Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie cierpię gołębi

2

Komentarz

  • Golebie wykorzystaly moj limit tolerancji - dawno temu:neutral: nie zeby robily niespodzianki... ale sa wszedzie i ich kupy tez ... szkoda slow.
  • Mogę tu ponarzekać na koty?
    Mam całe stado w ogrodzie, jeść chcą , walą na grządki, rozgrzebują zasiewy, odgryzają kwiaty irysów:devil:
  • @ganna4
    I niestety przynoszą jeszcze uduszone myszki. Nasz 3,5 latek wziął kiedyś taką denatkę i nie chciał za chiny oddać, bo cieszył się, że ma wreszcie zwierzątko:sad: I nie dał się przekonać, że ona nie żyje, tylko uparcie twierdził że śpi.
  • Jeśli ma się gołębie na podwórku to się nie narzeka. Mijam je codziennie,ale ich nie oglądam. Są takie ładne, jednak potrafią nabroić. Dziwi mnie, że ludzie tak się nimi interesują. Mam ich ze 20 i wcale ich nie rozróżniam. One uwielbiają zboże, dlatego u nas mieszkają. Nikt nie wygania ich to sobie żyją spokojnie.:gt:
  • Nam się dzię gołąb zatrzymał na zamkniętym (na szczęście dla nas) oknie. Mieszkamy na I piętrze, a to podobno już drugi raz się zdarzyło.
  • Gołębia roznoszą choróbska nie lubię ich. S..ją na potęgę, pozbyć się ich nie idzie, mieszkałam w bloku w którym pod nami był niby pustostan, ktoś zostawił tam otwarte okno, obok zaś miałam pralnię i suszarnie i otwarte okno, zewsząd gołębie a s...ją na potęgę. Podłogę na balkonie miałam wypaloną aż administracja nam siatkę założyła bo to koszmar był. Gołębie są niebezpieczne , teraz widuję je na Pestce jaka pięknie o...na cud, miód, malina a ile tam gniazd ale Pestkę no ...... ktoś wymyślił i oby to był jego ostatni projekt niech się czym innym zajmie.
  • [cite] ganna4:[/cite]Mogę tu ponarzekać na koty?
    Mam całe stado w ogrodzie, jeść chcą , walą na grządki, rozgrzebują zasiewy, odgryzają kwiaty irysów:devil:

    Ganno, moi rodzice mają taki mały ogródek działkowy sąsiadujący z ogródkiem dwóch staruszek - kociar... sąsiadki trzymają na tej działce chyba z 6 kotów i fajnie, lubimy koty, ale... wiadomo - kot porządne zwierzę, na swojej działce ptać nie będzie...

    Do czego zmierzam. W tym roku rodzice kupili jakiś środek, którym obsypali działkę, a który swoim zapachem ma koty odstraszać - zdaje się, że działa.:bigsmile:
  • Joanno, a możesz zapytać o nazwę tego środka? :ih: ? Bo ja już zaczynam się poddawać. Kupiłam Psi Koleus, który ponoć i koty odstrasza, zrobiłam fotkę, jak kot leży z nosem w doniczce, nie robi na nim wrażenia.
  • Podbijam.
  • PREPARAT DO ODSTRASZANIA ZWIERZĄT â?? â?žPSY KOTY STOPâ? firmy ,,oro''
  • I chyba będę musiała to kupić bo moja sunia staje się panienką i psy ostatnio przyłażą lać mi na bramę.
  • Ganno, nie widziałam Twojego pytania, dobrze że podbiłaś wątek :bigsmile:
    To ten preparat, o którym pisze Bridget, ale mama mówi, że niestety deszcz go zmywa i trzeba na nowo posypywać, albo wykombinować jakiś może inny system rozkładania go (w jakiś pojemnikach może).
  • Dziękuję, będę próbować. Przed drzwiami do ogrodu też sypnę, bo dziś wpadam z ogródka, by wyłączyć piekarnik -chleb piekłam- a tam kot leży sobie na kanapie:devil:
    Fiona -na "ten" przypadek to ponoć tylko wiatrówka pomaga:bigsmile:
  • A mój dom, upodobały sobie jaskółki. Robią gniazda przeważnie nad oknami ( 2 spadowy wysunięty dach) no i robią po oknach, Jak ja tego nie cierpię.
  • [cite] Klarcia:[/cite]Brzydki jesteś, życzę Ci, żebyś też spadł z parapetu - tak do I p., bo, aż tak bardzo to Ci źle nie życzę, tylko żebyś d... stłukł, ale się nie zabił.
    Gdybyś najpierw życzyła Pawłowi, żeby mu wyrosły skrzydła a potem, żeby spadł, to ok. Ale tak, to tylko Ci powiem, że brzydka jesteś.:cool:
  • Gdybyśmy byli duchami to moglibyśmy mieć pretensje do ptaków , że robią to co robią.
    Ale wcale nie jesteśmy od nich lepsi pod tym względem a dużo gorzej zasmradzamy świat.
  • [cite] apowojek (Agatka):[/cite]Nam się dzię gołąb zatrzymał na zamkniętym (na szczęście dla nas) oknie. Mieszkamy na I piętrze, a to podobno już drugi raz się zdarzyło.

