Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pogotowie - "wieczny odpoczynek"

2456710

Komentarz

  • Zmarła malutka Oleńka dzisaj rano się urodziła w 24tc.
  • za śp Irenę, kobietę wielkiego serca.Tak bardzo żałuję, że nie będę mogła być na jej pogrzebie w środę.



  • Za Gabrysię,która wczoraj osierociła trójkę dzieci...
  • Zeszłej nocy zmarła moja Chrzestna...
  • Jutro mija 17 rocznica śmierci mojej mamy. Zginęła w wypadku. Proszę.
  • W niedzielę Zmartwychwstałego odeszła do Pana matka 4 dzieci- p.Gabryjela, rocznik 1967, rak szpiku, nawet dawca był ... za późno...
    +++
    K
  • Za wujka Andrzeja który wczoraj zmarł na raka....
  • za Łukasza dziś zmarł
  • Za ojca mojej koleżanki. Jutro o 14tej pogrzeb. Poplątane miał życie, ale ostatecznie zmarł pojednany z Bogiem.
  • Poproszę o modlitwę w intencji Luby, cioci mojej koleżanki. Zmarła bez sakramentów :(
  • Za moją Mamę, zmarła dwa lata temu. Ciężko bez Niej,
  • I ja proszę za Annę (5 maja była rocznica), moją ukochaną ciocię.
    Za Henryka, mojego teścia (3. rocznica była 15 maja).
  • Poproszę za Witalija, który zginął w piątek w wypadku.
  • Prosze  za moja babcie, Leokadie. Dzisiaj odeszla do Pana.
  • edytowano maj 2014
    Proszę za Zbigniewa, który dzisiaj zmarł, zostawiając żonę i piątkę dzieci. Niiech Pan Bóg wynagrodzi mu wszelkie dobro, jakie uczynił.
  • Ja poproszę o modlitwę za Piotra -mojego brata stryjecznego. Dzisiaj o 15 pogrzeb.
    I za Stryjka, (Jego Ojca), który zmarł 2 mies temu.
  • Proszę za 2 osoby, które wczoraj zginęły w czołowym zderzeniu 2 samochodów.
    Niedługo po wypadku byliśmy w okolicy.
    Widzieliśmy jak odlatywał helikopter ratowniczy....
  • Dziś jest 11 rocznica śmierci mojego dziadka, poproszę o westchnięcie.
  • Wczoraj się dowiedziałam, że tydzień temu zmarł mój dziadek. Dziadek całe życie był z daleka od Boga. Nie wiem, czy przyjął Sakramenty  :(
  • W lipcu zgiął w wyniku wybuchu gazu mój brat. Minęły już 24 lata. Był nieochrzczony. Przyda mu się modlitwa.
  • Za Pana Stasia. Profesora Politechniki. Wczoraj we wspomnienie św. Ignacego z Loyoli był pogrzeb.
  • Właśnie sie dowiedzieliśmy że nasz wieloletni kolega został przedwczoraj znaleziony z rozbita głową na ulicy,wczoraj zmarł w trakcie operacji.Proszę o modlitwę.
  • Poproszę o modlitwę za ojca mojej koleżanki, Anity. Był bardzo trudnym człowiekiem, więc szczególnie dużo mu jej potrzeba.
  • Dziś proszę o wieczny odpoczynek za moich Rodziców. 48 rocznica ślubu.
  • Za mojego wujka Bolesława,zmarł wycienczony po kilku latach walki z nowotworem.
  • edytowano sierpień 2014
    @Ojejuju, ja znałam  ś.p. Anię i Jej rodzinę  z widzenia. Bardziej znała Ją moja Teściowa.
    Nie wiem, czy będę mogła być obecna na pogrzebie, ale duchowo cały czas pamiętam o Niej i Jej rodzinie w modlitwie.

  • Kilka chwil temu zmarł ostatni brat mojego taty, proszę westchnijcie.
  • Za ojca mojego szefa....
  • 3 dni temu zmarła moja babcia, bardzo cierpiaca od kilku lat, nie rozstajaca się z różańcem. Kochana babcia Marysia. Przed śmiercią mówiła, że Matka Boska po nią przyszła i wiele innych osób. Proszę o modlitwę za nią.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.