Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szafa

edytowano kwiecień 2011 w Pomagajmy sobie
Robiłam dziś porządki. Znalazłam worek z rzeczami zakwalifikowanymi jako przedciążowe albo pociążowe. Żadnych z nich raczej nie założę.

Może więc mała wymiana zawartości szafy?

Z wielką radością oddam w dobre ręce rzeczy, które nie są znoszone, a leżały dość długo w oczekiwaniu kiedy właścicielka dojdzie do właściwych rozmiarów. Nie doszła i się na to nie zanosi :wink:. Ja z tych co zamierzają przejść na dietę "od jutra":bigsmile:


Z ubrań szczuplejszych (rozmiar ok. 38) proponuję:

* bluzka koszulowa szara

* bluzka koszulowa niebieska

* bluzka szaro-srebrna z ładnym kołnierzykiem, ale brakuje 1 guzika

* komplet 3- częściowy na lato niebieski (spodnie, spódnica, żakiecik na krótki rękaw)

* elegancki letni komplecik (krótka sukienka + żakiet) - kolor jasno szary, no może trochę w jaśniutki fiolet wpadający). Nie znam się na kolorach jak inne kobiety:wink:

* cieniutką, elastyczną bluzeczkę z żabotem (+ falbanki na rękawach). Kolor jasnoszary, lecz ma drobniutką plamkę z przodu

* długą płócienną, wąską spódnicę rozpinaną z przodu na zamek - kolor naturalny



Z rozmiaru średniego (M lub 38-40) mam do oddania:

* uciągliwy, czekoladowy sweterek z szeroko rozkładanym golfem (nigdy nie noszony).

* płócieną koszulę o kolorze naturalnym

*koszulę w pionowe paski niebiesko-brązowe

* biały sweterek dziergany na szydełku, zapinany z przodu na guziki.
Na szczęście nie przeze mnie:wink:

* jasnokremowa koszula z pionowymi pasami niebieskich i pomarańczowych kwiatów

* dłuuga, prosto krojona bluzka z ozdobnymi elementami w pasie i na rękawach - ciemnoczerwony kolor

* komplet: marynarka na długi rękaw na podszewce i długa prosta spódnica. Rozmiar - duże 38. Kolor niebiesko-szary

* Szara, dłuższa marynarka (nowa) - krój prosty, bez wcięcia w tali


Z rzeczy tęższych(40 - 44) proponuję :

* długą (do ziemi) marszczoną spódnicę z gumką w pasie - kolor jasny brąz (nowa)

* bluzka letnia, koszulowa, kolor granatowy - roz. 40- 42

* 3- częściowy dzianinowy komplet na lato (XL). Kolor - szary melanż. W skład wchodzą: spodnie na gumce, bluzka z krótkim rękawem i przewiewna, dziurkowana długa narzuta

* 3 - częściowy komplet (spodnie, bluzka i narzuta), założony tylko raz na Chrzest najstarszej córy. Kolor złoto-brązowy. Rozmiar 44. Naprawdę ładny!

* nowa, bawełniana koszula w szare pionowe paski.

* elegancka kurtka wiosenna z kapturem. Kolor jasnozielony, a kaptur i mankiety szary. Kurtka ma bardzo szeroki krój, rozkloszowujący się jeszcze na dole. Zdaje mi się, że na każdy rozmiar, a już na pewno do 46, czy 48. Nie wiem tylko jak w ramionach. Gdyby ktoś chciał, to mogę zmierzyć


To na razie tyle, po pierwszym dniu porządków :wink:

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny:bigsmile:

Komentarz

  • Kurtka...

    Well,tylko,ze za mała...
  • Mikuś, ona naprawdę jest szeroka. O te ramiona się jedynie martwię, ale gdybyś chciała , to mogę zmierzyć:bigsmile:
  • Wstyd mi będzie sie przyznać,gdy bedzie zbyt mala,ale jesli możesz,to zmierz ją ,proszę
  • Góra ramion - 50 x 2

    pod pachami - 58 x 2,

    potem już tylko szerzej :bigsmile:
  • Kochana,:shamed::shamed::shamed::shamed::shamed:
  • W ramionach...i w ogóle...
  • O, to przepraszam :shamed:

    Nie chciałam wprawiać Cię w zakłopotanie.

