Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Żylaki i inne problemy z krążeniem

1235»

Komentarz

  • @Dorota. Jestem chętna! Piszę priv.
  • Zgłoszę się po powrocie. Pozdrawiam.  
  • A ja może jednak bym się skusiła nawet na opakowanie zastępcze ;) 
  • edytowano sierpień 2014
    Kolejalne oczekiwanie na dzidzie i kolejna prewencja z żyla nogi prawej. Cyclo3 Forte lykam i smarowanie, noga w górze, rajstopki jak jakieś chodzenie, okłady z kapusty i smarowanie octem jablowym. Mam nadzieję nie dopuścić do zapalenia i tym bardziej zakrzepów. Jak już swędzi, rzucam wszystko i leze. A jak u Was?
    Ta maść pomogla?
  • Zastanawiam sie jak dbac o miesnie lydek i ud (podstawa!!! bo zanik miesni = problemy z krazeniem) zeby nie zaszkodzic miesniom macicy... Stepper i schody to duze przeciwskazanie?
  • OperCja jednak przede mną, termin nieznany. Mam pytanie do doświadczonych w temacie operacji. Ile czasu trzeba potem "nie chodzić" i "nie siedzieć"?
    Rozchodzi się o to czy nie polecieć samolotem do Polski i ...no właśnie: kiedy możliwy byłby powrót?
  • Chodzić można od razu i leżeć oczywiście - na zmianę.

    Gorzej z siedzeniem i staniem. Samolot wg mnie całkiem odpada przez jakiś czas.
    Myślę że lekarz to potwierdzi
  • operacji nie robi się w lecie. latanie nie wskazane.
  • @Kobieta a jak długo po operacji nie można latać samolotem?
  • niestety wiem. a zakaz latania to stad znam, że mama miała tą operację i taki był przykaz lekarza. Mama akurat przez dluzszy czas nie planowala zadnych lotów, więc niedopytywala o szczegóły.
  • Dzięki :( eh to będę czekała grzecznie tutaj ....
  • Czy są jakieś sposoby, żeby zapobiec żylakom i wzmocnić żyły? Mam tendencję do pękających naczynek, wszędzie mam siniaki, aż wstyd się pokazać. A do tego zauwałyłam pojawiające się od niedawna pajączki. Może jakieś zioła?
    Podziękowali 1mamaw
  • Dziękuję, @Agnicha. Niestety, ja wprost kocham gorące kąpiele... ;)
  • Hehe, dzięki za rady ;)
  • Dodam nieśmiało, że rutyna też wzmacnia ładnie naczyńka... Rutinoscorbin, Troxerutin... :smile: 
  • I witamina ce, lewoskretna :p 
  • Jak to jest z tym leczeniem zylakow, dowiedzielismy się, że na nfz tylko wyciąganie po staremu? Macie jakies doswiadczenia zwlaszcza w Wawie?
  • Idzie lato, wraca temat zylakow :( czy moglby mi ktos polecic dobrego flebologa w Rzeszowie? 
  • A ja szukam dobrego specjalisty od żylaków i naczynek we Wrocławiu. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.