Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tylko dla kawoszy :-)

edytowano czerwiec 2007 w Ogólna
image

image

image

Komentarz

  • w temacie....

    własnie ekspres padł mi na dobrę, czy ktoś może zarekomendować jakąś markę cisnieniowego ?
  • Krupsa bym odradzała. Urządzenie do spieniania mleka zepsuło nam się na wstepie. POtem ciągle cos z nim było, biby działa, ale już się nie mogę doczekać kiedy padnie ostatecznie...... A i znam kilka osób, które miały podobne doświadczenie z Krupsem.
  • do 500 zł

    Chyba, że jest uzasadnienie (jakościowe) dla wyższej ceny.
  • [cite] Monika_Z_Gazety:[/cite]a jaki masz model?

    No niestety nie jestem mocna w modelach, a nie ma mnie teraz w domu. Myślę, że do 500 zł to może być problem z dobrym ciśnieniowym, ale sieć daje takie możliwości....
  • Teofilu, zajrzyj na stronę:
    http://www.caffeprego.pl/
    W ogóle strona do polecenia wszystkim kawoszom.

    Jeśli chodzi o ekspresy, to ja na codzień używam DeLonghi. I jestem zadowolobna.
  • Do spieniania mleka dokup sobie taką zwykła (Ikea, trochę droższa w Duce) elektryczną trzepaczkę. Pianka tak zrobiona wychodzi super. Ja tez mam problem ze spienianiem w ekspresie.
  • [cite] Maciek:[/cite]Ja swoje potrzeby zaspokajam przy użyciu kafeterki.

    Ależ z kafeterki kawa jest o niebo lepsza niż z ekspresu :-)
  • my parzymy kawe na wszelkie mozliwe sposoby, przez filtr..., w kafeterce..., po turecku... z ekspresu... ekspres mamy de longhi z tych tańszych (460zl 6 lat temu, dziala do dzis spoko, a jeszcze nigdy go nie odkamienialam).
    ja parze, a kawe wypija mąż :bigsmile:
    bo to mąż jest kawoszem, a ja pijam raz w tygodniu lub rzadziej, rozpuszczalną z cukrem i 1/2 mleka. :bigsmile:
  • [cite] Ania_trojaczki:[/cite]
    - nie umiem spienic mleka :( dla mnie bol bo to chcialam najbardziej :( moze z powodu braku instrukcji :(

    Trzeba trzymać dyszę z parą tuż pod powierzchnią mleka, tak żeby para zabierała powietrze. Ale nie za płytko, żeby nie chlapało.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.