Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róża Trzecia Matki Bożej Słuchajacej w intencji naszych mężów. Zmiana Tajemnic - PAŹDZIERNIK

1246729

Komentarz

  • Jestem, choć jest mi ciężko trwać.
  • edytowano wrzesień 2014
    Zmiana Tajemnic - wrzesień

    Tajemnice Radosne

    1. @manka - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Attena-  Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Pinia - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @agnieszkamama - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Kotek - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @melisa - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Martka- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @zapominajka ;- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @IDUSIA - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Anna78 - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @uJa ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @srednia rodzinka - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Milamama - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Klementyna - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Aneta - O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Hanq- O codzienne odnajdywanie  i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @MagdaD - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @ola_p - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @fruzia - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Renka - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • edytowano wrzesień 2014
    Mam prośbę nieśmiałą-jeśli któraś z Was może i chce, to proszę o przyjęcie jutro lub w innym czasie Komunii Św. w intencji mojego męża.
    edit:lit
  • up................................
  • Jutro zmiana tajemnic

  • edytowano październik 2014
    Zmiana Tajemnic - październik

    Tajemnice Radosne

    1. @Renka - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @manka -  Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Attena - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Pinia - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @agnieszkamama - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @kotek- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @melisa ;- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Martka ;- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @zapominajka ;- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @IDUSIA ;- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @Anna78 ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @uJa ;- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @srednia rodzinka - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Milamama- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Klementyna ;- O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Aneta ;- O codzienne odnajdywanie  i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Hang ;- O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @MagdaD ;- O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @ola_p ;- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @fruzia ;- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • AnkaAso chyba o jeszcze jedną tajemnicę niżej trzeba się przesunąć
  • teraz jest dobrze, jak pisałam posta było tak jak we wrześniu
  • /jestem, dziś z okazji Święta prosiłam MAryję o jakąś szcególną łaskę dla każdego męża z róży, tę, której mu najbardziej na dziś trzeba +
  • Jutro zmiana tajemnic
  • Pamiętam o modlitwie
  • ja też jestem
    Podziękowali 1nowa
  • jutro zmiana
  • + pamiętam
  • to już styczeń
  • Szczęśliwego Nowego Roku i wytrwałości w modlitwie dla wszystkich członków Róży [-O<
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.