Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdańsk 9-14 czerwca

A w ty Gdańsku ja i moja rodzina. W wiekszości wrogowie plażowania. Jakie atrakcje polecacie? Imprezy może jakoweś? Wyjątkowo fajne plaże?
«13

Komentarz

  • O jena!
    W Gdańsku samym całe Muzeum Historyczne Miasta Gdańska, ma kilka oddziałow,
    moze byc interesujace w sumie dla dzieci pow 3-4rz,

    Muzeum Narodowe, choć dla dzieciaków nuda pewnie troche;)

    Muzeum archeologiczne, warte zobaczenia

    Park Oiwski, cudne miejsce do wybiegania sie,
    Katedra Oliwska

    Zoo oczywiscie, z dziecmi 4,5-5h łażenia!

    jedzenie polecam Manekina obok kampusu UG

    To tak na szybkiego,
    Gdynia fajna, Muzeum marynarki, Błyskawica, Dar Pomorza, Akwarium
    jak macie wiecej czasu to jest Awenture Park Kolibki - domki na drzewach, parki linowe, ogolnie fajna zabawa dla starszakow


    yyy... zaraz bede sobie przypominac, to pewnie nastukam dalej;)
  • Jeśli chodzi o plaże to bieda, Stogi są ok, ale most Siennicki zamkniety, trzeba z dojazdem uwazac, Brzezno tez niezle, ale o tej porze bedzie zawalone studentami,

    o imprezy zaraz zapytam P., cos tam planowal juz na ten czas. Nie wiem czy Mozart w Parku Oliwskim w tym czasie nie przypada.
  • Mamy samochód, więc do 50km nie problem. Dzieci w wieku 2 i 4.
  • To centrum nauki bedzie jeszcze nie za bardzo, Starowka piekna, Kościół Mariacki,


    dla dzieci polecam w Gdyni plac zabaw na plazy, obok Muzeum Marynarki i Teatru Muzycznego, gdybyscie sie wybierali, to wiesz ;)
    ogolnie w Trojmiescie polecam Skmke, autem idzie mozolnie i z reguly duzo wolniej, Skm bardzo sprawdzona i tania;)
  • W parku oliwskim palmiarnia, powinna juz być otwarta. Bardzo fajne miejsce, czesto bywamy bo P. pracuje rzut beretem;)
  • Ja w lutym byłem na 2 fajnych wystawach w Muzeum Morskim. Jedna do dotykania dla dzieci, mozna posterowac lub założyć czapkę marynarska itp., a druga to łodzie z różnych stron świata, dzieci 8, 6, 4, 2 wszystkie zadowolone.
  • Soldka tez mozna zwiedzic i przeprawic sie jednej na druga strone brzegu tramwajem wodnym. krociutko sie plynie, a frajda jest.

    Soldek, powinien byc interesujacy dla chlopakow.

    o Gdansku pisze.

  • w Gdyni, to juz dziewczyny napisaly. moze jeszcze poplynac po porcie, rejs okolo godziny.
    dar pomorza dla moich wewntarz zwiedzanie lekko nudne, ale Blyskawica, Jas byl zachwycony.
    Muzeum Marynarki Wojennej, przy plazy.
  • Sobieszewo! Las, rzeka, jezioro, morze i bunkry :D
    Wzgórze Pachołek, mdy zoo a parkiem oliwskim, super widok.
    Jezioro otominskie, można obejść dookoła.
  • Sobieszewo mast hew!
  • Ach, myśmy tam sesję ślubną robili...! Lowe. :D
  • rejs Gdańsk - Sobieszewo lub dłuższy Gdańsk lub Gdynia - Hel i tam fokarium, plaża i powrót ( my tak zrobiliśmy i byliśmy zadowoleni) za Sobieszewem można przez Wisłę przepłynąć promem - widziałam !
  • Był ktoś może w muzeum kultury morskiej na wystawie "Ludzie , statki, porty"?
    Na oko zdatne dla 4-latka,ale może pokazują od najciekawszej strony.
  • edytowano luty 2016
    .
  • edytowano czerwiec 2015
    Dzięki za podpowiedzi - skrzętnie notuję. My nad morzem ciut później i też szykujemy się na Trójmiasto.
  • edytowano czerwiec 2015
    Drodzy doradcy, czy tramwaj wodny na hel to już kursuje w czerwcu?
  • Jeszcze chyba nie:(
  • Polecam w Gdyni Eksperyment - moje dzieci były zachwycone jak byliśmy w tamtym roku- wtedy miały 3 i 9 lat i obojgu bardzo podobało się. Jest jeszcze w Gdańsku wystawa Lego - ale to tylko wtedy jak nie ma pogody. Byliśmy ostatnio i ta cała wystawa jest do przejścia w 15 minut ale potem jest plac zabaw i tam byliśmy ponad 3 godziny.
  • Martyna jeśli jesteście autem to może Malbork- pewnie dzieci będą nudziły sie na zamku ale Park Dinozaurów.... całkiem super. Moi znajomi którzy byli też w Łebie- bo tam jest podobny mówią że w Malborku lepszy. Jadąc do Malborka przejeżdżasz przez Tczew... możesz wpaść i o malinach pogadać.....zapraszam
  • Sobieszewo również polecam. Można zrobić sobie fajną pieszą wycieczkę na tzw zachodnią kierownicę czyli na lewym brzegiem Wisły aż do morza. Wprawdzie do końca nie mozna chodzić bo to wszystko to rezerwat Ptasi Raj ale jest fajna ścieżka która przechodzi się na wyspe od strony morza. Z prawej kierownicy widać z kolei foki i mewią łachę.
  • @Sylaba, my do Konina a dalej pociągiem. A autem sam mąż, z róŻnymi sprawami i tobołami, tudzież malinami:-)
  • @Martyna, tu masz rozpiskę rejsów, nie jestem pewna, ale z Gdyni na Hel chyba już pływają od maja http://www.zegluga.pl/zatoka-gdanska.html
    Niestety z tego co widzę zmienił się przewoźnik i podrożało bodajże z 14 ( przynajmniej 2 lata temu tak było) na 35 zł dorosly, dziecko z 7zl na 25...
  • Odbieram Mloda o 13.30 z klubu i jestem wolna:D
  • @Agnicha, jak Cie dorwe, to za to unikanie mnie Ci naklepie! czekam na kawe nadal!
  • Napiszcie gdzie meeting. Jestem dziś taka przygnębiona swoimi postawami...
    A nie kurka, zapomniałam, że powinnam zrobić zakupy jutro :( no ale napiszcie.
  • Dajcie znać jakie plany. Jak rano, ewentualnie koło południa, to może dałabym radę. O ile nie planujecie sportów ekstremalnych bo mam się oszczędzać. ;)
  • z dwu i cztero nie planuje
    Agnicha, ja nawet planuje wlożyć sukienkę!
    @tymka , dołączysz?
  • No to dobrze, gdzie i o której można Cię @MartynaN w tej sukience podziwiać?
    Chociaż, czy ja wiem. Chyba się nie odważę - włosów nie farbuję, sukienki przyzwoitej nie mam, nieprzyzwoitej tym bardziej... Wiem! Z ukrycia sobie Was pooglądam. ;)
  • Ale ze BEZ DZIECI? to ja odpadam, zawsze mam ogony...
  • pewnie, ze z dziećmi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.