Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki odkurzacz [pancerny] polecacie?

edytowano wrzesień 2014 w Ogólna
Jak w temacie :)
«13

Komentarz

  • może elf;-)

    ....................... mspanc:-)
    Podziękowali 1tryna
  • Odkurzacz czasem się też przydaje do auta i przy workach próżniowych, też jestem przed zakupem odkurzacza.
  • edytowano wrzesień 2014
    Taki "przemysłowy" może???
    'jak w hotelach na przykład


    chyba, że @ProMama zejdzie trochę z ilości dnioodkurzań-to wtedy jakikolwiek może być
    :D
  • Ze wszystkich sprzetow Miele jakie mialam, przy odkurzaczu naprawde poczulam TA ;) roznice. Prawie 8 lat bez najmniejszej usterki i spadku mocy dziala.
  • edytowano wrzesień 2014
    Nie wiem jak odkurzacze ale inne sprzęty miele są w pl 3x droższe nie wiem czy warto zatem. Zresztą mój Samsung nie wiem jaki znaczy wiem niebieski 11 lat też wymiata tzn odkurza.
  • Miele, jakikolwiek, najprostszy i z promocji. Poprzedni mielismy chyba ze 20 lat, po cioci chlopa. Teraz mamy nowy i tez wyglada na pancerny, przerobil niekontrolowany zjazd z naszych slynnych schodow dla  samobojcow i wyszedl z tego bez szwanku. Chociaz ja sie z nim pozegnalam, jak koziolkowal...
  • Teraz to tylko szczota.
    Efla nic nie zastapi.

    Mspanc
  • http://www.ceneo.pl/1146682
    ja mam tego powyżej, ale chyba go już nie produkują
    świetny.

    A może inne z tej serii?
    http://www.dyson.pl/odkurzaczach/przeglądanie-oferty.aspx



  • Ja tam polecam Boscha.
  •  Mam zelmera ale i tak najczęściej w użyciu zmiotka. Miele niestety kwotowa dla mnie nie o przeskoczenia choć fakt że o złych opiniach nie słyszałam.
  • edytowano wrzesień 2014
    Tylko kwestia jest taka, ze akurat przy odkurzaczach ta jakosc czuc. Bo pralka jakos tam wypierze, zmywarka pozmywa, a suszarka wysuszy, ale kak odkurzacz slabo ciagnie, to mozna kota dostac.
  • My mamy philipsa model cos tam f... -2200w. Nie zalinkuje bo z tel pisze a jestem poza domem wiec nie moge sprawdzic dokladnie. ICichy. Ciagnie niezle. Wszyscy znajomi sa im zachwyceni. Tyle ze mamy go dopiero rok.
  • Elunia,jakiś okultystyczny ten odkurzacz
  • edytowano wrzesień 2014
    Na pewno nie polecam Elektrolux Ultrasilencer. Mam od roku, jedyną jego zaletą jest to, że silnik jest w miarę cichy. Ciągnie tak sobie, a z czasem zaczęły się popiskiwania na złączach rury co sprawiło, że cichy silnik przestał mieć takie znaczenie. Jakość plastiku też taka sobie, kabel z czasem się plącze i ciężko zwija. Generalnie jeszcze nie trafiłam w życiu na odkurzacz (miałam Zelmera i dwa Philipsy), który by mnie zachwycił... Może jednak warto odłożyć nawet na najprostszy model Miele?
  • No wlasnie, zmywarka JAKOS wymyje. Nasza nie domywa. Bosch, zwyciezca rankingu. I w koncu mi pan z niezaleznego serwisu wytlumaczyl - ona jest taka dobra, ze az zla! Tzn. ma tak wysrubowane parametry (klasa A z czkawka i 100 plusow), ze pobiera mniej wody niz do splukania kibla. Potem ta breja sie kotluje i kotluje. Dlugo sie kotluje, ale paranoja ustawowa jest taka, ze prad teoretycznie moze byc ekologiczny, z odnawialnych zrodel energii i takie tam pierdolki. Czyli chocby zarla niczym radziecka lodowka Minsk, jak myje prawie bez wody, to jest mega ekologiczna i zwyciezy kazdy test. To co mam robic, pytam.
    - Pani, odsprzedaj to pani komus, naiwnych nie brakuje! A pani se kupi jakas kiepska, najlepiej stara. Albo jakas tania nowa, Beko moze byc. Za te pieniadze, co pani dostanie ze sprzedazy, bron Boze wiecej. To bedzie nieekologiczna, ze zlymi testami i dzieki temu umyje szybko i sprawnie.

    To taki lekki OT, ale pamietajcie przy ew. wymianie zmywarki. Teraz nie mam nerwow, ale jak sie przeprowadzimy i ogarniemy z najwazniejszym, to szukam starej Miele albo nowej Beko w promocji ;)
    Podziękowali 1Pioszo54
  • @Aga i teraz mi to piszesz!! Zmywarke kupowalismy miesiac temu i wlasnie sie zastanawialam co to za glupi program eko jest, ktory mieli naczynia przez pol nocy, nie do konca rozpuscil tabletke, a tym samym nie domyl niczego. Trzeba bylo wszystko jeszcze raz puscic... Tyle ekologii z tego wyszlo.
  • u nas dyson dal rade - 10 lat chodzi juz:)
  • Ja tylko chciałam napisać, że ma whirpoola który nie jest liderem rankingów Ale donywa. Może nie mega przypalone, ale na to nie liczyłam
  • Mamy wodnego mpm bora ciągnie ładnie, hepa działa... Tylko nim to raz dziennie można odkurzac;) montowanie porażki kolejny naczynia z wodą jest denerwujące ;)
  • Martyna, pewnie domywa nie mimo, lecz dlatego, ze nie jest liderem. Tez w przyszlym miesiacu, moze za dwa planuje pozbyc sie lidera na rzecz jakiegos zakaly, co obniza srednia krajowa ;)
  • my też mamy dysona z takim pojemnikiem na kurz.
    wyje straszliwie, ale cenię sobie, bo Ulka się go boi i mi się podczas odkurzania pod nogami nie szwenda, co mi jednak przyspiesza robotę.
    ciag ma mocny, ciągle mu z bebechów jakieś dziwne rzeczy wyciągam, bo zapychają.

    A słyszałyście, że teraz Unia nasza kochana nam będzie moc odkurzaczy przycinać? Chyba docelowo chcą zbić do 900 W z tego co pamiętam.

    TU znalazłam na temat.
    Słowem trzeba kupować, póki są mocniejsze. Chociaż znając narodową inwencję zapewne jakoś ciekawie da się to obejść.
  • Bedziemy schin sprowadzac. 900 to moze mikser miec, ale nie odkurzacz.
  • miksery zbiją na 100 ;)
  • To tylko 9 mikserow i ciasto wyrobie...
  • Kupilismy w promocji za 200zl z groszami, 2000W bez worka.

    Cena grala role, zbieralismy 3 lata na odkurzacz, ale sa promocje na te z duza moca wlasnie.
  • bo wyprzedają podobno te niekoszerne.
  • Pro a gdzie i jaki kupiliście?
  • Żart jakiś z ta mocą odkurzaczy. To mam teraz na gwałt kupować mocny bo juz nie dostanę takiego w sklepie??
    Jakie to głupie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.