Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wózek bliźniaczy potrzebny do pogotowia rodzinnego

edytowano czerwiec 2011 w Pomagajmy sobie
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Mam podwójny ale dla starszych, siedzących dzieci, pozwolę sobie wrzucić link:

    http://strollerreviews.net/2010/02/23/joovy-caboose-stand-on-tandem-stroller/

    jest też do niego adapter na fotelik i wtedy na przodzie można wozić malucha w foteliku, ja czasami woziłam nim 3. Oddam za tyle ile jest w stanie za niego dać.

    Jestem z Krakowa, w okolicy mogę podrzucić autem, jak tylko sie spodoba :-)
  • Każdy pasuje, bo to takie uniwersalne mocowanie, jak sobie wrzucisz w google "joovy caboose" to wyskoczy więcej informacji.
  • Joanna, a jak sie sprawdza taki wozek?
    Bo ja z takich bardziej kompaktowych dla dwojki to znam tylko Phil&Teds, ktory jest (w moim odczuciu) zupelnie niewart swojej zabojczej ceny. Jak sie prowadzi ten Twoj?
  • Sprawdza się świetnie, ale trzeba mieć dużo siły jak zasiądą starsze dzieci. My używaliśmy go głównie w wakacje, na wyjazdach, wycieczkach. Pchał głównie mąż, czasami trójkę naraz. Dość ciężko się podbija, ale jak przyblokowałam kółko nogą to dawałam radę nawet z ciężkimi z przodu. Trzeba trochę potrenować :wink:
  • Ja mam taki wózek do oddania (za darmo) - nadaje się od urodzenia do ok 2 lat spokojnie - głęboki / spacerówka, w Poznaniu. W dobrym stanie, ale używany przez dwa lata. Jakby ktoś przyjechał z duzym bagażnikiem - do wzięcia od ręki.
  • Dzieki Asiu. U nas na razie niepotrzebny jakikolwiek wozek, ale warto byc na biezaco z wynalazkami:wink:.
    Sprowadzalas go z US? Czy przez Allegro? Czy w PL sie bezposrednio kupuje?
  • Kupowałam przez allegro sprowadzany ze stanów, nowy i dalej tak wygląda mimo iż był używany prze ponad rok. Jak się nauczę to wrzucę fotki :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.