Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

też trochę prywaty - przeprowadzki, taxi bagażowe - dla wielodzietnych rabaty :)

edytowano listopad 2014 w Ogólna
Nasza strona na fb - https://pl-pl.facebook.com/tanie.przeprowadzki.warszawa proszę o polubienie, będę też wdzięczna za udostępnienie :) A co dla wielodzietnych? W ramach polubienia będziecie otrzymywać ode mnie informację o przejazdach, gdzie nie ma pełnego załadowania samochodu więc np. można zapakować jakieś rzeczy - wtedy koszt jest dużo dużo niższy lub po kosztach :). Oferujemy transport w Polsce i międzynarodowy, na daną chwilę w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu dla wielodzietnych przy przeprowadzkach mogę zaproponować te największe rabaty, których nie mają klienci, że tak powiem z zewnątrz (tylko proszę wtedy o wiadomość, że z forum lub w trakcie rozmowy tel. :), ponadto jeżeli chodzi o woj. mazowieckie dla wielodzietnych - pomożemy :)  

Komentarz

  • polubiłam, przeprowadzkę mamy już za sobą z kiepskimi doświadczeniami ale polubić mogę, może kiedyś się przyda
  • My bedziemy potrzebować :) jeszcze nie wiem na kiedy ale zapamiętam :)
  • o, to jest solidna firma :-)
    bezczelnie polecam, a co!
    znam, polecam i namawiam!!!
  • edytowano kwiecień 2014
    Może się komuś przyda:


    W dniach 12-13 kwietnia wolne miejsce załadunkowe na trasie Łeba Gdańsk - Wrocław, możliwość zatrzymania się w poszczególnych miejscach trasy i transport po atrakcyjnej cenie.

    W dniu dzisiejszym wolne miejsca załadunkowe na trasie Wrocław - Köln Kolonia Niemcy i z powrotem, możliwość zatrzymania się w poszczególnych miejscach trasy i transport po atrakcyjnej cenie. 

    Na stronie fb na bieżąco zamieszczane będą aktualne promocje. 
  • Polubiłam! Pewno nawet kiedyś skorzystam!
    Na razie szukam (bez pośpiechu) transportu: Polańczyk w Bieszczadach - Izabelin k. Warszawy. na parę gratów.
  • polubilam 
  • polubione:) Jakby cos rodzina potzrebowala, bede polecac. I znajomym tez.
  • będę pamiętać i dam znać :) 
  • Umówiłam się w tym tygodniu na pzreprowadzkę :)
  • POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, przystępnej ceny i jakości.

    SUPER!!!!!!!!!
  • Koniec lipca/początek sierpnia wolne miejsce załadunkowe na trasie Francja - Niemcy-Polska, tradycyjnie możliwość zatrzymania się w poszczególnych miejscach trasy i transport po atrakcyjnej cenie. 


    Dziękuję za polecenie naszych usług wszystkim polecającym  :x


  • Podbiję sobie, milamama, Wy przeprowadzki tylko na terenie Wawy?

    Szukamy przewoźnika lub sporego samochodu do pożyczenia na przyszły tydzień, dwa pokoje+kuchnia+łazienka z pralką do przewiezienia.
    Z Kociewia do Gdyni. ok 80km.

    Ktoś coś, gdzieś?
  • Milamama pisze priv!

    Dorotak dzieki za podbicie tematu!
  • spoko, spoko.
    Znalazlam jakies magiczne liczniki w necie i mi wylicza na te 80km tyle mebli od 500 do 800zl.

    zginiemy marnie, predzej sama na plecach wszystko przeniose...

    albo moze ktos ma duzy samochod do pozyczenia, bo cos mam przeczucie, ze nasza corsa nie podola?
    :-j
  • edytowano lipiec 2014
    A czy ma ktos jakis bezposredni kontakt do milamamy? Bo na gwalt potrzebuje!
    @MagdaCh ?
  • Moze ktos na fb moglby zagadac milamame, ze Jej szukam? Please!!!
  • @Maciejka ja mam kontakt do niej. Powiem jej ze tutaj ja szukasz.
  • Polubiłam- powodzenia ! :)

  • Maciejko, ja na wakacjACH = W dodatku teraz nie mam ze soba Ich numeru telefonu. bardzo polecam = ja chyba przez fejsa sie kontaktowalam.
  • Przez kilka dni nie miałam dostępu do internetu więc nie mogłam odpisać - realizowaliśmy przeprowadzki międzynarodowe. Odpowiadając na pytania nie realizujemy tylko przeprowadzek w Warszawie ale w całej Polsce i UE. Dysponujemy kilkoma samochodami z mniejszą lub większą ładownością. Najtańszą opcją jest sam transport tzn., że rzeczy są na własną rękę zapakowane i samodzielne załadowane na samochód i rozładowane w miejscu docelowym poza tym oferujemy też zabezpieczenie rzeczy, załadunek, transport rozładunek wniesienie i montaż. Na przyszłość podaję swój nr tel. 730745785 - warto jest zawsze dzwonić, gdyż często wracając z przeprowadzki dysponujemy wolnym miejscem załadunkowym w części lub w całości i możemy zaproponować bardzo okazyjną cenę za usługę.  
  • Milamama2+3 mam pytanie czy wasza firma tylko przeprowadzki realizuje?
  • nowa nie tylko przeprowadzki, mamy w ofercie o wiele więcej :) o coś konkretnego pytasz?


    W dniu jutrzejszym jest wolne miejsce załadunkowe na trasie - woj. łódzkie - Warszawa, miejsca nie jest bardzo dużo na wielkie gabaryty ale trochę się zmieści, może ktoś potrzebuje coś przetransportować, jakieś zakupy itp., może któraś wielodzietna chce pilnie dostarczyć coś innej wielodzietnej, jest ograniczenie czasowe, załadunek w godz. popołudniowych - ale cena dla forumowiczek naprawdę bardzo korzystna w porównaniu z ceną normalną i do dużej, bardzo dużej negocjacji :) Jeżeli ktoś coś to proszę o tel. na nr tel. trzy posty wyżej i mówić, że z wielodzietnych, jak nikt nie odbierze proszę o sms, że dot. wielodzietnych - oddzwonię. 
  • MagdaCh szkoda, że wcześniej nie odwiedziłam forum, mieliśmy taki kurs kilka dni temu :( :( :( na dzień dzisiejszy nie mamy zlecenia w tych kierunkach ale jakby się coś pojawiło będę pamiętać i od razu dam znać :) A do kiedy możesz poczekać?
  • Czekam do oporu. Spokojnie. Kilka dni temu była sama palma - a teraz doszedł kredens jeszcze. Bardzo proszę o wiadomość, jak się uda.
  • jak tylko coś będzie na pewno dam znać :)
  • podbijam sobie :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.