Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róża św. Marianny Biernckiej za nasze relacje z teściową

edytowano luty 2016 w Ogólna
Chodzi mi po głowie założenie takiej Róży oczywiście pod wezwaniem bł. Marianny Biernackiej?
Czy są chęntni??? 
Dopisuję chętnych
 WRZESIEŃ
TAJEMNICE RADOSNE
1. Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie - @ProMama
2. Nawiedzenie św. Elżbiety - @isa7
3. Narodzenie Pana Jezusa - Monika H.
4. Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni - Magda Z.
5. Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni - Maria D.
TAJEMNICE ŚWIATŁA
1. Chrzest Pana Jezusa w Jordanie - Piotr od @Agnieszka82
2. Objawienie Pana Jezusa na weselu w Kanie - @beabea
3. Głoszenie przez Pana Jezusa Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia - @Skatarzyna
4. Przemienienie Pana Jezusa na górze Tabor - @zapomianjka ;
5. Ustanowienie przez Pana Jezusa Eucharystii - @Beni
TAJEMNICE BOLESNE
1. Modlitwa i konanie Pana Jezusa w Ogrójcu - @Aneczka08
2. Biczowanie Pana Jezusa - @tymka
3. Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa - @Joanna36
4. Dźwiganie krzyża na Kalwarię - @Mle
5. Śmierć Pana Jezusa na krzyżu - @ania_m
TAJEMNICE CHWALEBNE
1. Zmartwychwstanie Pana Jezusa - @Agnieszka88
2. Wniebowstąpienie Pana Jezusa - @apowojek
3. Zesłanie Ducha Świętego - @Patinka
4. Wniebowzięcie Matki Bożej - Agnieszka P. od zapominajka
5. Ukoronowanie Matki Bożej w niebie @wielorybek ;

Podziękujcie za ten post, żebym wiedziała, że zaczęliście
«13456717

Komentarz

  • O, w przypadku mojej teściowej to by się przydało... Mogę w to wejść:)
  • w ilu różach można być, bo żeś trafiła z tą propozycją że tak powiem just-in-time
    tyle, że ja w 2 różach jestem już i mam trochę wątpliwości czy się formanie zapisywać do 3 ciej czy po prostu się modlić

  • Myślę, że dobra inicjatywa. Przystępować nie będę, ale pomysł super. Uświadomiłyście mi, że za rzadko dziękuję za Teściową, a mam świetną i kontakt mamy jak przyjaciółki.
  • a jest ograniczoność w tym zakresie? się do kilku wpisałam, póki w każdej dopełniam zobowiązań nie czuje przeszkód, by nie włączyć sie do następnej - w tej chwili relacji z teściową naprawiać nie muszę, aczkolwiek SAMA modlę sie dziesiątką różańca za rodziców - w tym teściów i chrzestnych, wolałabym w róży, ale takiej jeszcze nie znalazłam.
  • A może być za relacje z teściami ( że z obojgiem)?
  • jeszcze raz podnoszę - za rodziców, teściów i chrzestnych!
  • @Aneczka08 mi ta różą domknie cały różaniec róż, z Różą jest związana łaska wspólnej modlitwy myślę, że warto razem

    @Agnieszka88 myślę, że teść jest bardzo powiązany z teściową, więc można dołączyć do róży za teściowe

    @Skatarzyna ja widzę to bardziej jako tylko teściowe ze względu na specyfikę relacji
  • Cały różaniec? Znaczy 5 cz 15/20
  • @Aneczka08 chodziło i o tajemnicę
  • bym sie wlaczyla...tylko czy dam rade..to czwarta roza i jeszcze pompe ciagne...ale temat baaardzo dla mnie....ide meza zmeczyc moze go wciagne ;-)
  • @Zapominajka dopisz mego slubnego, Piotra :-)
    za rodzicow, tesciow i chrzestnych, sobty pomysl podala @Skatarzyna - tylko za czyich chrzestnych? swoich czy dzieci?
  • @Agnieszka82, za naszych chrzestnych.
  • I co z tymi teściowymi? Pytam się, bo ostatnio jakoś tak trudniej się dogadać :(
  • Może wszyscy mają teściowe idealne
    ;)
  • ja nadal mam nadzieję, że róża powstanie, wczoraj dogadaliśmy się z teściową ale było burzliwie
  • Ja mam dobrą teściową.
  • to tym bardziej trzeba się modlić:-)
  • Mnie to trzeba łopatologicznie co mam zrobić powiedzieć i pewno nie odmówię :)
  • Chętna, ale poproszę o jakiś link z instrukcją, streszczenie jak to działa, bo to moja pierwsza róża będzie ;)
  •  Róża Różańcowa jest modlitewną wspólnotą 20 osób, z których każda codziennie we własnym zakresie odmawia jedną dziesiątkę różańca. Każda osoba przez miesiąc rozważa jedną, przydzieloną jej Tajemnicę Różańca Świętego, w ten sposób codziennie odmawiamy cały różaniec. Członkowie Róży korzystają z łask, jakie mogliby otrzymać, sami odmawiając cały Różaniec

    @Joanna36 @tymka czy teraz jasne? wchodzicie w to?

    PS przepraszam za taką długie oczekiwanie na odpowiedź ale miałam długi urlop

    ktoś jeszcze chętny 

  • Jedna dziesiątka nie ma problemu. dam radę;) Chyba, że jestem cieńsza niż myślę. Tak bardzo mi nie zależy na poprawie stosunków z teściową, bo nie są złe, alee, alee może komuś się poprawi, a poza tym zawsze może być lepiej. Albo to ja się poprawię w stosunku do teściowej !!!
  • Jooo, chętnam
  • U mnie tylko cud, wiec sie zglaszam!
  • edytowano wrzesień 2014
    Ja też się zgłaszam
    edit - zdublowałam się :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.