Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

6 róża za mężów p. w. św Józefa

edytowano wrzesień 2014 w Ogólna
Oto nasza róża, pod patronatem św. Józefa, najlepszego męża, oby nasi mężowie stawali się podobni do niego:)

Tajemnice Radosne

1. @marteczka - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
2. @krajrogalikow- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
3. @isa7 - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
4. @Lila - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
5.  @MamaWeroni- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

Tajemnice Światła

1. @khaleesi -  O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
2.  @Predikata- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
3.  @Patia- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
4.  @Patinka- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
5.  @lea-  O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

Tajemnice Bolesne
1. @Agnieszka88  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
2. @elladoc-kolezanka Basia- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
@katarzynamarta- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
4. Dorota, koleżanka od @Lila- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
5. @IzaK- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

Tajemnice Chwalebne

1. @majolijka-  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
2. @ania_m (od @Aneczka08) O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
3.  @Joanka O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
4.  Katarzyna od @Lila O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
5.  -@Tusia Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

«13

Komentarz

  • @Nika_Letka, jeszcze raz proszę o potwierdzenie,bądź też zaprzeczenie (mam nadzieję,  że to pierwsze;) )


  • To ja poprosze o dopisanie
  • Do 2 chwalebnej wpiszcie @ania_m bo już się zalogowala na forum
  • Czyli jednej osoby brakuje, jeśli nika Letka nie potwierdziła?
    Też mam pilną potrzebę rozpoczęcia
  • A mowimy jakas modlitwe za siebie wzajemnie?
  • Ok, dzieki, @Lila :)
  • Jestem za Lila.
  • To możemy zaczynać:)Dopóki Nika się nie potwierdzi będę odmawiać dwie pierwsze i omadlać @isa7 i @Tusia.
    Jeszcze w kwestii formalnej, zmianę tajemnic robimy od pierwszego października, czy dwunastego?
  • edytowano wrzesień 2014
    To ja omadlam  @Lila i @khaleesi
  • edytowano wrzesień 2014
    można od 1 ?  środków miesiaca nie ogarniam. Tylko nie wiem czy tak można


    Katarzynamarta Sorki za braki przecinków, błędy, ale mam trudności w pisaniu. Kiedyś te dłonie mi odpadną chyba i nie zauważę
  • Ok. To proszę jeszcze o potwierdzenie +, że informacja o starcie naszej róży dotarła do wszystkich.
  • +
    czy trzeba się też "odhaczać"?
  • Przekażę Basi,że start,choć ona już odmawia.Co do modlitwy egzorcyzmem-jaki odmawiamy ,rozumiem,że modlę się za @Agnieszka 88 i @Katarzynamarta?
  • Cieszę się, że zaczynamy. Dziewczyny a gdzie znajdę tej modlitwy z egzorcyzmem ? a
  • Oczywiście chodziło mi o tekst modlitwy ;)
  • Ja też już odmawiam kilka dni.
  • Dzięki dziewczyny, @patinka nic nie musisz odchaczać.
    +
  • + ja też już wcześniej zaczęłam
  • @krajrogalikow podbijam dla Ciebie, jesteś dopisana na drugą radosną, więc oficjalnie mamy komplet, bo do tej pory dwie dziesiątki były moje:)
    za naszych mężów +
  • I jeszcze takie info, omadlamy się wzajemnie modlitwą do św Michała Archanioła, tekst powyżej, jakbyś nie doczytała, omadlasz mnie i Isa7
  • Jutro 1. październik, zmieniamy tajemnice, żeby uniknąć zamieszania podaję nowy grafik i przypominam, że z pierwszą radosną wiążą się modlitwy z początku różańca.

    Tajemnice Radosne

    1. @Tusia ;- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @marteczka- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @krajrogalikow- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Isa7 - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5.  @Lila- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @MamaWeroni-  O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2.  @Khaleese- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3.  @Predikata- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4.  @Patia- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5.  @Patinka-  O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @lea  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Agnieszka88-kolezanka Basia- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    @elladoc- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @katarzynamarta- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. Dorota koleżanka od @Lila- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @IzaK-  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @majolijka O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3.  @ania_m O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4.  @Joanka O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5.  Katarzyna od @Lila Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Nie ma sprawy, mogłam od razu o tym pomyśleć :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.