Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oddam trampolinę domową

edytowano maj 2011 w Pomagajmy sobie
Średnica - 1 m, wygląd podobny do:

http://www.olpran.pl/UserFiles/products/original/1674.jpg

Małe "ale": materiał jest nadgryziony na krawędzi przez psa, trzeba go trochę pozszywać i odrestaurować. Ale parę złotych w kieszeni zostaje :)

Odbiór: Otwock i okolice

Komentarz

  • My byśmy przyjęli ale daaaaleko:bigsmile:
  • Marysia marzyła o takiej, ale gdzie to trzymać...
  • Nóżki się odkręca i całość chowa do kartonu o grubości 7 cm.
  • W Wrszawie będziemy dopiero za jakieś 2-3 miesiące, więc może znajdzie się chętny i szybszy od nas ;)
  • ja polecam ! mam taką z siatką zabezpieczającą ..mozna tam umieścic i zamknąć na dłużej zbyt rozbrykane dziecko
  • Musisz wymyślić. Zamawianie kuriera popsuje zabawę :)
  • [cite] mona:[/cite]W Wrszawie będziemy dopiero za jakieś 2-3 miesiące, więc może znajdzie się chętny i szybszy od nas ;)

    znacie adres - czekamy z noclegiem !
  • Na Marsz przyjedź koniecznie
  • No więc tak: ja mogę odebrać 4 czerwca osobiście w Otwocku :)
    Jeżeli darczyńca w castingu wybierze szybszego kandydata na obdarowanego, to też fajnie! Niech się dzieciaki bawią!
  • Prayboy, przepraszam, że się wcinam, ale czy "Marsz", to Marszałkowska?
    Bo jeśli tak, to może się okazać, że masz całkiem blisko na te planszówki :bigsmile:
  • Marsz oznacza Marsz dla Życia
  • O rety, ale mnie zamroczyło :bigsmile:
    Blondynka... no nic - to tylko poniedziałek :smile:
  • bardzo chętnie przygarnę, co prawda mój synus jest jeszcze za mały (17 m-cy), ale znam rodzine w której jest 5 letnia dziewczynka i marzyła o trampolinie, jej rodziców nie stac , zrobilabym im mila niespodzianke zwlaszcza ze wkrótce dzien dziecka, mała oszalałaby ze szczescia moze póżniej mój synek tez skorzysta :D
    zamówiłabym kuriera znam taniego , wiec to nie problem, wiec jesli to nie kłopot dla darczyńcy, który musiałby tylko wydrukowac karte przewozowa, to slicznie proszę
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.