Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Katolickie szkoły Poznań - opinie

2»

Komentarz

  • Weszliśmy do KSW tuż przed samą zawieruchą
    to się nie dziwię że uciekliście :) jeszcze u Malwiny ;)
    teraz ponoć jest już spokojniej - bo mam kontakt z byłą wychowawczynią i kilkoma rodzicami z klasy (no może poza aferą w TVN - ale to raczej na korzyść szkoły wg mnie działa ;) )
  • Tak Malwina, klasa mego syna to jej pierwsza pierwsza była.
  • @Idusia nie wiesz czy u Salezjanów też są punkty za  wielodzietność?
      Nie wiem trzeba by pewnie zadzwonić i spytac czy wielodzietnosć zwiększa szansę dostania się .
  • @aghi co do Archikatedralnej? Raczej uległ modyfikacji.
  • Ja zrezygnowałam z podstawówki katolickiej - między innymi przez dojazdy..niestety zmotoryzowana nie jestem i mam w tej chwili trudności mając szkołę 5 minut od domu..
    Gdy szkoła jest oddalona od domu problem są wszelkie dodatkowe zajęcia, gdy znów trzeba wracać do szkoły.

    Myślę że spróbuję z gimnazjum katolickim.

    @aghi - zależy ci na edukacji muzycznej? ja mając pijarów pod nosem wybrałabym pijarów!
    A czy możesz posłać ją do zerówki w pijarach i jak podejmiesz decyzję że jednak Archikatedralna to najwyżej ją przeniesiesz?
  • powodzenia..ciesz się że masz blisko dobrą szkołę ;)
  • A ktoś coś o poznańskim sterniku się wypowie? Warto temat rozeznać czy w ogóle odpuścić-zaleta że po naszej stronie Poznania, wada-drogie, z tego co widzę
  • @Wela czesne jest do dyskusji, z dyrektorem finansowym.
  • tak, słyszałam, kwestia - do jak dużej dyskusji ;) no i bardziej chętnie bym poczytała opinie jak to się faktycznie sprawdza...
  • Sprawdza sie, korzystamy ze stupendium (dwoje chłopaków w sterniku)
  • A czy ktoś przypadkiem nie czeka na listę przyjętych do klasy zerowej u Pijarów (oprócz mnie)?
  • synek mojej koleżanki;)
  • I jak?
    My czekamy na wyniki Pijarskie do kl. I.
    Ponoć ma być 1 miejsce; czekać na odp. do września :(
  • Nasza G. jest na liście. Jej komentarz: "No nareszcie! Cztery lata na to czekałam!"
  • synek koleżanki dostał się do zerówki :)
  • Ale dlaczego nie chcieli jej przyjąć ?
  • my czekamy na wyniki dwójki najmłodszych w Urszulankach. Chcemy tam od września przenieść Antka do IV klasy, a Julię od razu posłać tam do klasy I...Tylko Piotr zostanie w rejonówce...bo dla niego nie ma rocznika w ulkach...:( eh...może do VII za rok tam pójdzie
  • Chłopcy w urszulankach... Chyba nigdy się z tym nie pogodzę ;)
  • no tak...sentymenty...

    ale wiesz dobrze to robi dziewczynom w tej szkole ;)
  • Żeńska szkoła miała swój urok. Zwłaszcza po latach doceniam. :) Ale koedukacja zła nie jest. A chłopcy tez marynarskie mundurki noszą?
  • Chłopcy mają fajne błękitne koszulki polo i granatowe bluzy z długim rękawem. Tzn. w liceum, bo nie wiem jak w podstawówce.
    Podziękowali 1Gosia5
  • @sylwia1974 @Gosia5 czyżbyście były absolwentkami SS Urszulanek Unii Rzymskiej ?? Ja jestem absolwentką matura w roku 1994. Generalnie miło wspominam, ciepło myślę o moim liceum :)  
  • nie...ja byłam w ósemce...ale miałam sporo znajomych w ulkach :) w czasach gdy było to żeńskie LO
  • mammamia powiedział(a):
    Chłopcy mają fajne błękitne koszulki polo i granatowe bluzy z długim rękawem. Tzn. w liceum, bo nie wiem jak w podstawówce.
    i garnitury na świąteczne dni oraz firmowe krawaty z logo szkoły :) - bardzo dostojnie :)
  • to w LO i gimnazjum,
    Podstawówka ma zupełnie inny image ;)
  • @manatta , na chwilę się spotkałyśmy. Ja zdawałam maturę w '97. 
    Podziękowali 1manatta
  • @Gosia5 to pozdrawiam młodszą koleżankę, moja siostra też tu chodziła (matura 96) 
    Podziękowali 1Gosia5
  • @manna , Poznań. 
    Podziękowali 1manatta
  • A ja maturę zdawałam w 1988. Wlasciwie jestem juz stara. Liceum było wtedy małe, siostry miały jeden budynek no i oczywiście szkoła była tylko i wyłącznie żeńska. Dyrektorem była niezrownana s. Elżbieta Okulicz. 
    Podziękowali 1Gosia5
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.