Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wiadomosci prywatne

Wydawalo mi sie, ze dobrze sobie radze z internetem, a tutaj jednak musze wyprodukowac kolejny watek, aby dowiedziec sie jak mozna zapisac sie na liste Moniry bedac jeszcze w poczekalni. Prosze o rade.

Komentarz

  • @Monira, @Leli też chce się modlić.

    Już!
    zobaczy :)
  • sorry :)
    Leli chce zeby za nia sie pomodlic. Dlatego czytam Was od kilku lat, a malo pisze - bo ja z tej drugiej strony ;)
  • O modlitwę można prosić i w Poczekalni.
    Biorę się do roboty +++
  • Znow pisze w tutaj, poniewaz czytam o wykladzie Haku i tez chcialabym posluchac nagrania. Pieknie prosze o link do tego nagrania. Co to sa te systemy, porzadek w domu, oszczednosci? :\"> tak sobie mysle, czy malzonek by sie przyzwyczail do tak drastycznych zmian ;)
  • "Kropla drazy skale nie sila, lecz czestym padaniem"
  • Czy link do nagrania wykładu Haku bedzie udostępniony dla zielonych? Przeglądałam już wcześniej stary wątek o systemach ale wystawione tam zdjęcia nie wyswietlają mi się.
  • Przypomne sie tutaj, bo z powodu listka nie moga pisac we wlasciwym watku. Czy moglabym dostac ten wyklad Haku, coby troszeczke zrobic porzadek w naszym gospodarstwie domowym. Dzieki
  • Jak to w ogole dziala, mam podac swoj prywatny mejl na forum?
  • @Haku, @Marcelina - kto dysponuje nagraniem? Bo tu osoba w potrzebie!
  • @Hope ostanio miała
  • Tak mam! Chętnie prześlę dalej, zainteresowanych poproszę o adres mail na wiadomości prywatnej, prześlę wszystko :)
  • mogą mogą
  • I ja chętnie wysłucham i może w końcu poukładam wiele spraw
  • a czy ja również mogę prosić o nagranie?
    w skrzynce nie widze opcji wyslania pw poki co
  • @mysikrolica wysłałam Ci wiadomość :)
  • Hope, prosze wyslij tez mi. W sumie nie wiem, co wysylasz, wiadomosc czy juz nagranie, ale biore cokolwiek. Mam ostatnio straszny chaos w domu .... trzeba to jakos ogarnac.
  • dołączam prośbę o przesłanie mi nagrania
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.