggg!!!!!!
  • [cite] elzbietta:[/cite]A jakie są jeszcze objawy przy lambliach?

    Czasami zakażenie może przebiegać bezobjawowo.
    Dość często zdarzają się bóle brzucha, zgaga, odbijanie.
    Rzadziej biegunka lub zaparcia oraz pokrzywka alergiczna.
  • Zawsze uważałam go za steryd i wydawało mi się, że jest on tak traktowany i określany przez lekarzy, no ale może jestem w błędzie ... w każdym razie działa rozkurczowo na oskrzela...
  • nam pediatra nie mowil ze to steryd !
  • Salbutamol - beta mimetyk, rozszerza mięśnie gładkie oskrzeli- preparaty: Ventolin, Velaspir, Steri-Nab Salamol, Buventol, Berotec, Berodual (oprócz beta -mimetyku zawiera też inną substancję)
  • Ja pierwszy raz spotkałam się z tymi lekami w szpitalu jak nasz Wojtuś (wtedy 6 tygodniowy) miał zapalenie płuc. Wtedy lekarz powiedział, że antybiotyku dołączamy sterydy i zaczęły się wzwiewy z pulnicord-u i ventolin-u.
  • Ale być może jestem w błędzie jeżeli chodzi o ventolin. Nie upieram się.
  • a ja sie upieram o wiedze ! jesli blad to prosze mnie przed spaniem nie wyprowadzac z rownowagi:wink:
  • chociaż znajduje się na stronie http://sterydy.net/s,salbutamol
  • salbutamol nie jest sterydem
    elzbietta- to tak jak z naszym forum, na którym piszą też osoby niekoniecznie otwarte na życie
  • U nas na taki kaszel doraźnie pomaga mleko z masłem. Ciepłe mleko + pól lyzeczki masła (bez miodu, bo podraznia!), trzeba mieszać lyzeczka, i takie zamieszane od razy pic, znów wymieszać, i kolejnych kilka łyków.
    Działa, na kilka godzin jest spokój ...

    Ale to jak już tu pisano tylko leczenie objawów, trzeba znaleźć przyczynę....
  • Sterydy wziewne: Flixotide, Seretide, Cortare, Pulmicort, Cortiare, Miflonide, Tafen, Neplit, Budiair, Becotide, Horacort
  • Magg ok. Poprostu tak jak pisałam wyżej, wydawało mi się, że jest tak określany.
  • DZIĘKUJĘ!!!!!!!:fi::fi::fi:
  • Po prostu (tak się pisze :shamed:
  • Moja starsza córka często przy infekcjach ma "tylko" suchy, męczący przez całą noc, kaszel. I żadnych innych objawów. Bywało, że pomagał tylko beta-mimetyk ze sterydem przez tubę. Teraz już mam nebulizator (K&P dzięki!), więc podaję w ten sposób.
  • Diphergan- wysusza śluzówki (nie lubię i nie podaję).
    Sinecod, Acodin itp. pomagają mojej córce na jakąś godzinkę, potem kaszel wraca z takim samym natężeniem.
  • A tak jakby z innego wątku to chcialam powiedzieć, że bardzo cieszę się z tej stronki. Niesamowita jest Wasza reakcja na problemy innych ludzi. Jestem pod wrażeniem. Kilkanaście minut temu podzieliłam się z moim problemem, a tu tyle osób zaangażowało się w pomoc. Niesamowite! Jestem pod wrażeniem. Dzięki:clap:
  • Tuba u mnie sie nie sprawdzala. Cholerka,dwie musialam kupować i wydalam je dalej. mam nadzieje,ze tamtym dzieciom pomogly.
    tez jedziemy na inhalatorze.
  • "Jesteśmy po to, żeby pomagać!"

    Z jakiej to bajki?:bigsmile:
  • Oj znowu kaszle. Diphergan-u nie lubię podawać dlatego, że zamula.
  • Mój mąż jest bardzo przeciwny Diphergamowi i Eurespalowi (Pulneo)
  • [cite] magg:[/cite]"Jesteśmy po to, żeby pomagać!"

    Z jakiej to bajki?:bigsmile:
    BRACIA KOALA)))))))))))
  • Fajna bajka ...
  • Bingo!
  • kurcze mi sie pomylilo z Potworami :wink: a tam bylo o troszczeniu sie:bigsmile:
  • Oglądałyście Baranka Shoun-a?
  • Uwielbiamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Moja najlepsza bajka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.