Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Płyta ceramiczna

edytowano maj 2011 w Pomagajmy sobie
Pytam doświadczonych użytkowników - co powinnam wiedzieć o tym ustrojstwie?
Obaliłam juz teorię "pękania płyt od cukru":ai:, ale pewnie istnieją inne....
Czym to traktować, czego unikać i jakie czekają mnie niespodzianki ?

Komentarz

  • Srodek tytan do czyszczenia bądź podobny zalewa się na plamę przyschniętą po kilku chwilach zmywa ...
    Płyta jest łatwa w utrzymaniu czystości ,,nigdy nie zanotowałam pęknięc czy zarysowań ...nie wolno czyścic mleczkiem i szorować !!!

    Ja byłam bardzo zadowolona z płyty ceramicznej
  • Nie mam takowej ,ale są środki czystości do nabycia w tych sklepach agd ,gdzie sie płyte kupiło.
  • Dzięki.
    A jak się ma "zakaz szorowania" do załączonego skrobaka z ostrzem? Mam obawy, że jak potraktuję cos przyschniętego tym ostrzem, to zejdzie razem z rysunkiem palników.... Macie cos takiego na wyposażeniu ? Używać, czy lepiej nie...?

    :confused:
  • Ja myję ją mleczkiem, coś jak Cif, i ostrą stroną zmywaka. I nic się nie dzieje. Ale może nie powinnam...? Nie wiem.
    Ale jak się na świeżo ją myje, to nie trzeba wielkich zabiegów.
  • @balum - używam takiego skrobaka na żyletki. Świetnie się sprawdza. Nie rysuje. Tylko żyletkę trzeba często zmieniać, bo jak się stęi i zwichruje, to kiepsko działa.
  • merloni089782_2.jpg
    nazywa sie Merloni i skrobak specjalny do tego.
  • O! Taki właśnie ma m skrobak. jak na zdjęciu od Bridget!
  • Od 2 dni gotuję na płycie. Czuję się już doświadczonym użytkownikiem....:wink:
    Skrobak wylądował na dnie szuflady, na razie. Nabyłam jakis psikacz do płyt,czyli jestem uzbrojona. Dzięki za rady!:ct:
  • Jestem użytkownikiem płyty ceramicznej od 12 lat. Jak dotąd nie mam skrobaka ani specjalnych psikaczy (i już się raczej nie dorobię :wink:). Szorstka strona zmywaka i ludwik zwykle dają radę na świeżo. Jak nie dają to stosuję taki miękki druciak- nic płycie nie zaszkodził a doczyszcza bez większych problemów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.