    Wybacz:cry:
  • No,cos Ty! Bardzo Ci dziekuję za chęci:fi:
  • Agagaw - piszę maila, dobrze...?
  • Zwrot nie przyszedł, więc chyba dotarło...?:wink:
  • PS. W ogóle fajny pomysł.:bigsmile:
  • Odpisałam
  • Napisz coś więcej o czekoladowym sweterku. Ja co prawda noszę 42, ale jak piszesz ze się uciąga, to może się zmieszczę. Bardzo lubię czekoladowy kolor i jest mi w nim ładnie. Tylko żeby długość była co najmniej do bioder albo dłuższy, coby brzuch porządnie zakrywał.
  • I ja odpisałam. :bigsmile:
  • Sweterek jest uciągliwy, a co za tym idzie czym większy brzuszek, tym jego długość się skraca. Jest tak ciut za pas, nie za specjalnie długi niestety:sad:, ale możesz spróbować.

    Bardzo mi sie podobał na manekinie, więc dostałam w prezencie nie przymierzywszy go wcześniej. Przeszkadza mi w nim, że jak się opina, to uwypukla fałdki brzuszne :sad:. o chyba, że ktoś nie ma, albo się tym nie przejmuje :wink:.

    Góra, nibygolf, wywija się szeroko tworząc łódeczkę. Po wywinięciu widoczna jest aplikacja (duży kwiatek).
  • Tak Bea. Małe rozmiary są mało chodliwe :wink:

    Przygotować paczuszkę? :wink:
  • Myślę ze chociaż krótki to chyba spróbuje. Mam fajną czekoladową spódnicę z wyższym stanem i mam nadzieję ze brzuszek nie będzie wystawał

    Bo o ile opinanie mi nie przeszkadza (lubię swoje fałdki jak zakryte, a szeroki golf odwraca uwagę w górę), to nie lubię odsłaniającego sie dołem brzuszka.(jeszcze nie ciążowego ,ale kto wie)
    Dzisiaj mi waga pokazała wagę promocyjną czyli 69,9

    W wolnym momencie napiszę do Ciebie na priv
  • * płócieną koszulę o kolorze naturalnym

    *koszulę w pionowe paski niebiesko-brązowe

    Kochana czy to aktualne ,masz jeszcze te dwie koszule? Zresztą napiszę :-)
  • Moja mama opróżnia szafę, poprzeglądam co tam ma i może znajdzie się coś naprawdę fajnego. Bea dotarła paczka? Bo jesteś 3 osoba do której bezskutecznie ślę maila :(. I nawet jak nie będzie pasować to zostaw dla córek na sypanie kwiatków, a nóż widelec będzie pochmurno.
  • Bea chyba jest w pracy, do niej akurat o dziwo mój mail doszedł bez wymyślnych metod napisałam i fruuu doleciało.
  • Dopiero znalazłam chwilkę.

    Lecę odpisywać pocztę.
  • [cite] Lila:[/cite]Agagaw,
    a ja w sprawie kurtki, zielony uwielbiam, a z tego, co piszesz, to rozmiar mój...
    piszę priva

    Lilu, akurat twój mail nie dotarł.

    Rezerwować kurtkę?
  • Mam straszne zawalenie. Aż do Świąt.

    Będę więc musiała ograniczyć wizyty na forum.

    Jesli ktoś będzie zainteresowany ubraniami, to proszę o kontakt na priv.

    A, Dziewczyny przeslijcie adresy, bo jutro mam wychodne i mogę wysłać pakunki.
  • agagaw
    :hugging:
  • Dzięki Aga! Dzisiaj odebrałam sweterek z poczty i od razu go ubrałam - jest akurat! Ładnie w nim wyglądam ( mój kolor i fason) i naprawdę się cieszę. Ale zajączek! Byłby już w na początku zeszłego tygodnia, ale dopiero wczoraj wydobyłam awizo spod sterty ulotek:wink:
  • A ja ze wstydem, że dopiero teraz, przychodzę podziękować Adze za garsonki. Dotarły i pasują.:bigsmile: Dziękuję!:bigsmile:
  • Bardzo się cieszę :bigsmile:

    Mam nadzieję, że się przydadzą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.