Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Strona z ogłoszeniami - oddam lub tanio odstąpię

135

Komentarz

  • Maciek mi napisał, że naprawił, co było zepsute (prawdopodobnie przeze mnie) i teraz już powinno działać. Spróbujcie!
  • U mnie działa.
  • Może się zmobilizuję i wreszcie powrzucam, co mam...Ale to po powrocie. :D
  • Dodałam sporo rzeczy - książki, chusty, bagażnik dachowy, bagażnik rowerowy. Na ciuchy przyjdzie jeszcze czas... ;)
  • jak sie zalogować ????Mam problem z tym !!!! Pomocy.
  • wyskakuje mi: Rejestracja użytkowników niedostępna 
  • dodałam trochę ubrań na stronie z ogłoszeniami ...są to rzeczy damskie, dziecięce, nowe i używane i takie , które dostałam na "może komuś dasz" :) więc zamieszczam na stronie :)
  • edytowano sierpień 2014
    @Iwonaanna
    A ta kurtka jasna na ciepłą jesień, to Twoja?
  • @Quintana - a założyłam Ci już konto? Jeśli tak, to zalogować się prosto, jeśli nie masz jeszcze konta, to napisz do mnie priw z e-mailem i najbliższym Ci większym miastem, to Ci założę konto.
  • @balum już została zarezerwowana. Wystawię jeszcze jedną jesienną tylko zrobię zdjęcia
  • @Annana, mam pytanie odnośnie tej czarnej tuniki ciążowej-oddana już?Bo jeśli nie,to chętnie przyjmę.
  • @agnieszkamama jeśli masz na myśli tą tunikę, którą wystawiłam r 40 , to ona nie jest czarna - takie ciemne zdjęcie wyszło- to jest drobny wzór brązowy :)  taka cienka mgiełka , nikt jeszcze nie zamówił
  • Zaraz zerknę,ale pewnie o tę.
  • No ona jest na zdjęciu pomiędzy rybaczkami a niebieską bluzką. Poproszę.
  • Poroszę o adres do wysyłki na priv :)
  • Nie zdążę teraz zrobić zdjęć, ale może ktoś z ED byłby zainteresowany książkami do liceum?
  • Mamy remont łazienki. Wywalamy zamknietą kabinę prysznicową - uzywaną 6-7 lat (kupiliśmy nową, ale  z drugiej ręki, robimy wannę). Fajna była, z różnymi gadżetami(sauna, radio...) i żal mi wyrzucić na smietnik. W sumie po odczyszczeniu byłaby ok, tylko metalowe części (listwa dolna) malowane emalią oblazły od agresywnych środków czyszczących. Czy jest sens oferować? To ustrojstwo duże, nie do wysyłki. Jesteśmy spod Lublina, chcemy oddać za odbiór. Byłby ktoś zainteresowany? 
  • edytowano sierpień 2014
    @Bea -  sukienki wolne? Bardzo chętnie je przyjmę. :)
    Chociaż nie wiem, czy to Twoje...?
  • Czy ta różowa kurteczka i koszulki chłopięce wolne jeszcze?...nie wiem do kogo pisać z zapytaniem? :-/
  • A kto wystawiał te letnie sukieneczki na 128? Bo chyba nie widzę nicka. :/
  • @Olesia te sukienki byly iwonaanna ale jiz nieaktualne- jak dziewczyny cos oddaja to pisza o tym w watku do oddania.
    @Monica posalas pierwsza o kurteczke rozowa tutaj- to ja odstepuje bo wlasniebteraz do Kerimy pisalam w tej sprawie-bo to ona oddaje te rzeczy, pisala o tym w watku mam do oddania.
  • wlasniebiwdze ze jest problem, ze jak ktos wrzuca rzeczy do oddania to noe posze nicka swojego i nie woadomo do logo posac w sprawie rzeczy. moze pisac tego nicka dla ulatwienia?
  • Jak się wejdzie w ogłoszenie, to po prawej stronie, w ramce "Contact publisher" jest forumowy nick ogłoszeniodawcy.
  • AtaAta
    edytowano sierpień 2014
    natalnika, ok


    jak to zrobić, żeby Twoje "imię" wyświetlało się jako nick? bo nie umiem :( 
  • AtaAta
    edytowano sierpień 2014

  • Jak ktos potrzebuje butow dla chlopakow to mam 30 par, jutro zrobie zdjęcia i wystawie do oddania. Zatem wstrzymac sie prosze z zakupami ;)
  • Melduję, że xrobilam dzis zdjecia. Wyszło 36 par butów. Połowa to trampki, najmniejszy rozmiar 34.
    Jutro wstawię wszystko i opisze.
    Przepraszam za zwłokę, alle dopiero sie organizuje po powrocie do pracy.
  • edytowano wrzesień 2014
    Zamieściłam.

  • edytowano listopad 2014

    Już nieaktualne...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.