Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ginekolog pro-life z Monachium szuka pracy w Warszawie

edytowano czerwiec 2011 w Pomagajmy sobie
Ma polskie pochodzenie i uznał, że w Polsce jest jego miejsce. Pracował w klinice położniczej w Monachium, właśnie przeprowadził się do Warszawy i szuka pracy. Może ktoś wie gdzie może się zatrudnić? Polecam całym sercem, bo znam jego poglądy i cieszę się, że będziemy mieć w Polsce jeszcze jednego lekarza za życiem!!!!

Komentarz

  • Może niechby się skontaktował z jakimś warszawskim ginekologiem pro-life i podpytał, gdzie tu warto się zaczepić? Ja w Wawie z pro-life znam dr Ewę Ślizień-Kuczapską i prof. Chazana, co dyrektoruje na Madalińskiego. Może ktoś zna jakieś lepsze kontakty?
  • Dzięki Katarzyno!
    Ponoć złożył już papiery na Madlińskiego (tylko, że dr Chazan na urlopie). Był także u św. Zofii (podobala mu się atmosfera). Podrzucę mu jeszcze namiary do dr Kuczapskiej! Wielkie dzięki. Napisz proszę, jeśli Ci jeszcze cośÂ przyjdzie do głowy. :)
  • CośÂ się nie otiwera link dot. dr Kuczapskiej
  • Ślizień-Kuczapska pracuje też na Żelaznej (i w prywatnej przychodni, na którą podałam namiar). Wogóle, ja bardzo lubię szpital na Żelaznej (o ile można lubić szpital ginekologiczno-położniczy). Jednak pracują tam nie tylko "proliferzy" i warto być tego świadomym. Szpital na Madala budzi moje bardzo mieszane uczucia... Żelazna jest dużo spójniejsza, choć też ma swoje "za uszami".
  • Poprawiłam link - już się otwiera!
  • Rodziłam Marysię na Żelaznej. Było super!
  • A ja głupia miałam na Żelaznej lekarza i miałam tam rodzić... I mnie nastraszyli, że tam tak źle...
    Ale jak moja lekarka poszła na urlop to była jakaś inna , ale tak niesympatyczna, że szkoda słów...
    To było prawie 9 lat temu i - kurcze - za te 60 czy 70 zł za wizytę, to mogłaby być po prostu milsza...
    Nazwisk nie pamiętam... Niestety.

    (Takie wspomnienia z Żelaznej:wink:)
  • Można było się do paru rzeczy przyczepić, ale jak porównam ze szpitalem we Wroclawiu, w ktorym rodzilam Jasia to Żelazna jawi się jako bramy niebios ;)))
  • No proszę a słyszałam, że to tylko ja tu narzekam na porodówki....W dodatku bezpodstawnie.
  • Może też przyjmować w przychodni bonifratrów.
  • O, to jest myśl....
  • Szkoda ,że nie może być naszym doktorem-takim forumowym:wink:
  • Lekarze u bonifratrów kojarzą mi się z takim jednym łapaczem klientów do Kliniki Damiana, ale ja mam pecha niestety.
  • [cite] Bridget:[/cite]Szkoda ,że nie może być naszym doktorem-takim forumowym:wink:
    Dlaczego nie... Jak się zaadoptuje w Wawie to mu podrzucę ten pomysł :bigsmile:
  • [cite] Eleonora:[/cite]Lekarze u bonifratrów kojarzą mi się z takim jednym łapaczem klientów do Kliniki Damiana, ale ja mam pecha niestety.
    A co to Klinika Damiana? Pamiętam, że jak mieszkałam z Warszawie o uszy mi się obiło.
  • Klinika Damiana to tragedia
  • Jeszcze nie padło tu nazwisko dr.Rodzenia z http://babkamedica.pl/ i z Madalińskiego
  • Ja jeszcze lubię takie przychodnie dla matki i dziecka, jak Babka Medica, dużo dobrych specjalistów dziecięcych tam pracuje.
  • Babkamedica ale fajna nazwa mi się to z zielarką/znachorką wiejską kojarzy.:wink:
  • Ale ta nazwa to od lokalizacji - przy rondzie Babka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.