Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

.

edytowano lipiec 2016 w Ogólna
.
«13

Komentarz

  • Magda, a Ty na stałe już na Mazurach?
  • Niestety nie - ale w wakacje będę na pewno.
  • @Taja

    wrocilas juz do nas?? :)

    Ja chyba !huurrrrrrraaaa! będę jakis miesiac na MAzurach w tym roku :)
    Okolice Gizycka :)
  • Pierwsze 10 dni wakacji nad Święcajtami będziemy.
  • My pewnie w okolicach Szczytna będziemy tradycyjnie w lipcu
    Gdzie konkretnie macie dom?
  • Może jakiś zlocik?
  • Niedaleko Szczytna, przy wyjeździe na Pasym.
  • @Daga - a Wy gdzie stacjonujecie?
    Zlocik dobrym pomysłem!
  • My w Nartach prawdopodobnie bedziemy
    ale niedługo bede wiedziała na pewno, bo jeszcze pare rzeczy nam się klaruje
  • My w okolicach Ruciane Nida będziemy, z grubsza od połowy czerwca do połowy lipca. Mobilni przede wszystkim rowerowo ;)
  • Zlocik? Bardzo dobry pomysł
  • @Daga
    wszystko napisałam, tylko zapomniałam o nazwie mojej miejscowości: Piece :)
    Niedawno pzrejeżdżałam pzrez Narty, bardzo tam ładnie.
  • @Daga
    podbijam :)
    Co tydzień kontroluję też tranzytowo sytuację w Nartach - bardzo ładnie tam teraz bzy kwitną.
  • Magdo- już w innym wątku pisałam, ze w Nartach będziemy
    11-18
    Potem ja w Olsztynie

    Może się uda wtedy?
    Kto tam jeszcze prócz @Taja
    @agnieszkamama
    @Jadwiga (przez twoje okolice chyba będziemy wieźć syna)
  • Chętna! Dostosuje sie terminowo ;)
  • Ale to może Dziewczyny zajedziecie do mnie? Mnie to ciężko będzie się umawiać w Olsztynie. Bardzo ładne miasto zresztą. Nie mniej z tymi dwoma maluchami to sobie mogę podziwiać głównie aptekę, toaletę, sklep z pieluchami etc. Jak będziecie się umawiać to pomyślcie nad dniem spędzonym nad jeziorem Sasek Wielki w moich Piecach. Nawet coś w piecu - nomen omen - przyrządzę.
  • @Jadwiga
    Za Ruciane
    Będę chciała sentymentalne zahaczyc o Krzyże
    Ale to.jeszcze trochę czasu;)

    @magdach
    Pewnie, że nad jeziorem lepiej niż w olszt.
    Tak tylko pisałam,.ze.będę ;)
  • @Jadwiga
    jakby co to proszę o wiadomość - zrobimy w takim razie 2 spotkania, byle się termin nie pokrył. Zaraz mogę zaklepać datę u mnie - tylko poproszę konkretnie @Daga - w jakich dniach możesz?
  • to się wpraszam - nasi chłopcy więksi będą tu na Wakacjach z Bogiem, planujemy ich tam zawieźć, po odwiedzeniu dziewczyn na obozie (dziewczyny będą w okolicach Augustowa) 19. lipca i kilka dni z małymi chłopcami spędzić w okolicy :) - będziemy z namiotem.
  • Ja sobie te daty zaraz pozapisuję! Zapraszam!
    Masz mój nr tel w razie czego - kiedyś podawałam na priv, mogę powtórzyć. Tam mało kontaktu z netem mam.
  • Ja się dostosuje do wszystkiego. Mam auto wiec dojechać moge. Terminy raczej wolne choć nosi nas to tu to tam ;)
  • Ja też wolna
    Może być.13,14,15, 16
    Dostosuje się:)
  • Od dziś jestem w domu ;) tzn właśnie wróciłam! Dość ciężki tydzień przede mną bo bez meza i wiele spraw bo ale ;) tak musi byc!
  • Kurczę, wyobraź sobie,że M. ma gila od wczoraj,więc kolejna kawa nam przepada.
  • No to siup - proponuję i zapraszam na zlocik mazurski 14 lipca - wtorek. Piece koło Szczytna (droga Szczytno-Pasym), ul. Bociania.
    Dajcie znać wcześniej na telefon jakiegoś smsa, abym wiedziała kto i kiedy zjeżdża. Zrobię chętnie obiad, kolację etc.

  • Oczywiście zaproszenie jest otwarte w ramach programu ZLOT.
    Natomiast jakby kto chciał innego dnia mnie nawiedzić - istnieje jak najbardziej takowa możliwość i chęci z mojej strony.
  • Podbiję sobie!
  • Up! Kto sie szykuje??? ;)
  • Ja w sobotę będę i.dam znać
    Ale raczej wpadnę na szybka kawkę i Was poznac
    Wiem, że 13 ego.wieziemy syna na obóz
    Ale 14 chyba ok
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.