Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pożyczę

edytowano grudzień 2014 w Pomagajmy sobie
lub odkupię niedrogo lub przyjmę sukienkę białą, niezbyt długą na 134-140
córcia ma być aniołkiem , panie życzą nie-alby i krótkie (w kolanko) sukienki

może ktoś ma i poratuje?

p.s.nie mogę znaleźć pozyczkowego wątka
«13

Komentarz

  • na przedświąteczny  tydzień
    konkretnej daty brak
    na razie


  • princeska będzie ok

    ja jeszcze na miejscu szukam, więc @Lila przed poniedziałkiem nie ślij

    i dzięki bardzo 
    :x
  • @Sylwunia ja mam!!
    Mam zdaje sie nawet taki tozmiar
    zadzwonie pozniej bo jade teraz na usg do warszafki, obfoce ja i Ci mmskiem wysle :-)
  • Jakby co, mam na zbyciu własną sukienkę komunijną ;)

  • ja rozpaczliwie poszukuję żótej lub złotej sukienki na rozmiar 110-116 - może być strój karnawałowy czy sukienka codzienna. 
  • Pilnie pożyczę strój pastuszka 110:
    Kapelusz, brązowe spodnie, jakaś futrzana kamizelka.
    Najchętniej z Warszawy.
    @_Joanna_, Wy nie mieliście, bo coś mi świta....
  • edytowano grudzień 2014
    @kitek - a na kiedy potrzebujesz? Bo gdzieś powinnam mieć zachomikowaną jasnożółtą, tyle, że ma ona wykończenia z białych margaretek
  • Juz teraz potrzebuje:)
  • Uuu... No to nie pomogę niestety :(
  • up w temacie stroju dla pastuszka
  • 10. 01 mam ślub siostry. Potrzebuje garnitur dla 2 latka. Ktoś może POŻYCZYC?
  • @taja a jak duży jest G. ?
    Mam według metki na 4 -latka ale mój 2 latek w koszulę i kamizelkę (marynarki brsk) i krawat ,zmieścił się i nie wyglądał jak po starszym bracie , jedynie spodnie musiałbyś podłożyć ,są od kompletu (ja używałam innych ) , będę na święta w Pl to mogę wziąć.
  • @Taja, nasz - letni, jasny bezowy, lniany wysłałam latem do @AB.
  • @Diana G jest standardowy raczej. Teraz jakieś 80?86? Dość tegi ;)
  • Dawaj ;) choć wolałabym czarny ale to raczej nie jest konieczne ;)
  • no to mój G. wyższy niż twój G. ;)
  • Z tym napakowaniem to bym nie przesadzała - wszak Gucio to truteń to jest nieco okrąglejszy ;)
    Już sobie go wyobrażam w garniturze... :D
  • kitek dorzucam Ci sukienkę żółtą - sportową i spódniczkę żółtą
  • Chętnie pożyczę lub odkupię w rozsądnej cenie adapter do pasów samochodowych dla mojej ciężarnej córki. Oddałabym już w połowie marca albo i szybciej :)
  • W środę 28 stycznia córki mają bal przebierańców. Czy ktoś mógłby mi pożyczyć kostiumy (postaci żeńskich) w rozmiarach 128-134 oraz 140-16.
  • Podłączam się :)

    jakiś strój zwierzaczkowy na 110 lub 92? ma 8 lutego mi potrzebny...
  • edytowano styczeń 2015
    Biały kombinezon na 56. Na 1.02. Pożyczę
  • Pożyczę
  • @AleksandraB biedronka może być sama sukienka nie jest super nowa musiałabyś ją obejrzeć adres mam jutro bym mogła wysłać jak by nie pasowała to do kosza bo ja nie mam małych dzieci ,mam fartuszek pielęgniarki chyba i sukienkę dla czarownicy komu ?
  • @Nowa, a fartuszek masz jaki rozmiar? Bo Dusia pragnie medycznie wystąpić...
    Oczywiście, jeżeli AleksandraB nie zaklepie.
  • to wszystko małe wieczorem syn wrzuci zdjęcia i napiszcie co mam zmierzyć moja miała tak 6-7 lat jak w tym chodziła
  • edytowano styczeń 2015
    Magda ma 3,5 roku, ale fartuszek moze być luźniejszy :)

    EDIT - napisałam po polsku :)
  • @nowa
    Moje chyba duże. 7,5 i 10 lat. Już sobie poradziliśmy. Młodsza będzie indianką a starsza damą w kapeluszu. Delikatnie podsuwałam im pomysły żeby się nie narobić ani nie wydawać kasy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.