Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Opus Dei - dni skupienia i Msze we wspomnienie św. Josemarii

edytowano czerwiec 2016 w Ogólna
Dni skupienia i spowiedź dla pań - Szkoła Strumienie w Józefowie, ul. 3 maja 129
terminy na załączonym obrazku :)

UWAGA! oferta specjalna ;)
w czwartki między 15:30 a 16:00 mogę przypilnować dzieci, bo odbieram Alę i czekam na koniec treningu mojego Antka
od.jpg 112.9K
«13456719

Komentarz

  • edytowano styczeń 2014
    Dni skupienia dla pań w Ośrodku Wisła w Warszawie (Ochota), przy ul. Krzyckiego 5/7
    od5.jpg 115.6K
  • edytowano styczeń 2014
    Godziny spowiedzi dla pań w Ośrodku Wisła w Warszawie (Ochota), przy ul. Krzyckiego 5/7

    oraz terminy rekolekcji dla pań w Dworku w Bożej Woli
    od6.jpg 99.6K
  • edytowano styczeń 2014
    W Ośrodku Klub Filary odbywają się też zajęcia dla uczennic (od IV SP do LO) w piątki w godzinach 16:30-19:30.

    Rozważania dla licealistek i studentek
     - w środy o 18:00 (od 17:00 spowiedź św.) - ks. Jan
    - w soboty o 18:30 (tego dnia jest też Błogosławieństwo Przenajświętszym Sakramentem) - ks. Jan

    są też dni skupienia, ale nie mam teraz terminów

    adres:
    ul. Gościniec 12 (w pobliżu Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki Młodzieży na Siekierkach). Można dojechać autobusami: 108, 119, 148, 167, 168, 401. Jest też autobus spod szkoły Strumienie w piątki.

    strona www: http://filary.pl/ (ale średnio aktualizowana...)


  • _Joanna_  - dzięki, bo akurat czas :)

    Ośrodek "Skała", dla Pań:
    11 stycznia (ta sobota!) - 11.00 - 13.30

    Pozostałe terminy: 
    Terminy dni skupienia w 2014:
    Pierwsze soboty miesiąca godz. 11:00 do 13:15
    11 stycznia, 1 lutego, 1 marca, 5 kwietnia, 10 maja, 7 czerwca, 5 lipca, 2 sierpnia, 6 września, 4 październik, 8 listopada, 6 grudnia
      
    Wtorki po pierwszej sobocie miesiąca godz. 17:30 do 19:15 (bez Mszy Św.)
    We wtorki dni skupienia odbywają się w kaplicy przedszkola i szkoły podstawowej Źródło przy ul. Zygmuntowskiej 12, 31-314 Kraków 
    7 stycznia, 4 lutego, 4 marca, 8 kwietnia, 6 maja, 6 czerwca, 7 października, 4 listopada, 9 grudnia 
    .
    Spowiedź święta:
    Wtorki 16:30 - 18:30*, Czwartek 17:00 - 18:00, Sobota 16:45 - 17:30 
     
    * We wtorki po pierwszej sobocie miesiąca spowiedź w kaplicy przedszkola Źródło, podczas dnia skupienia.

    Dla studentek i licealistek:
    Rozważania
    Dwa razy w tygodniu w kaplicy Ośrodka Akademickiego Skała prowadzone są rozważania na tematy duchowe. Wyjściem do rozważań jest zwykle Ewangelia a ich centrum, w zależności od dnia lub okresu liturgicznego, cnoty ludzkie, praca nad charakterem, społeczne nauczanie Kościoła czy przypadające właśnie święta. Rozważania prowadzone przez księdza dają okazję do przemyślenia spraw dla każdego niezwykle ważnych, które czasem w zgiełku dnia mogą umknąć naszej uwadze. 
     
    Medytacje odbywają się w soboty o godz. 16:00 

      
    A dla dziewczynek 10 - 11 lat oraz 12 - 13 - sobotni klub "Pod Brzozami" z ciekawymi zajęciami (najbliższe spotkanie dla dziewcząt - to już ta sobota, po południu):

  • Katowice i Rzeszów:

    Dni skupienia w Katowicach

    Wszystkie zainteresowane panie zapraszamy na dni skupienia, jakie odbywają się co miesiąc w kaplicy św. Barbary przy centrum handlowym Silesia (ul. Chorzowska 107) w godz. 17:30 - 19:40

     

    Daty spotkań w roku 2014:

    10 stycznia, 7 lutego, 7 marca, 4 kwietnia, 9 maja, 6 czerwca, 5 września, 3 października, 7 listopada, 5 grudnia

     

    Spotkania formacyjne w Rzeszowie

    Co drugi miesiąc odbywają się spotkania formacyjne w Rzeszowie. O bliższe informacje proszę pytać pod numerem telefonu 12 626 80 80.