    to musicie mieć bardzo czyste okna :tongue: gratuluję
  • A mnie gruchanie gołębi kojarzy się z majowymi porankami. Na szczęście my się z gołębiami nie zadajemy, chyba że na poznańskiej Starówce, jako najważniejszą atrakcję wycieczki.
  • Myszaty powiedział:
    To co naptaptało na Mańka, to nie był gołąb, a cukrówka, poniekąd odmiana gołębia, ale one nie przychodzą na parapety, ani na balkony. Nie wiem czemu, może są bardziej strachliwe - ale sr... mają mocne. Zwykły gołąb, nawet z tych dzikich, kupki ma niewielkie i raczej się nie zdarza, żeby spadły komuś na główkę, bo one nie siadają na gałęziach drzew, tam to właśnie cukrówki buszują.

    A my mamy kolejnego pisklaka, już odchowany, uczy się latać, je z ręki, ba nawet wpycha się do kuchni - fajnie tak.:bigsmile:
    Tylko sprzątać - nadal - po nich nie lubię. Brrr:il:
  • To nie ptaki a Brajtszwance, jakby powiedział Balcerek!
  • Myszaty zrobił mi prezent - wstałam, patrzę, balkon czyściutko wysprzątany.:bo::boogie:
    Fajnie jest mieć gołębie.:bigsmile:
  • na gołębie najlepsza jest taka taśma samoprzylepna najeżona drucikami działa na 100%
  • taka

    Została opracowana po to, aby uniemożliwiać gołębiom siadanie na powierzchniach i fasadach budynków. Produkt składa się z wykrawanej według określonego wzoru, przezroczystej taśmy oraz warstwy mocującej z syntetycznego kauczuku. Chociaż wyrób jest dostarczany w postaci wykrawanych płaskich arkuszy, to jego montaż na miejscu nie sprawia żadnych kłopotów. Półprzezroczysta, nieprzepuszczająca promieni ultrafioletowych taśma zabezpieczająca. Dłuższe brzegi pokryte są grubą, samoprzylepną warstwą klejącą, przeznaczoną do szerokiej gamy zewnętrznych podłoży (np. cegieł, piaskowca, drewna, betonu, metali, tworzyw sztucznych, szkła, powierzchni pokrytych farbą). Produkt należy mocować w temperaturze od +10 do + 30 stopni Celsjusza. Zakres temperatur, w których można z niego korzystać, sięga od -30 do +80 stopni Celsjusza. Długość 50 cm.
  • taka gra dla miłośników gołębi. Lata się i celuje w przechodniów..
    http://flylikeabird2.gry.pl/
    Nasze dzieci ją uwielbiają, nie mogę zrozumieć dlaczego.
  • [cite] Prayboy:[/cite]taka
    Produkt składa się z

    sprzedajesz to czy jak?
  • Nie, chyba raczej Prayboy sugeruje, że Maniek powinien się był zaopatrzyć i obkleić, w końcu można stosować "do szerokiej gamy zewnętrznych podłoży" :wink:
  • A ja coraz bardziej lubię swoje gołębie - szczególnie, gdy Myszaty u nich sprząta.
    Najmłodszy (z ostatniego lęgu) oswoił się tak fajnie, że wchodzi nam już do mieszkania.
    - w mieszkaniu, to już ja (na bieżąco) sprzątam -
    On i rodzice jedzą nam z ręki.:bigsmile:
  • [cite] Teofil:[/cite]To nie ptaki a Brajtszwance, jakby powiedział Balcerek!
    Szczury latajace jak mowi moj maz..
  • [cite] MA:[/cite]taka gra dla miłośników gołębi. Lata się i celuje w przechodniów..
    http://flylikeabird2.gry.pl/
    Nasze dzieci ją uwielbiają, nie mogę zrozumieć dlaczego.
    Zapisalam sobie :tooth:
    A jak sie wzbic w gore?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.