Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Precz ze zmianami czasu !!!

Żądam wprowadzenia czasu letniego.

Komentarz

  • na stałe
  • edytowano marzec 2015
    Rosja niech nam tu będzie przykładem;)
  • Niestety dzis. Spac nie moge....
  • Ja też.....
  • wstałam po 6, a to zaraz już 8...
    Nie znoszę zmiany czasu >:P
  • Chwilowo precz z preczem. Najmlodsza laskawa jest wstawac w srodku nocy,i jak na zegarku byla 5.07 to mialam lekkiego dola. A jakos 6.07 wyglada znosniej. Jednak rozumiem,ze nie kazdy lubi ;-)
  • Ktora teraz jest godzina bo nie wiem czy zegarek mi si sam przestawił czy już prawie 9 i musze doliczyć jeszxze godzine.
  • O juz wiem
  • A moje dzieci właśnie wstaly:) aj żeby zawsze chciały spać do 9:)
  • Zegar mi sie automatycznie przelaczyl i bardzo zdziwiona bylam, ze juz osma, a dzieci jeszcze kota nie gonia.
  • No miałam tak samo obudziłam sie a tu prawie 9 a w domu spokój cisza wsyscy śpią, ale troch się przeraziłam że ja jeszcze godzine trzeba dodac a my idziemy na 11 do kościoła to chyba sie nie wyrobimy.
  • pakowałam walizki , patrzę 00.30 , myślę sobie , no jeszcze z pół godziny i będzie git. Poszłam do toalety , patrzę na kom. a tam 01.30 i myślę uuuu trochę mi zeszło w tej łazience a przecież nic takiego nie robiłam :-/

    chwilę mi zajęło zanim połączyłam fakty
  • @Malgorzata
    Ja też... żądam oczywiście :-w
    Już, zaraz, natychmiast ;;)
  • Sprawę oczywiście przez aklamację przyjąć i bez dyskusji :D
    Stara jestem i jeszcze pamiętam "te" pory roku... :-??
  • Aby przestawić sie na stałe na czas letni nalezy przeprowadzic sie w ciepły kraj!
  • Albo poczekać na skutki globalnego ocieplenia ).
  • Najlepiej do Gabonu. Tam nie ma zmiany czasu.
  • Też nie lubię. Bardzo nie lubię. Nie znoszę. Grrr. Rozbita jestem. Drażni mnie to. Gdzie trzeba pisać, żeby się przestawić na jednoczasowość?
  • Nie będę narzekać - oddali ten czas, co lubię, precz z zimowym! spalić i utopić bezpowrotnie!
  • Chodzi o to by za pół roku znowu nie zabrali ...
  • Ok to tak : wyjechaliśmy z UK , była 18,czasu angielskiego , po przestawieniu czasu ofkors , zjechaliśmy z promu o 21.30 czasu francuskiego , rownież po przestawieniu czasu ofkors . Mój mózg ZWARIOWAŁ , telefony oszalały , jeden się przestawił , drugi nie ,który jest dobry a który nie ??

    Macham wam z niemieckiej autobany :-h
  • Powinnam juz spac, zeby rano nie byc nieprzytomna (dodac karmienia co 2 godziny, bo mala ma jakas faze) ale przez ta zmiane nie chce mi sie jeszcze spac. I wiem, ze jutro rano nie bede miala sily wstac, a tu wstac trzeba godzine wczesniej. Jakos kiedys latwiej mi sie te zmiany czasu odczuwalo.

  • Przegryzam się przez to. Nasi parlamentarzyści próbowali wprowadzić pozostawienie czasu letniego i już miało tak być, tylko ktoś nie zauważył, że jest to niezgodne ze św. Unią.
    Teraz nowość! Unia konsultuje temat zmiany czasu. Dopuszcza opcje: zostaje tak samo albo żyjemy bez zmian czasu letni-zimowy-letni. Warunek jest taki, że wszystkie państwa członkowskie nie tyle podzielą ten wybór, co nie może być tak, że ktoś zostaje przy zmianach czasu a inny kraj nie zmienia.
    Można wprowadzić swoje uwagi.
    Sama jeszcze nie nic nie wpisałam. Jestem za czasem letnim przez cały rok.
  • Ja wolę zmiany, nie cierpię wstawać po ciemku, dzięki zmianie czasu dzieci chodzą do szkoły jak jest widno większość roku. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.