    Najbliższe spotkanie 4 stycznia.




  • I coś dla gimnazjalistek:
    Klub dobrej nauki - dla gimnazjum
    Klub "dobrej nauki" poświęcony jest nabywaniu umiejętności lepszego zapamiętywania i organizowania czasu nauki, tak aby osiągać lepsze rezultaty i umieć samodzielnie motywować się do pracy.
     
    Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 17:00 - 19:00
     
    Kolejne spotkania będą miały miejsce w dniach:
    11 stycznia 2014, 18 stycznia 2014 
  • edytowano styczeń 2014
    Jeszcze dodam, że zajęcia Klubu Filary odbywają się w świeżutkim budynku
    którego budowę i zbieranie nań środków obrazuje ta sympatyczna strona (są zdjęcia!):
    http://gosciniec12.pl/

    urządzanie Klubu trwa
    (jest już piękna kaplica)



  • Podbiję, bo jutro Kraków zaprasza - o 11.00 Panie, 
    a dziewczęta na klub - 16.45 - kolędowanie z rodzinami, 
    oraz gimnazjalistki na kurs - o 17.00.

    Nawojki 9, dojazd np. autobusami nr 173, 139, 159, 144, 194, przystanek Kawiory. I potem minuta do dwóch dojścia :).


  • i podbiję znów, po 10 miesiącach. A co :)

    4.10 (czyli dziś już) o 11.00
    oraz 7.10 (wtorek) o 17.30
    dzień skupienia dla Pań, w Krakowie.
    Szczegóły:
    http://www.skala-akademik.org/?mod=news&o=14&name=panie &ses=956ef0976631a3e246b0c14169b1b127

    Zapraszam!

    k.
  • edytowano październik 2014
    Na zachód od Warszawy 6 X dla Pań w Szkole Promienie (Nadarzyn), 20 X dla Panów w Szkole Azymut (Pruszków).

    I zawsze odpowiednio pn po I i po III niedzieli m-ca
  • A wybiera się ktoś z forum na te reko dla pań? W październiku?
  • Na te pojutrze?
  • 16-19 do Dworku
  • A Ty się wybierasz?
  • Mnie grudzień kusi...
  • Dziewczyny, jak Was kusi - to się zapisujcie. Co będzie potem, to inna sprawa - nawet, gdyby się okazało, że jednak nie da się pojechać, to zawsze są dłuugie listy rezerwowe!
    Można z małymi dzieckami, takimi do pół roku - jest nagłośnienie i pokój "dzienny" dla mam z maluchami.
    A w pokojach łóżeczka dziecięce, i "kombajn" na kółkach, jak ktoś lubi mieć wanienkę z przewijakiem pod ręką. Wg. mnie, lepiej się myje malucha w tych szeerokich umywalkach, co są w Dworku "na stanie".
    Jakby ktoś chciał dopytać, się polecam!
    k.
  • a coś o tych pojurze? Nadarzyn mam po sąsiedzku i pustynię w duszy 
  • @Skatarzyna - 6.10 Dzień Skupienia dla Pań w Nadarzynie, 17.30 w kaplicy w Promieniach.
  • @Inka, a jeszcze ile konkretnie trzeba mieć czasu i pieniędzy?
  • Na Dworek sporo, dni skupienia są gratis :)
    Napisałam Ci sms-a :)
  • Czas ok. 2 godz + dojazd
  • Ech, chyba jednak dopiero w styczniu. Brak urlopu :(
  • w Dworku dodatkowy plusem jest jedzenie :) i jak się jest na jakiejś diecie bez czegoś to warto zgłosić.
    Ostrzegam tylko,że tam się owoce nożem i widelcem je więc poćwiczcie w domu ;)
  • Ten Nadarzyn... chyba pojadę. :D
  • edytowano październik 2014
    Praca przy kompie pozwala poćwiczyć tę sztukę (przynajmniej ja nie lubię mieć jeszcze bardziej upaćkanej klawiatury ;) )

    edit - oczywiście praca z jednoczesnym podjadaniem japka na złość Putinowi

    Co do Azymutu, Dni Skupienia ztcp o 18:30
  • A w Nadarzynie o której?
  • Dzięki. Może dogram logistykę w przyszłym miesiącu :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.