Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wynajmę dom Wieliczka na wakacje [prywata] - ankieta

edytowano maj 2014 w Ogólna
Mam pytanie, czy byłoby zainteresowanie z Waszej strony na wynajęcie domu jednorodzinnego w Wieliczce na okres wakacji (coś jak MagdyCh).
Pod koniec czerwca się przeprowadzamy, obecny dom pewnie wystawimy na sprzedaż, ale niczym się sprzeda, mógłby popracować na siebie. 
Obcym wiadomo, nie wynajmę, więc zapytuję na orgu.

Położony na osiedlu domków, blisko centrum Wieliczki (z 600m), jeszcze bliżej do przystanku z którego 20min do centrum Krakowa.
Atrakcje okoliczne raczej wszyscy kojarzycie, więc nie opowiadam.
Dom ma 4 pokoje na poddaszu i dzienny na dole, kuchnia, 2 łazienki.Oczywiście ogrodzony ogródek, miejsce na usmażenie kiełbaski. Cena 100zł za dobę.

Byłby ktoś chętny (na razie wstępnie pytam, bo jeszcze z szefową nie rozmawiałem ;) ?

Jak będzie zainteresowanie wrzucę fotki.

«13

Komentarz

  • Świetne miejsce! Wieliczka jest piękna. Bardzo zdrowe zwiedzanie kopalni dla astmatyków - dla klaustrofobików już nie :)
    2 lata temu tam byłam - polecam przy okazji zwiedzenie zamku w Dobczycach - to niedaleko Wieliczki.
  • Jest zainteresowanie!!! obiecałam dzieciom zwiedzanie Krakowa i okoliczności. :D
  • No to wrzucam fotki:

    Ogród:

    image

    Kuchnia:

    image

    Jeden z pokoików na górze - ten prawie najmniejszy :)

    image

    Rynek Wieliczka i obraz 3d

    image


    Podziękowali 1Monika73
  • >jak nie sprzedasz
    Nawet nie żartuj, bo z kasą ciężko ;)

  • mąż wybiera sie z chłopcami do Krakowa do lekarza w połowie lipcu
    chętnii byśmy na 3 dni zajechali do Wieliczki
    (kopalnia co prawda przed laty zwiedzana)

    czy sprzęt meblowo/kuchenny pozostał?
    tzn. łóżka, pościel, kubki talerze, garnek, kuchnia, lodówka etc.?
  • O porozmawiam z mezem, bo chcial na kilka dni do Krakowa.
  • O, ten dom to z 10 min busem ode mnie :)
  • @Kinga- ; i to jest dopiero argument:)


    Ja bardzo bym miała ochotę ...bo ten Kraków za mną chodzi i chodzi.
    Ale na wrzesien sie zapisaliśmy do MagdyCh, to moze uda sie stamtąd pozwiedzać.

    Ale może jakis weekend i kasa jeszcze wskoczy?
  • edytowano maj 2014
    Z Czańca to trochę się jedzie do Krakowa: a po drodze Wadowice (tam warto tę piekarnię na głównym placu odwiedzić) , Kalwaria Zebrzydowska (bardzo polecam)  etc. - i nie wiem czy nie szkoda czasu na Kraków ;) jakkolwiek to brzmi - tj. aby jechać tam i z powrotem.

    Z Czańca już bym wolała Zakopane odwiedzić - bo trasa piękna.
  • @Kinga - gdzie mieszkasz?
  • Brzezie, Łysokanie, Grotkowice :)
  • @Daga, a kiedy w Czancu będziecie? Może my do Was albo w Wadowicach się umówmy, jeśli nie u nas w ogródku...
  • W Brzeziu moi rodzice ślub brali :)
    A w Szczytnikach chrzestny mieszka :)

    To jakby ktoś chciał jakiś termin, to dajcie znać.
  • @PawelK, no to ładnie, a my tu kompletnie nowi som, dom wybudowali na rozstaju wsi. Zostajecie w Wieliczce?
  • Tak, przeprowadzamy się 300m dalej ;)
  • @Kinga- my dopiero we wrzesniu-jak Bóg da:)

    No to moze i ten Kraków zaliczymy...choc boję sie,ze remont nas upupi w wakacje.

  • na 17 czerwca raczej nam się nie uda wynieść stąd :/
  • @PawelK proszę o rejestrację noclegu w dniach 17 lipca - 20 lipca tj trzy noclegi
    ponawiam pytanie o pościel i dostępność lodówki i kuchenki

    czy jakąś przedpłatę mam wysłać?
    szczegóły podaj na priv
  • zastanawiam się nad tą ofertą - od ok 5 lipca, ale muszę z mężem pogadać . Czy to jeszcze aktualne jakby co ?
  • My bardzo chętnie druga połowa lipca, jest taka mozliwość?
     
  • Teraz dopiero przeczytałem, że pisaliście. Lodówka, kuchenka będzie. Pościeli nie wiem czy mi wystarczy.
    Lada chwila mają wynieść się z budowy fachowcy i mamy zamiar się przeprowadzic do końca czerwca. Dlatego na razie wszystko przyjmuję na 90% :/ Mam nadzieję do niedzieli potwierdzić na 100%
    Jakby co piszcie na priv. 
  • Dom właśnie udrożniony przez babka4 :)
    Więc jakby co zapraszam.
    Na razie
    @beata2 ;19lub20 sierpień do 30 lub31sierpnia
    i @Elunia ;z 12-13-08 i ewentualnie 14-08 
  • edytowano lipiec 2014
    Pozdrawiam z Mazur!
    A Wieliczka swietna! Jeszcze raz polecam niedaleka wycieczke na zamek w Dobczycach,
  • Wieliczka super sprawa - jak pisałam w innym wątku honorują lokalne karty dużych rodzin :)
    @Elunia bilety rezerwuj do kopalni soli bo myśmy czekali na wejście 1,5 h w spiekocie
    zwiedzanie zajęło nam 4 h
    byśmy siedziały dłużej gdyby nie reszta rodzinki w domu (tych co to juz byli ze szkołami)
    polecam park wodny w Krakowie
    super atrakcje
    góry, zamki, kościoły, muzea nic to dla młodzieży przy atrakacjach wodnych
    dom @PawelK z wygodami, zmywarka nawet i manicure się nie niszczy ;-P
    obdarowana na drogę córka laleczkami
    urządziła w aucie teatrzyk 
    i pytałą kiedy Asia do nas przyjedzie :D
    polecamy i zapraszamy
  • Dzięki @babka4, fajnie było Was poznać :). Nawet nie wiedziałem, że tyle do kopalni się czeka. Ale jak się nie było 20 lat...
  • Zrezygnowali mi lokatorzy, szukam nowych. Więc jakby ktoś chciał zwiedzić Kraków i tanio zamieszkać, to zapraszam w najbliższym czasie.
  • Paweł, jaki koszt?
    jaki termin?
  • 100zł za dobę za dom + media
    Mam nadzieję, ze do końca miesiąca kogoś znajdę, więc na razie mówię o sierpniu.
  • @PawelK napisałam na priv

  • super domek byłam 2 lata temu, pralka i zmywarka też w zestawie
    i schody do nieba :blush: 
    polecam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.