Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mam do oddanie ubrania dla niewybrednych

edytowano marzec 2011 w Pomagajmy sobie
...bo niektóre podniszczone są
Przedział wiekowy 2 lata,6-7 lat,10 lat.
Chetnie dam je komuś kto potrzebuje.Mam też pluuuuuszaki,duuużo,chetnie oddam.Tylko nie bedę miała kasy na wysyłke
Acha,dla panów of kors:cl::cq:

Komentarz

  • Mika może głupie pytanie ale dlaczego nie zostawisz dla młodszych po starszych? Bo że dla kolejnego po Stasiu to jeszcze rozumiem bo chcesz dziewczynkę.Choć moja mała w kilku lumpkach po bracie biega, to niesamowite uczucie widzieć że kolejny dzidziuch nosi ubranka.
    Ja wydałam masę ciuszków m.in ten karton na którym mała siedzi pojechał daleko, no ale to były już ubrania młodego od trzech do ośmiu lat, tego siłą rzeczy młodej potem bym nie założyła.Wysłałam też niemowlęce ciuszki jak szło ale teraz już część zostawiam.
  • A ja pożyczam ciuszki i potem do mnie wracają. Aktualnie po synku nosi kuzynka i nieważne, że jest trochę niebieskich.
  • Z tym wreacaniem u mnie trudno bo zwyczajnie w rodzinie nikt nie ma mniejszych dzieci niż moje :-) a po kraju nie będę nikogo ścigać :wink:
  • A widzisz Irkub, a w mojej się urodziło między majem, a październikiem 2010 troje dzieci :bigsmile: : dziewczynka, chłopiec i dziewczynka.
  • Gratuluję zatem.U mnie rodzinka na kariery stawia tylko ja taka wyrodna zamiast na studia pójść dziecię drugie powiłam.
  • Zawsze wydaje ubranka - i tak - po Najmlodszej dziewczynce tez puszczam w obieg... I po Najmlodszym chłopaku.....

    Po kazdym dzidziusiu puszczalam i zawsze byly dla Nastepnego - Bog przewidzial :bigsmile:

    Reszta ciuchow chodzi ze starszych na młodsze az do zdarcia.....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.