Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam książki...

edytowano wrzesień 2013 w Pomagajmy sobie
Dla Marianny,
która przygotowuje się do konkursu historycznego
szukam książki Jana Baszkiewicza "Powszechna historia ustrojów państwowych".

Chętnie odkupię lub pożyczę na kilka miesięcy.

Przekopuję internet, ale na razie bezskutecznie :(
«134

Komentarz

  • dzięki,
    pdfa już wcześniej znalazłam

    ale ogromne podziękowanie za linka do księgarni - już nawet zamówiłam książkę :))))
  • To bardzo się cieszę, że mogłam pomóc, owocnej nauki:)
  • Się podepnę pod wątek :-)
    Może ktoś wie, gdzie dostać następujące pozycje:
    image

    Może zalegają u kogoś w sklepiku parafialnym albo ktoś ma w domu niepotrzebne i chciałby odsprzedać albo co...
  • Katarzyna, tę drugą pewna osoba dostała od św. Mikołaja w tamtym roku.....radzę zapytać @Daga...
  • @agnieszkamama - cenna informacja - dzięki :-D
  • @agnieszkamama - cenna informacja - dzięki :-D
    dostała-wiec nie odprzeda;-) 


    ale jak odnajdzie moze pożyczyć.:)

    Ale tak miedzy nami @Katarzyna - bardzo duzo w niej zdjeć, a treści bardzo mało.

    No tak- bo to przewodnik, więc może tak ma być:-)
    a w ogóle poślij mi swój adres szczegółowy na poczte.
  • @Daga - że nie odsprzeda, rozumiem. Ale może chociaż pożyczyć by chciała? Adres posyłam niezwłocznie.
  • edytowano wrzesień 2013
    ja też szukam tylko od razu zaznaczam, że nie wiem czego :D tzn nie pamiętam ;)  tzn nie pamiętam tytułów i autorów ale pamiętam (mniej więcej) treść. równanie z milionem niewiadomych.

    nr 1: mała książeczka, kaligrafowana o tym, jak w szkole zaczęły się wakacje, a szkolne sprzęty maja jakieś przemyślenia (jakie, nie pomnę). książka bardzo stara, nie pamiętam skąd ja miałam i jak została zagubiona. generalnie pytam z przyczyn sentymentalnych, szukam jej od paru lat w domu i w zagrodzie i w księgarniach ale w związku z tym, ze nie wiem dokładnie o czym mówie, to majamnie za wariatkę.

    książka na pewno istnieje gdyż nauczyłam się z niej pięknie kaligrafować wzbudzając podziw wśród gawiedzi.

    nr 2: wierszowana historyjka o chorym (chyba?) chłopcu, który przez okno wygląda na podwórze, i tam w ciągu jednej zaczarowanej godziny ogląda wszystkie cztery pory roku. pamiętam, że bylo tam cos o nastawianiu wiśni w gąsiorze i o trzepaniu dywanów prez sąsiadkę.

    plis help.

    PS nie, nie jestem po spożyciu :D
  • Się podepnę pod wątek :-)
    Może ktoś wie, gdzie dostać następujące pozycje:
    image

    Może zalegają u kogoś w sklepiku parafialnym albo ktoś ma w domu niepotrzebne i chciałby odsprzedać albo co...
    tutaj dość tanio:


  • edytowano marzec 2015
    Funkcjonowanie wzrokowe małych dzieci słabowidzących
    Walkiewicz-Krutak
    poszukuję!
  • Może ktoś ma i chciałyby posłać dalej :) :
    "Złote korony księcia Dardanów"
    "W cieniu hetyckiego Sfinksa"
    powieści dla młodzieży, autor: Eugeniusz Paukszta
  • Ich trzech i dziewczyna - gdzieś mam i znaleźć nie mogę, a szukam ;) (apropos Paukszty mi się przypomniało)
  • Witold Makowiecki - Przygody Meliklesa Greka
    Chętnie i pilnie pożyczę.
  • Książki nie szukam, ale jakby ktoś pamiętał tytuł, to byłabym wdzięczna. Lata temu czytałam serię (może 5 tomów?) o przygodach w Egipcie. M in było o ucieczce niewolników, schronili się w piramidzie, która została zamknięta. Ci niewolnicy, chyba ich było dwóch, wygrzebali ziemię pod wejściem i jeden się przecisnął, drugi nie zdążył, bo obsunęły się na niego bloki kamienne. Ktoś może zna tytuł? Chętnie bym synowi podsunęła.
  • @Jadwiga możliwe że mam "moją" część. Tzn powinienem, tylko nie widzę na właściwej półce. Dokąd potrzeba?
  • @Jadwiga mam i mogę Ci wyslac 10 tomów :)
  • Poszukuję do poczytania Sugar blues. Zniewoleni przez cukier. Ktos ma? Szybko przeczytam.

    image
  • brzmi jak moja biografia ;)
  • Chętnie bym też przeczytała.
  • Kolejka jest... ;)

  • A ktoś w ogóle ja ma?
  • edytowano czerwiec 2015
    Miałam taka nadzieje, bo tutaj o niej kiedyś dyskutowano. Niedostepna w sieci.... :-<
  • @Katarzyna - tego Meliklesa Greka zdobyłaś ? Bo ja gdzieś mam na pewno .
  • Zainteresowaliście mnie tą książką.Pomyślałam, że muszę ją podsunąć mężowi i starszym dzieciom. Niestety dostępna jednie po angielsku.
    Znalazłam też coś takiego. Ktoś czytał?:
    http://czytam.com.pl/az_okladki2/651/d651895i.jpg
  • Chętnie pożyczę lub odkupię książkę "O wychowaniu" Zamoyskiej.
  • i chętnie pożyczę książkę Bożeny Kropki "pokonać alergię"
  • Chętnie odkupie książkę'miłość i szczęście "
  • chętnie odkupię "Miej odwagę kochać" - to chyba przewodnik po wyzwaniu 40 kroków fireproof
  • poszukuję "Konflikty w rodzinie - niszczą czy budują ?" Marii Ryś - przyjmę , odkupię
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.