Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Radecznica

edytowano grudzień 2013 w Ogólna
Jestem nowa nikogo nie znam.Ale znalazłam wątek RADECZNICY .Może ktoś się tam wybiera w okolicy świąt kościół i szopka są piękne
«1

Komentarz

  • Mam niedaleko, jeżdżę, jak stwierdziło potomstwo jestem uzależniona. A wszystko przez AnkaAso. Dziękuję.
    A przed świętami Radecznica była u mnie, tj. o. Zenon na rekolekcjach. Cudny jest.
  • Mam niedaleko, jeżdżę, jak stwierdziło potomstwo jestem uzależniona. A wszystko przez AnkaAso. Dziękuję.
    A przed świętami Radecznica była u mnie, tj. o. Zenon na rekolekcjach. Cudny jest.
    Oj, tak, o. Zenek jest niesamowity z tym jego mówczym talentem. No i z wielodzietnej rodziny jest  :)
  • @Agnicha - mnie? Podziękowania należą się św. Antoniemu. A wiesz, że On interesowny? Jakbyście się kiedyś na lubelszczyznę wybierali, to On  będzie na Was czekał  :D
  • Uprzedzam, że Antoni wciąga, wystarczy raz Go odwiedzić. Ze mną tak było.
  • Intrygujecie:)
  • a o której?
  • Jasne, że będę. Już nie mogę się doczekać.:)
     W ubiegłym roku byłyście z córką. Widziałam.
  • Ktos sie wybiera tego 7lutego do Radecznicy i moglby polecic moja Saskie?
  • To Cie serdecznie poprosze o modlitwe o uzdrowienie duchowe naszej rodziny oraz diagnoze i uzdrowienie fizyczne Saskii Rity. Bog zaplac.
  • edytowano kwiecień 2015
    @Lila tak. Mailem intencja i ofiara przelewem. Nr konta na stronie klasztoru. Tylko z tego co wiem mają bardzo dużo intencji, więc długo się czeka - kilka miesięcy. Można też zamówić w nagłej potrzebie odśpiewanie przed ołtarzem pieśni Si quaeris miracula - cudownego responsorium do św. Antoniego. No i przez stronę można przedstawić swoje prośby do świętego, które są odczytywane na mszy w każdy wtorek o 8:00.
    http://www.radecznica.bernardyni.pl/kontakt.html

    ed. Lepiej dzwonić na komórkę podaną na stronie klasztoru. Telefonu stacjonarnego nikt nigdy nie odbiera
  • Kochani, już niedługo 13 czerwca - odpust u św. Antoniego w Radecznicy.

    Tradycyjnie już czekam na intencje do przekazania kochanemu Świętemu - to dla tych, którzy nie mogą się wybrać.

    Zachęcam jednak do wybrania się z rodzinną pielgrzymką na odpust, tym bardziej, że w tym roku wypada on w sobotę :)

    Ale pamiętać trzeba, że to naprawdę bardzo interesowny Święty :x
  • W jakim sensie interesowny?
  • W takim, że prosząc o wstawiennictwo dobrze jest coś obiecać jako jałmużnę dla biednych. Sprawdzone wielokrotnie i nie tylko na sobie
  • Ja potwierdzam, moja S zaczela wychodzic z naprawde powaznych klopotow zdrowotnych krotko po Responsorium w jej intencji...
  • dzięki za wątek >:D<
  • @AnkaAso ja poproszę za mojego teścia, jest w ciężkim stanie duchowym i zdrowotnym...., o uzdrowienie
  • @Stasia, niestety w tym roku mię dam rady. Ale pewnie okołoodpustowo się wybiore. Niestety straciłam twój numer.

  • @stasia ja również staciłam Twój numer :(

  • @AnkaAso, Twojego numeru też nie posiadam.
  • @AnkaAso, priva posłałam Ci wieki temu... ;) Sprawdź!
  • Dziewczyny, obiecajcie Antoniemu co chcecie ;-) ino by zadzialal w sprawie naszego Antka. Osobiście przyjedziemy i mu podziękujemy. :-)
  • @Savia załatwimy ;) Jak pojedziecie dziękować, to my też wpadniemy, żeby wreszcie poznać Was w realu >:D<
  • @AnkaAso koniecznie :x
  • Też chcę. :\">
  • edytowano czerwiec 2015
    Kochani, nie krępować się, tylko pisać intencje do przekazania Sw. Antoniemu :)
    Jutro wcześnie rano wyjeżdżamy i obiecuję wstawiać się za Wami u tego wspaniałego Świętego :x
  • ja niezmiennie poproszę za naszą rodzinę, małżeństwo i ułożenie spraw finansowych. i jeszcze jednej Bogu wiadomej sprawie:)
  • napisałam priv :)
  • I ja też na priv
  • a ja publicznie ;)
    jak zwykle - podziękuj od nas :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.