Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pola już po operacji +++

edytowano grudzień 2014 w Ogólna
Pola ma dysplazję mózgu, która generuje katastrofalną padaczkę. We czwartek w centrum zdrowia dziecka przejdzie operacje mózgu usuną jej trzy płaty kory mózgowej z prawej pókuli ciemieniowy, potyliczny i skroniowy. Wadliwa budowa tych płatów jest epicentrum napadów, które w najgorszym momencie miała co 10min. Po operacji jest szansa na prawidłowy rozwój jeśli zdwowe części mózgu przejmą funkcje wyciętych. Ale nie muszę mówić o tym jak wielkie to ryzyko samej operacji i powikłań.
Rodzice Poli są wspaniałymi ludźmi a ja miałam wielką łaskę towarzyszyć im w przybliżaniu się do Pana Boga, to niesamowite jak każego dnia coraz bardziej go odnajdywali i odnajdują.
Czekając na tę operację potrafią dziekować Panu za tę chorobę dziecka bo widzą jak zmieniała ich życie.
Od jakiegoś czasu 45osób odmawia 3 Nowenny Pompejanskie. Dzisaj z Anetą mamą Poli robiłyśmy krótką listę świętych aby ich prosić o wstawiennictwo.
Św . Walenty patron epileptyków
Św. Kamil patron chorych
Św. Łukasz lekarzy
Św. Agata patronka pielęgniarek
Św. Mikołaj
Św. Antoni
Św. Faustyna
Św. Jan Paweł II
I mój ulubiony bł Jerzy Popieuszko
Oraz Aniołowie srtóżowie

Was też bardzo proszę o modlitwę już teraz za Marka i Anetę aby ten czas oczekiwania nie był dla nich chwilami zwątpienia czy buntu aby potrafili spokojnie udźwignąć ten ciężar i za Pole żeby przeżyła operację aby sie powiodła i aby nie cierpiała. Oraz za starsze rodzeństwo Poli Maję i Tymka aby nie czuli sie samotni i wystraszeni gdy rodzice bedą z Polą w Warszawie.
Będę informować jak sytuacja wygląda na bierząco.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.